reklama

Hodnotenie dvoch rokov vlády Grohlinga v školstve

Podľa reálne dosiahnutých požiadaviek nás učiteľov, nie politikov v školstve. V porovnaní so stavom v roku 2003/03.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

1/ v školskom roku 2002/2003 sme v regionálnom školstve uzákonený status ŠTÁTNEHO ZAMESTNANCA. Ten sme chceli obnoviť z verejného cez vládu spoločenských zmien a postupného odstaňovania a eliminácie otvorených krívd spôsobených ľavicou pod vedením SMER-SD.

Ťažisková úloha nebola splnená.

Nebola k nej zahájená ani žiadna diskusia zo strany kompetentných úradníkov ministerstva školstva B. Grohlinga z SaS;

2/ Do roku 2003 sme mali ROVNAKÚ P L A T O V K U za výkon práce s ďalšími dvoma skupinami vysokoškolsky UNIVERZITNE vzdelaných odborníkov - LDEKÁROV a VYSOKOŠKOLSKÝCH UČITEĽOV v regionálnom školstve SR; úlohou bolo dosiahnuť znovu po parlamentných voľbách rovnaké a porovnateľné platy s lekármi!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ťažisková úloha v oblasti platového ohodnotenia učiteľov regio-školstva, hlavne v základných a stredných školách - nesplnená a ani neprerokovaná. IGNOROVANÁ ministerstvom školstva SR.

3/ Novou vládou obnoviť pôvodne do roku 2003 platný výsluhový automat za odpracované roky v školstve vo výške 1% za každý rok odpracovaný v školských službách podobne - ako majú aj všetci úradníci a zamestnanci ministerstva školstva a im podriadených orgánov na Slovensku. Čím majú garantované aj vyššie starobné dôchodky učiteľov !!!

Úloha absolútne nesplnená, nediskutovaná a arogantne odignorovaná pracovníkmi ministerstva školstva Slovenskej republiky.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Pokračovať, priatelia? Nemá to význam. Super D I S K R I M KI N Á C I A slovenských univerzitne vzdelaných učiteliek (vyše 90% a učiteľov pokračuje už dve D E S A Ť R O Č I A!):

Hanba všetkým doterajčím vládam SR o parlamentom NR SR od roku 2003 za exministra nebožčíka Milana Ftáčnika až doteraz. . Zotročili slovenské matky-učiteľky, mister Grohling. Aj vďaka vám antiempatickým a bezcitným liberálom !!!!

RNDr. et PaedDr. et PhilBc. et ThMgr. Ivan Olejár PhHVK; Prešov, 3.3.2022;

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  982
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

747 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu