Dnes: Pán Ježiš: Zostúpil k zosnulým.....

Zostúpenie k zosnulým je dôležitá úloha Pána Ježiša bezprostredne po jeho smrti na Kríži na Golgote.

Dnes: Pán Ježiš:  Zostúpil k zosnulým.....
Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Čo dnes registruje v podsvetí (pozri jeho zobrazenie vptravo hore!)?

Aj: Asi 20.000 padlých ruských vojakov vo vojnovom konflikte s Ukrajinou. Asi 3.000 padlých hrdinov, podľa včerajšieho odhadu ukrajinského premiéra. V. Zelenského. Stovky civilov v masových hroboch popravených ruskými vojakmi napr. v Buči a inde.

No najmä už vyše dvesto nevinných detí a mládeže - je obľúbených maličkých. To sú hriechy volajúce do neba po odplate Boha samého - V. Putina a ruskej generality spáchané na nevinnom civilnom obyvateľstve Ukrajiny. Za nich je iba večné zatratenie ich vykonávateľov a páchateľov. Tu im hriechy volajúce do neba nemôže odpustiť a rozhrešiť ich od ich vedomého a dobrovoľného spáchania žiadna cirkevná autorita, okrem samotného Boha Otca. Ani pápež, ani samotný patriarcha pravoslávia v Moskve. Odsúdili sa sami do večného zatratenia svojich duší a oslávených tiel. Dobrovoľne. Samotným nariadením vykonávania masových vrážd civilného obyvateľstva na Ukrajine a ich nasledujúcou realizáciou v praxi či špeciálnej armádnej operácie na Ukrajine, alebo klasickej vojny. Zatiaľ klasickej.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Pretože informujeme o snahách Rusov: Použiť aj jadrové zbrane malého kalibru na zastrašenie obrancov Ukrajiny v súčasnom konflikte a konfrontácii zbraní a armád na Ukrajine.

Rusko by mohlo zo zúfalstva použiť jadrové zbrane, keďže jeho invázia zlyháva, vyhlásil prezident Zelenskyj. "Myslím si, že by to mohli spraviť. Pre nich totiž životy ľudí nič neznamenajú. Nebojme sa, buďme pripravení," uviedol pre CNN.

Zelenskyj zopakoval vyjadrenia riaditeľa CIA Williama Burnsa, ktorý vo štvrtok uviedol, že neúspechy Ruska na bojisku zvyšujú riziko, že by Putin mohol nasadiť taktickú alebo jadrovú zbraň s nízkym účinkom.

SkryťVypnúť reklamu

Kremeľ tvrdí, že krátko po začiatku invázie na Ukrajinu uviedol svoje jadrové sily do stavu vysokej pohotovosti, ale USA tvrdia, že nezaznamenali žiadne známky neobvyklých "jadrových pohybov", informuje agentúra AFP. Rusi sa súčasným bombardovaním miest v čele s Kijevom a Ľvovom m s t i a za potopenie krížnika Moskva !!! Pomsta je prejavom násilia i aktom zúfalstva pokoreného nepriateľa. Rusi sa k nim verejne a celosvetovo priznávajú a hlásia. Aj v čase najvýznamnejších sviatkov sveta kresťanov, ku ktorým patria aj bojujúce strany konfliktu. To je tá najhoršia vizitka Ruska a mocnára v. Putina a jeho vojnových kumpánov, žoldnierov a dobrodruhov v 21. storočí pre demokratický svet a zväzok národov našej Modrej planéty M I E R U a N E N Á S I L I A - zatemnený tmár - V. Putin@comp." Křesťanství navázalo jak na představu ohně očistného (purgatorium), tak ohně věčného (infernum). K tomu s hebrejskou biblí do své výbavy přejímá i izraelské vyobrazení šeolu."- podstvätia, kde je teraz Kristus Pán.

SkryťVypnúť reklamu

Americký prezident Biden je "hlboko znepokojený tým, že sa musí vyhnúť tretej svetovej vojne - hranici, na ktorej by bol možný jadrový konflikt," povedal Burns. (TASR)Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/22886836/ukrajina-rusko-vojna-online-minuta-po-minute-16-4-2022.html?ref=njct

Preto sa chcem ľudstvu A čitateľovi prihovoriť veršami čersnošského básnika z obdobia bítnikov a hipptes Alla Ginzburba a Boba Dylana - Robonsosona Jeffersa z básne "Sen o mieri" ako odpoveveď snu o použití jadrových zbraní šialencom Vl. Putinom: na adresu ľudstva už v polovici 60-tych rokov minulého storočia. Tu sú varovné v a aktuálne verše Robinsa Jeffersa k ľudstvu planéty Zem:

SkryťVypnúť reklamu

".....bratia a sestry, milované deti&:

"DOSIAHLI SME UŽ VŠETKY C H I M É R Y -

O K R E M - S N A O M I E R I !"

Aj pre trvalé naplnenie nášho sna o preferencii nenásilia v medziľudských a medzinárodných vzťahoch a väzbách zostupuje náš milosrdný Pán - Ježiš Kristus práve v týchto chvíľach dneška k zosnulým a ponúka im vykúpenie a dar večnej spásy. Prijmeš ho brat, sestra naši i Ježišovi maličkí vospolok? Pre mier a nenásilie v našich životoch... Amen!

No, ani Ukrajinci nie sú bez týchto vín a hriechov. Zvlášť príslušníci pluku Azov, ktorí od roku 2014 rovnako páchajú zverstvá na obyvateľstve Východnej Ukrajiny. Aj oni budú večne zatratení po poslednom súde. Po zostúpení nášho Pána k zosnulým všetkých vekov a časov pri našom poslednom a konečnom súde spravodlivého Trojjediného Boha na konci časov.

pozorovateľ a prosocJoker Ivan Olejár PhVKI; Prešov, 16. apríla 2022;

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  829
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

712 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu