Klérofašista Milan Majerský odobral zámerne možnosť zaočkovania sa občanom-seniorom v Prešove vakcínou Johnson@Johnson. Hanba mu.

Vraj kandidát na predsedu Prešovského samosprávneho kraja. Napľuť mu do tváre a jeho europoslankyni. Dokážemk ihneď.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Podľa zatiaľ serióznych informácii o očkovaní proti Kovidu-19 na sociálnych sieťach internetu bolo z je zverejnené doposiaľ! Očkovanie vakcínou Jansen@Jansen prebehne v Prešove 11. marca v čase od 15.00 do 18.00 v prešovskej budove Epérie vo vakcinačnom centre. Zhromaždilo sa tam postupne do 50 občanov seniorov. No, n vakcinácie sme sa nedočkali ani do 17.45.

Arogancia moci a mocných na čele s predsedom Prešovského samosprávneho kraja - Majerským dosiahla vrcholu, keď na ploche dobrých 20 metrov štvorcových oproti cukrárni sa neobjavil ano i riadok informácií pre občanov o:

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

1/ tom, že sa 11.3.2022 očkovanie nerealizuje z patričných príčinných dôvodov;

2/ náhradný TERMíN očkovania vakcínou Johson@Johson, keďže je to posledný možný termín pre zisk prémie 200€-do 15. marca 2022!

Občania seniori si takéto arogantné jednanie zo strany župy v čele s klérofašistom Milanom Majerským nezaslúžili. Boli sme z rozličných kútov bývalého Vsl. kraja - z Trebišova, Veľkých Kapušian, Bardejova, Raslavíc, Sabinova, Kapušian pri /Prešove atď. A z mesta Prešova ako ja.

Majerského nebudem voliť hoci som vyštudovaným teológom. To radšej niekoho z pacientov levočskej trinástky, pán predseda Majerský KFhR. Skratku vysvetlím po voľbách. Je originál..

SkryťVypnúť reklamu

prosocJokler Ivan Olejár, Prešov 11.3,2022;18.00hod

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  829
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

712 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu