reklama

Dávam návrh na zápis výkonov Miki Shifrin do Guinnessovej knihy záporných rekordov

Miki zaknihovala v doterajčích dvoch jazdách v točivých alpskýchj disciplínach dokopy úspešný prejazd až 7 bránkami.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Tým nezmazateľne bude foigurovať v Guinnessovej knihe rekordov v oblasti nadľudských výkonov športovej superstars. &prdešlas na svahoch ako bývalá OH víťazka a násobná majsterka sveta - asi 158 metrov !!!! Miki - blahoželáme k rekordom. V rekordoch si jednoducho N E P R E K O N A T E Ľ N ˇA !!!! Škpoda len, že na tieto súvislosti som prišiel ja-maľučký a poikorný, keď tam máme tisíce PROFESIOALNYCH redaktorov a novinárov z celého sveta. Predháňajúcich sa v dobre zaplatených senzáciách v materských denníkoch a časoúpisoch...No, aspoň mi zostalo právo oroginálneho podania návrhu práve na - na Mikaelin zápis do Guinnesovej knmihy rekordov. A tak ho plne využívam, priatelia.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

prosocJoker Ivan Olejár; Prešov, 13.2.2022; v podvečer sviatku zaľúbencov - Sv. Valentína; nech Pán žehná aj náš zjazdárky pár Miki@Alexsander; Copyright na b-log Ivana Olejára na SMER.sk !

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  982
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

79 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

49 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu