Kto je kto?! Slovensku vládnu kontinuálne ateisti, agnostici a zatratenci ! Predkladám dôkazy inneď !

Sú to aj: J. Budaj, R. Fico, Ľ. Blaha, R. Sulík, B. Kollár, V. Remišová E. Heger, I. Matovič @ ich početná comp Dôkazy:

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

1/ Ján kotolník Budaj; jeden z tribúnov Nežnej1989; do roku 1989 nielen člen komunistickej strany Československa, ale aj aktívny spolupracovník všemocnej tajnej polície komunistického režimu ŠtB (štátnej bezpečnosti!), pre čo neprijal politický post prvého predsedu NR SR po Nežnej; ktorý pohotovo obsadil člen politbyra KSČ - súdruh Milan ČIČ, oslavne ďakujúci v roku 1968 v médiách internacionálnu pomoc vojsk WARšavskej zmluvy ( v skutočnosti ĎAKUJÚC - za okupáciu Československa!)+; v súčasnosti predseda strany ZMENA ZDOLA kooperujúcej s hnutím OĽANO a minister životného prostredia SR; momentálne pláva v kauze na účtoch štátu objavených vyše miliardy ečiek na jeho ministerstve; kusú správu na TA3 okamžite stiahli a už 5 dní sa nikto kompetentný k obrovskej utajenej sume peňazí z vládnych a poslaneckých činiteľov SRE - nevyjadril; no ani správu nedementoval;

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Robert pobirmovaný Fico; jeden z najväčších REVANŠISTOV občanom SR za ich angažovanie sa v procese Nežnej revolúcie 1989 v Československu; osobitne umelcom, študentom a pedagógom SR; súčasný vodca -násilne trockisticky, neostalinsky a prokomunisticky orientovaný so svojim SMERom-SD, najnebezpečnejší, no priznávam kriticky, aj najväčší z novodobých politikov Slovenska. Zdokonaliteľ beštiálnych podmienok kolúznej väzby pre nepohodlných občanov u nás, spolu so spolužiakom a exgenerálnym prokurátorom J. Čižnárom. Väzby pripomínajúcej a kopírujúcej podmienky väzňov komunizmu a socializmu z 50@60-tych rokov 20-tého storočia a ich obete, často na mladých životoch- napr. na smrť popravou poslaná komunistickou temnou mocou - Bratislavská trojka mladých aktivistov katolíckej Cirkvi. Ale aj tragická smrť občana-martýra - generála Milana Lučanského vo Ficom a Čižnárom zdokonalenej kolúznej väzbe v Prešove, hoci už za súčasnej vlády ministerky spravodlivosti M. Kolíkovej . Ficom vybudovaná a nastražená mína v podobe neľudských podmienok kolúzky pre politických oponetov explodovala a zabíjala. Alebo trvalo poznačila zdravie Fikovej vlastnej kandidátke - političke SMERu-SD Monike Jankovskej, generálovi Gašparovi, šéfinovi špeciálnej prokuratúry D. Kovalčikovi, šéfovi hmotných rezerv SR, majiteľovi zlatých tehličiek podobne ako R. Fico (!), väzneným sponzorom SMERu-SD a pod. atď.. No, odtolerovali sme mu to a momentálne vedie v predvolebných preferenciách prieskum agentúr u občanov SR. Po vyše dvoch rokoch (!) Najzákernejší občan SR !!!! Komunista a revanšista telom i dušou. Človek bez svedomia. Ľavicový extrémista.

SkryťVypnúť reklamu

3/ Ľuboš terorista Blaha, kádrová rezerva a verný obraz R. Fica v radoch SMERu. Vodca slovenských ľavicových extrémistov, anarchistov, teroristov, násilníkov a kriminálnikov etc. ( nie vyholené hlavy a tetovanie, lež temné kapucne ako u stredovekých K A T O V -sú ich výsostným znakom, hoci pofidérny expert na extrémizmus- súdruh Milo a k ľavicový krikúň Weisenbacher o nich vytravalo mlčia a zatĺkajú ich pestrú násilnú činnosť, často aj trestnú! Poskočil v hierachii SMERu-SD pred tromi rokmi, po návšteve vodcu Fica s dedičom Blahom na komunistickej KUBE - bájnom ostrove slobody, kde ľudia aj dnes hladom a biedou umierajú... Sociálne cítiaci politici. ZDERu.

SkryťVypnúť reklamu

4/ Richard proimperialista Sulík - neoliberál telom a dušou. V postate sprostý lokaj a služobníček príslušníkov najbohatších sfér celosvetovej kapitálovo nenásytnej L O B B Y. Odkundes, urobiaci za peniaze všetko. V okamihu zaprie aj vlastného otca a mater !!! Kočnerov poskok. Tváriaci sa ako demokrat. Egoista a ipsocentrik naj zrna. Požehnal aj súčasnú spoluprácu svojho ministra školstva holohlavca ( vyholené hlavy ako pri gestapákoch z filmov o ukrutnostiach fašizmu!!!) ako Sulík - B. Grohôlinga s komunistom a vysokým spolupracovníkom tajnej polície komunistov, dokonca s dvoma krycími menami - Pedagóg a Miron - Mirona Zelinu, jeho utajovaného hlavného radcu (!) - B. Grohôlinga na miniterstve školstva. Momentálne sa ňou, s požehnaním R. Sulíka, pokúša o ďaľšiu reformu nášho regio-školstva. Znamenajúcu definitívne zakonzervovanie SOCIALISTICKO-KOMUNISTICKÉHO MODELU ŠKOLSTVA SR aj v 21. STOROČÍ po Kristu Pánu. Obrovská tragédia pre naše školopovinné deti, mládež a študentov. Akt revanšizmu na našich študentoch, žiakoch a ich pedagógov - ZA POVALENIE KOMUNIZMU a vedúcej úlohy komunistickej sdtrany v štáte - 32 rokov po NEŽNej . Arogancia mocných a uchádzajúcich sa o moc v predčasných parlamentných voľbách?? Áno i nie. Aj -obmedzenosť, hlúposť, tuposť a primitivizmus nemalej časti občanov SR, umožňujúcich im vospolok a úpo striedanich už tri desaťročia kontinuálne vládnuť a doslovne zdierať a týrať občanov SR - ich voličov !!!! ĽAVICOVýCH, STEDOVýCH I PRAVICOVýCH !

SkryťVypnúť reklamu

5/ Boris plemenník@plagiátor Kollár - píšem o jeho politických avantúrach a proti občianskom i proti seniorskom konaní v čase pandémie KOVIDu-19 aj v predvčerajšom b-logu; pekné čítanie, priatelia;

6/ Veronika bábkoherečka Remišová -ministerka informácii i čerpania podporných fondov EÚ, o.i.; Pomstychtivá autorka povestného a verejnosti známeho PEXESA OSOBNOSTÍ SR, ktoré sú korupčníkmi a poputujú do sociálnej opatery matky KOLÚZKY (kolúznej väzby. Ktorú dodnes obhospodaruje jej pôvodne spolu straníčka a ministerka spravodlivosti M. Kolíková. A obeťami ktorej sú aj generál M. Lučanský, M. Jankovská, D. Kovalčík, T. Gašpar etc.atď... Momentálne zaryto mlčí a absolútne nereaguje, ináč veľmi pohotová Veronika a citlivá hlavne na korupčné praktiky odvšadiaľ. Nereaguje na otázku opozičníkov - "!kam sa podelo vlani asi 800 miliónov € určených EÚ na podporu občanov Slovenska v časoch pandémie ?" !!! Ani sa nevyjadruje, k na TA3 zverejnenou čerstvou správou o dobre zašitých a utajených na ministerstve životného prostredia u kolegu J. Budaja s požehnaním I. Matoviča - sumy vaše MILIARDY € zhromaždenej od daňových poplatníkov a občanov SR !!!! Nevídali, neslýchali..., Hlavne, že má pexeso korupčníkov. Hlavne že neraz tliachala o PRÁZDENEJ ŠPAJZI, ktorú im nechali údajne sociálni demokrati okolo vlády P. Pellegriniho!!! Lož ako pracovná metóda ako za čias Vladimíra Len-Ona Mečiara-Močiara.

7/ Edo stratený Heger - píšem o ňom v dnešnom b-logu, prečítajte si ak chcete;

8/ Igor psychopat Matovič - publikujem o ňom najčerstvejšie jeho "sociálne a humánne" počiny, v tom istom dnešnom mojom prvom b-logu;

9/ Zuzana agentka@ ochranárka (koho a pred čím?!) Čaputová - liberálka - zelená politička vo funkcii vlažnej prezidentky SR. Zmarila zákonné referendum ako za Mečiara-Močiara Zdenko Krajčí ! Nedala na posúdenie Obrannú zmluvu s Američanmi napriek faktu, že vyše 50% občanov SR bolo PROTI jej dnešnej ratifikácii a podpisu Korčokom a Naďom ( slovensky veľkým - dopasujte si kým, čitatelia!) s USA. Veríme, že nedopadne podobne ako Mníchovská zrada na občanoch bývalého Československa z roku 1939 !!! Pán Boh - zavaruj !!! Alebo dnešná "hanba prezidentky Z. Čaputovej!", ktorú komentoval takto hutne Igor Matovič. Keď jej posledný prejav k situácii na Ukrajine a obrannej dohode s USA napísali manželia Valáškovci - on ako potentát a aktívny politický činiteľ -Progresívneho Slovenska- a manželka Jana Kobzová ako poradkyňa prezidentky pre zahraničné veci .... Takže jednoznačne, že MIMOPARLAMENTNÉ PROGRESÍVNE SLOVENSKO (!") robí cez prezidentku SR a poslanca NS SR za PS -aktívnu politiku voči občanom SR !!!! To je predsa nepríúpustné !!!! Neuveriteľné skutočnosti rovné protekcionizmu a politickej K O R U P C I I -prezidentky SR. Zuzana - je načase odstúpiť z funkcie.

Ku všetkým menovaným na naše poučenie ako kresťan dodávam skromne a pravdivo fakty:

Podľa platného Katechizmu katolíckej Cirkvi a Kódexu kánonického práva existujú iba štyri N E O S R A V E D N I T E Ľ N É H R I E H Y V O Č I D U C H U S V ä T É M U !!!! Neospravedniteľné. Rozumej, že sa nedajú ospravedlniť ani vykonanou svätou spoveďou - dokonca ani u hlavy katolíckej Cirkvi - samotného pápeža. Ten kto ich spácha sa ich dokonaním sám EXKOMUNIKUJE z našej katolíckej Cirkvi Svätej !!! Vedome a dobrovoľne opúšťa našu katolícku c Cirkev. Nie na pokyn ôpápoežew, hierachu či arcibiskupa. Letí z nej dokonaním hriechu volajúceho do neba !!! To si láskavo uvedomte. I všetci, ktorí z rozličných príčin nevyplatili v dohodnutom termíne a výške - spravodlivo zarobenú a odmakanú mzdu !!! Tých sú iba na Slovensku státisíce. A tých čo ich ošmekli čaká pravdepodobne večné zatratenie. To sú existenčne naj veci a pravdy.

Jedným z nich je vedomé a dobrovoľné zadržiavanie a nevyplatenie spravodlivo osobou zarobenej mzdy, platby (napr. sociálnych dávok, dôchodkov, služieb v domovoch, etc.). To stačí na spáchanie neospravedlniteľného hriechu voči Duchu Svätému. Iným je napr. dokonané obcovanie so zvieratami - sodomia. Pozor na ne, sťažujú cestu nášho spasenia i obmedzujú ju na minimum !!! Aktuálny je aj hriech rozpútavania násilia v podobe vojnových konfliktov, príprav na ne a činy typu genocída či holokaust, priatelia. Okrem, už spomenutej sodomie, je tu štvrtý štvrtý - priame zlorečenie voči Duchu Svätému. Vyslovené pred sebou samým, Bohom a bratmi a sestrami. Napr. typu:" je táraninou, že Duch Sv. oplodnil Pannu Máriu z vôle Otca"! A si na najlepšej ceste do večného zatratenia. Vystríhajte sa ich !!!! Mnohí z veriacich nemajú o tom ani páru a šajnu a veselo si bezuzdne užívajú, štŕgajú zbraňami, ukájajú sodomiou sexuálne pudy ako korene svoje žiadostivosti a hriechov, zlorečia Bohu, no hlavne páchajú najčastejšie sociálne hriechy - vedomé zadržiavanie či dokonca NEVYPLATENIE (!)spravodlivo nadobudnutej prácou - mzdy, zárobku, výplaty sociálnych dávok, dôchodkov a pod.

Ak tvrdím, že sú to občianske trosky a poľutovania hodní úbožiaci, tak mi verte (!), že pred Bohom sa nemýlim a som zodpovedný a spravodlivý. Objektívny. Uvádzam to na pučenie nám všetkým osvietený Duchom Svatým. Aby sme práve ťažko a neospravedniteľne nehrešili práve voči Nemu -ako Tretej Božskej Osobe!! Ja bratov a sestru nesúdim. To nechávam plne na Boha. Veď nič iné si za spáchané ZLO nezaslúžia ! Aj tak je mi ich ako spoluobčanov, ktorých opantal moloch politiky - nespravodlivej a zlej služby spoluobčanom... Sú i spravodlivejší politici a naši spoluobčania.

prosocJiker a katolícky teológ - Ivan Olejár PhVKI; Prešov, 3.2.2022; coppyright

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  837
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
SkryťZatvoriť reklamu