reklama

Klamstvo B. Kollára v priamom prenose

Doposiaľ nepostavil ani jeden nájomný byt. Dodnes nezabezpečil seniorom ani jedno rúško zadarmo v lekárňach SR.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Aj taká chabá je bilancia povolebných sľubov SME-RODINA a politikov okolo B. Kollára, plagiátora, plemenníka, mormóna a predsedu NR SR.

Rád si púšťa neumytú papuľku na špacír a šíri demagógiu a lži ako som vyššie už uviedol. Používa metódu klamstiev a planých sľubov občanom - ako jej zakladateľ - Vladimír Len-On Mečiar. I teraz v relácii TA3 v diskusii s Blanárom. Doteraz sme na Ukrajinu nedodali v rámci princípov solidarity a subsidiarity ani špendlíkovú hlavičku pomoci v časoch hroziaceho vojnového konfliktu. Naši zbabelí spoluobčania nezorganizovali ani jeden mierový a protivojnový míting na podporu občanov Ukrajiny, jej detí a mládeže. Prevádzame naďalej klasickú zápecnícku zahraničnú politiku v rámci EÚ, na ktorú neraz poukazoval aj exminister zahraničia Lajčák. Celkom inak v týchto pohnutých časoch sa solidárne správajú a konajú Maďari, Poliaci, Češi, Nemci, Briti, Francúzi, Kanaďania, Američania i celý pokrokový empatický svet !!!! Hanba Vám Boris Ko.... Ste politická nula. A navyše ALIBISTA najhrubšieho zrna. Verejná HANBA vám i prezidentke Čaputovej, kresťanom Hegerovi, Matovičovi a Remišovej. I liberálovi Sulíkovi, Grohlingovi či krasorečníčke Cigánikovej. Ste hanbou občianskej komunity a pospolitosti vo sfére konkrétnej a adresnej pomoci bratskej Ukrajine. Super negatívnym vzorom pre naše školou povinné deti, mládež a študentov. Podobne sa správa aj opozícia a opozičné pštrosy. Nie sú na tom o nič lepšie. Hanbite pp. Danko, Fico, Pellegrini, Mačejovský, primátorkaTurčanová, kandidujúci za Bratislavu či košický radný pán Hanba. Hanba a ešte raz hanba na vaše hlavy za pomoc krvácajúcej U bratskej susedskej UKRAJINE !!!! Hanbím sa, že som občanom antiprosociálnej, nedemokratickej, nesvornej a do seba zahľadenej egoistickej Slovenskej republiky !

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A teraz moje priame obvinenie plemeníka Kollára z lži. Včera tvrdil a povedal na TA3: "My predsa nemôžeme sami so 4.tisíckami vojakov nepriedušne zabezpečiť 100km východnú hranicu s Ukrajinou pred migrantmi z Ukrajiny i arabských krajín." Pán fušer B. Kollár 100.000 : 4000 je 100metrov deleno 4štyroma, čo je rovných 25 metrov stráženej hranice Slovenska s *Ukrajinou na jedného vojaka-strážcu hranice. Vy asi budete idiot, ak tvrdíte, že jeden vycvičený profesionálny vojak to neustráži !!! No, vy ako demagóg používate zavádzanie a lož ako pracovnú metódu v úlohe občana - predsedu parlamentu - druhého naj ústavného činiteľa. S takouto šlendriánskou politikou sa dajte vypchať(!), s prepáčením. Plagiátor zostane plagiátorom a klamárom.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

A čo naša katolícka Cirkev?! Zaťato mlčí a vyčkáva... V bohatých farách a vo veriacimi zreštaurovaných kostoloch a farnostiach. Plniac nanajvýš čudne posolstvo vizitácie z návštevy pápeža Františka. Zvolenský&Babjak @ comp. zaryto mlčia voči Ukrajine a potrebám jej občanov, detí a mládeže. Sú pasívni a inaktívni. Prekvapujú a najmä udivujú postoje bratov gréckokatolíkov.

Zmeníme tieto nepriateľské, antihumánne i egoistické postoje a presvedčenie ?! Modlime sa spoločne za mier matičky Európy.

prosocman@prosocJoker Ivan Olejár; Prešov, 31. januára 2022;

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  982
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

79 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

747 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu