Dnes mal občan Fico-faktmi podložený naTA3-pravdivý deň. Čím viac takých plodných, prajem!

Písmo: A- | A+

Robert Fico, ak chce vie byť pravdivý a jeho prejav maximálne presvedčivý. A mňa - hybridného virtuálneho križiaka IvA ani nenapadne mu čosi vyčítať. A bezhlavo a úcty ho skritizovať pod čiernu zem. Ako som to úmyselne previedol -

v poslednom blogu, pred týmto. Ja nekritizujem zo zásady, že LEBO FICO. Mám rád dobre intelektuálne vybavených partnerov v dialógoch. Ako jeden z posledných aktívnych členov VPN na Slovensku. Pracujem a blogujem na počesť pamiatky Lána Langoša. Som jeho predĺženou rukou i poslom zo záhrobia jeho večného odpočinku. RIP. rodine Janka L.

Aj v dnešný deň výročia úmrtia Róberta

Zostanem verný - Ivan Olejár, Prešov
Zostanem verný - Ivan Olejár, Prešov (zdroj: Iv0)

Remiáša (RIP rodine mladej obete - Róberta R!) zavraždeného náložou umiestnenou TERORISTOM (!) Slovákom - zámerne pod jeho automobil !!!! Možno- obete násilníkov okolo spolupracovníka všemocnej politickej polície ŠtB s krycím menom Doktor - súdruha Vladimíra Porazenca Mečiara. Prípad sa za 26 rokov jeho vyšetrovania stále N E V Y Š E T R I L !!! Má to obrovskú výpovednú hodnotu o KVALITE PRÁCE KOMPETENTNÝCH orgánov polície, prokuratúry i súdnictva SR tímovo i celkovo. Možno DODNES pracujúcich a tragické naj PRÍPADY spoľahlivo zametajúcich navždy pod hrubý KOBEREC plný špiny, odpadu a násilia !!!! Úspešne a sofistikovane. Veď zametajú často - buď v minulosti skúsení agenti samotnej politickej polície- predstavitelia ŠtB - všemocnej za socíku a za čias dominancie vedúcej úlohy KSĆ a KSS i SZM (Socialistického zväzu mládeže ako spoľahlivej mládežníckej liahne mladých a KSČ na večné časy a do smrti oddaných FANATICKÝCH ĽAVICOVÝCH EXTRÉMISTOV !), TEDA skúsení TAJNÍ AGENTI ŠtB, alebo iní spoluobčania so sklonmi veci zľahčovať a utajovať, poupratovať z očú občianskej pospolitosti. S cieľom, aby sa na ne časom úplne ZABUDLO ich bagatelizovaním. To je veľmi nebezpečný a efektívny komunistický prostriedok odstavenia UPN - nášho spoločného spoločenského vedomia a povedomia. Učičíkanie davu falošnými sľubmi a jeho početnými masovými manipuláciami a masírovaniami. Čím? Akými násilnými prostriedkami vedenia triedneho boja? Neuveríte že -najnásilnejšími faktormi ...Sylvovými metódami a prostriedkami premývania až TOTÁLNEHO VYMYTIA MOZGU VYBRANEJ OBETE. 

Obete označenej mocou za terč násilných úmyslov štátnej moci a vlády násilného a nevyberaného útoku na obeť. Najprv SOCIÁLNOU POPRAVOU obete. A ihneď potom, aj SOCIÁLNOU S M R Ť O U obetovaného občana - kolúznou väzbou priškrteného a poctivo zlikvidovaného a zomletého mlynom dobre PLATENÝCH ÚRADNÍKOV-PRÁVNIKOV - často zástupcov našej spoločenskej ELITY, teda prokuratúry a súdnictva... S platmi cez 3.000€/mesačne. Často rodených málo akčných lenivcov, typu nekonajúci a dones zadržaný v kolúznej väzbe - JUDr. Dušan Kovalčík, donedávna päť rokov akom ropucha ny živom prameni vody - šéf Špeciálnej prokuratúry novoetablovanej SR. Neuveriteľné fakty. Skoro praktiky mocnej, násilnej a nekompromisnej -N"Drangety na Slovensku... Ponúkam - krátke svedectvo:

"Už v 2012, významný úcty hodný občan SR (ako z rovnomenného talianskeho filmu s názvom - "Úctyhodní ľudia!") - podal svedectvo, ako funguje mafia na Slovensku, keď bol ešte rozkokošený z toho, že sa stal ministrom financi v druhej vláde SMERu-SD :
... sú to v zásade kriminálne živly, organizované skupiny.
A samozrejme, že by to nešlo, z časti bez spolupráce zvnútra. To znamená, áno, máme zrejme čierne ovce ... aj vo vnútri finančnej správy, aj vo vnútri tých, ktorí to mali vyšetrovať a uložili to, vo vnútri tých, ktorí mali možno vzniesť obvinenie a nevzniesli obvinenie, čiže to je celá sieť a pokiaľ sa jasne nedá signál z najvyšších miest ... , mafiánske praktiky sa zžijú aj v právnom systéme SR." uvádza v blogu pán Krátky.  Keď naj zametačom prípadov pod koberec je z metly šéfina Špeciálnej prokuratúry SR D.Kovalčika.... Kocúrkovo - šúvix!, reagovali sme trefne ako adolescenti nav podobné prekvapivé FAKTY o seba a krajine. O medziľudských vzťahoch.. Antiprosociálnych a antihumánnych na Slovensku. Prítomných skôr v Taliansku. I na Sicílii v Palerme!

Nehovoriac o fakte obrovskej a pretrvávajúcej n e d ô v e r y našich občanov ku všetkým trom kategóriám REPRESÍVNYCH a málo výkonných a ešte menej produktívnych zložiek moci štátu. Vrátane násobného premiéra SR - Močiara-Mečiara. Nie bábkou, akou bola pred časom R. Ficovi v televíznej debate-dialógu - - trápna V. Belošovič (!) v TV redakcii. To koukáte, že jó ? Jen čumte(!) - čumilové.... A dovzdelávajte sa ! Odkazuje všetkým, moja maličkosť - somárik Marko.

Obrázok blogu

Dnešné informácie uvedené na tlačovej besede SMERu-SD na spravodajskej TA3 o Kolíkovcoch - presvedčivo dokresľujú z akého občianskeho cesta sú Kolíkovci, vrátane ministerky Márie v dvoch spoločnostiach. Ktoré sa pokúšali pripraviť o financie z fondu opráv bytoviek na minimálne dvoch miestach v SR. Plus náznaky jedného podvodu veľmi podobného z prípadu exprezidenta Kisku pri jeho pozemkových machináciách. Za ktoré radil - obhajca, aby sa neodkladne usadil v cudzine - A.Kiska. Radil mu to - dnes europoslanec JUDr. Miroslav Radačovský, dnes už šéf strany Patriot. Zubára-občana spod Tatier - poškodeného pozemkovým uchvatiteľom exprezidentom SR - Andrejom Kiskom, expredsedom hnutia Za Ľudí!...; Ktorému šéfuje V. Remiš a jej členkou je ministerka spravodlivosti SR - M. Kolíková zo Za ľudí! 

Nositelia ideológie politickej a spoločenskej Z M E N Y ! A aj v Programovom vyhlásení zrekonštruovanej vlády SR premiéra E. Hegera. Bodujúceho u nás sledujúcich kriticky politickú scénu veľmi pozitívne. Aktívne sa zúčastnil v Bratislave piétnej spomienky organizovanej našimi občianskymi aktivistami k 25. výročiu tragického úmrtia Roberta Remiáša. Aj v prítomnosti jeho milujúcej mamky - dnes poslankyne NR SR za OĽaNO. Silnej ženskej osobnosti a aktivistke za vyšetrenie násilnej smrti syna. Z A V R A Ž D E N É H O B E Š T I Á L N E - za premiérovania a bačovania PORAZENCA: Mečiara et Močiara et Stoku et Suterén et Doktora; prvého občana novodobej SR a jeho milosti s ČESTNÝM oslovením - občana zaslúžilca o SR: -et MRAVNÉ B A H N O !!! Dnes baču a hrdého vlastníka vily Elektry a pekného starobného dôchodku občana SR... Zaslúžilého majstra republiky. V čom?! Aspoň pri predvolebných sľuboch a tonách popísaných papierov typu - blá, blá, blá , blá...bé, bé, bé, beeeééééé.

prosociány poradca občanom SR@hybridný virtuálny križiak Iv0; - Ivan Olejár, 30.4.2021+Prešov

Skryť Zatvoriť reklamu