Ďakujem - nekonečne, SME.sk. §Neskutočné praktiky agresorov i sociálnych sietí Internetu.

Písmo: A- | A+

Práve mi facebookáci z USA bezohľadne ZLIKVIDOVALI free www.stránky založené v roku 2017 ako Virtuálne centrum štúdií a eliminácie mobbingu a bossingu pedagógov v malom školstve SR -ako neziskovku, ktorú som riadil ako dôchodca.

Supi z USA. Možno ako pomstu za pomerne častú kritiku ich mecenáša káčera Donalda Trumpa. Plytkého človeka a slabého politika, ktorý mal sklony k diktátu a kultu osobnosti ako J.V Stalin či náš Klement Gotwald. Obaja zomreli v marci 1953 a svet i Českoslovbensko si vydýchli. No, včdy sa nájdu politici autokrati a diktátori - v súčasnosti typu Lukašenko, Putin, Trump.... Kritizujte ich otvorene a priškripnú vaše publikačné možnosti, pokiaľ nie ste ich vlastníkom svojho serveru na Internete. A k tomu mám ako chudobný pedagóg a laický teológ veľmi, veľmi ďaleko. Preto znovu a znovu ďakujem za toleranciu a možnosť publikovať vlastníkom PC sietí a redaktorom SME.sk.

A teraz k neskutočným praktikám zažitým na Slovensku mnou O S O B N E za posledný necelý mesiac, okrem práve vyššie popísaného virtuálneho Centra eliminácie a prevencie mobbingu..

Zajtra uplynú 4 týždne, čo mi po rokoch syn ponúkol prevoz stavebného materiálu na rekreačnú chatku. Nemôžem uvádzať podrobnosti. Večer, po tvrdej celodennej práci, som išiel k susedom na zápas ME vo futku. Zrazu ma vyrušila neznáme osoba - valibuk v dverách chatky. Ste sa pán Olejár? Áno, pravdivo som priznal. Poďte so mnou(!), povedal neznámy. Vyšiel som pokorne vedľa - mimo moju rekreačnú parcelu. Nasledoval úder do krku, skok na mňa- úderom podťatého a drsné Š K R T E N I E s opakovanou poznámkou: "Ty sviňa jedna ! Ty jedna sviňa! Ty - jedna sviňa!" s prestávkami. Nebyť po tretej svini - partnerky agresora, tento blog už neuzrie zákonite a logicky svetlo sveta.

Duchaprítomná, živá á útla osôbka do 40kg živej váhy - svojou aktivitou a vplyvom na násilníka v amoku, mi s prehľadom zachránila život! Som jej do smrti zaviazaný. Jej opakovanými slovnými apelmi na agresora - "či chce ísť do väzenia a stráviť zvyšok života v base, nie vo zväzku s ňou ako jeho vyvolenou?!"... A odťahovala ho zo mňa, no neúčinne pri svojej útlej postavičke devy s dlhými gaštanovými sčesanými vlasmi do drdolca. Skoro po pás. Všetko sa udialo ešte za bieleho dňa, na vidieku. Takáto čerstvá skúsenosť. Mesiac chodím ako zarezaný. Krk ma na druhý deň rozbolel a týždeň som nemohol prehĺtať tuhú stravu... No, ako starý frajer z Krompách, ktorý čo-to skúsil ako mladý chuligán - som u lekára nebol pre odborné svedectvo svojho zdravotného stavu tesne po ataku násiôlníka, močno konajúceho fakt v amokju. No, nezdalo sa mi, že išlo o amok. Iba ma chcel poriadne a nadosmrti vystrašiť.... Ďakoval som Bohu, že som prežil a vyviazol.

Útok som však aspoň, hoci poriadne prestrašený riadne nahlásil ešte v ten deň miestnej polícii. Prišli na miesto činu, spísali zápisnicu. Mám čakať mesiac na pátranie a hlavne - na kvalifikované vyjadrenie sa policajtov z Bardejova vo veci prekvapivého, agresívneho fyzického útoku v nedeľu na moju osobu s pokusom zahrdúsiť ma , pripúšťam, že možno aj fyzicky zlikvidovať o hlavu vyšším asi 35 ročným bradatým asi 120 kilogramovým útočníkom v červenom osobnom aute s bardejovskou poznávacou značkou....

Priatelia, každopádne odvtedy už viem, v akom rozpoložení sa ocitla i sa cítila dvojička - Janko Kuciak a jeho verenica . Martinka Kušnírová bezprostredne-tesne pred smrťou vykonanou chladnokrvne komandom odsúdených agresorov. Na Slovensku je to tak. Agresori mali jednoznačne dostať D O Ž I V O T I E !!!! Bez akéhokoľvek pardónu a milosti za bonzovanie... To je scestná praktika občana-politika a dnes šéfa špeci-prokuratúry SR - D.Lipšica. A u mňa? Jediný potomok - syn sa dušuje, že policajti nič nevyšetria a fyzický útok s prehľadom upracú a zametú pod prah. Ako obyčajne. Uvidíme, vravím. Negatívna skúsenosť zostáva navždy.

Dve firmy zaoberajúce sa o.i. aj free tvorbou www. internetových stránok mi spočiatku, kým ma chytali na svoje služby ťahali medové motúzy popod fúzy. Ak dnes v obidvoch prípadoch prišlo na lámanie chleba a stránku som si chcel slobodne a nezávisle výstižne pomenovať a charakterizovať, prišli NERIEŠITEĽNÉ problémy z ich strany a musel som sklamaný celodenný zápas o www. stránku vzdať.

Svojej odmietavej a cenzúrovanej obsahovej náplni firmy na tvorbu www.stránok s výstižným názvom ZOMBEEK (nesvojprávny zombík!) som dal definitívne kopačky, Drzáci predrzí nepovolili mi charakteristický a v totálne výstižný názov mojej originálnej a jedinečnej FREE -www. stránky. Chceli mi vnútiť svoj diktát, a tak som s nimi naskutku skončil ihneď komunikáciu. A medové motúzy môžu preťahovať popod fúzy seberovným klientom. Veľa zdaru (!) v premývaní mozgov.... Druhá z firiem na tvorbu www. stránok zadarmo - WEBNODE - asi pochodí rovnako.
 

ProsocMan Ivan Olejár PhVKI. ProsocJoker; 10. júla 2021

Skryť Zatvoriť reklamu