Jedinečná príležitosť pre SME RODINA a Borju Kollára

Zasa mám dať na podnose hotové r originálne riešenia. Poviem vám pravdivo. už ma to nebaví. Vo vojne a sa aktivizujem.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Predkladám štátu SR, vláde i parlamentu svoj originálny - " Ideový projekt výstavby 20.000 nájonných bytov v rekordnom čase na území Slovenska !!!" Copyright naň - autora - občana Sr I. Olejára.

V prvom rade riešim a vyriešim FINANCIE NAŇ - celý projekt vyfinancuje EÚ zo svojivch prostriedkov. Pô Ideme k pointe PROJEKTU - IDE o tzv. V O J N O V É B Y T Y P R E MIGRANTOV-UKRAJINCOV!!! A je po problémoch. Za každý postavený byt požadujem symbolických -20€- ako autor projektu. Dobrá ponuka, že Matoviči? Ako volič SME-RODINA oslovím prednostne predsedu NR SR- Borisa Kollára. Všetko, priatelia. Biznis ako oko pre SR v čase vojny-. Ešte to môžete oznámiť A prerokovať s pani Ursulou Von Der Layen - ešte dnes a OSOBNE (!) pri jej POLUDŇAJŠEJ návšteve Slovenska., Česť práci" a nikdy inak. Jedinečná príležitosť SR .

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Kdew začať. V priemyselných parkoch, kde je už infraštruktúra. Montovanými domami a ubytovaním pre VOJNOVÝCH migrantov. Oni budú aj lacnou pracovnou silou. S chuti do toho !!! Tak sa vo vojne bohatne. Nenechajme iniciatívy bohatému Západu ani bratom špekulantom z Čechie !!!! A keď odídu dalej na západ, alebo sa po vojne vrátia do vlasti splníme volebný plán o výstavbe bytov v SR. A budú nás voliť i naďalej.

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  825
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
SkryťZatvoriť reklamu