Naplníme odkaz konca II. svetovej vojny : NIKDY HIROŠIMA ! N i k d y - N a g a s a k i !??? Vyrieši to Vl. Putin. Prečo?

Pretože ruský prezident a mocnár Putin práve uviedol tzv. odstrašujúce zbrane -Jadrové zbrane- do bojovej pohotovosti !

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Svetový proces mieru a rozvoja prosociálnosti v 21. storočí - sa ešte nikdy, ani za Kubánskej krízy v roku 1963 za J.F. Kennedyho a N.S.Chruščova - neocitol tak blízko prahu planétu zničujúcej celosvetovej jadrovej vojny.

Čím? Vyhlásením a rozkazom naj generála armády a prezidenta Ruska - Vladimíra Putina o naj bojovej pohotovosti jadrových armádnych síl Ruska.

NEPRIAMO to potvrdzujú fakty stiahnutia sa príslušníkov mechanizovaných práporov a letectva Ruska z doterajších centier najintenzívnejších bojov na Ukrajine - z miest Kijeva a Charkova. Aby ruské jednotky relatívne v bezpečí prežili "preventívne" jadrové údery lietadiel či strategických rakiet s jadrovými hlavicami V, odpálenými na rozkaz -Vl. Putina. Zopakuje sa takmer identicky tragédia z Hirošimy a Nagasaki. Len aktéri sa zmenia. Japoncov nahradia Ukrajinci a Američanov - Rusi. A punktum. AQ bude po fyzickej vojne v matičke Európe. Uvedomte si, že Ukrajina nie je členským štátom NATO. Bude obetovaná medzinárodným kapitálom a oligarchami Ruska i zvyšného sveta. l napriek celosvetovej pandémii KOVIDu-19, ktorej obete nedokázali zjednotiť rozvadené ľudstvo!!!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Napriek trojnásobnému uisteniu ministra obrany J. Nagya na TA3 pred napísaním môjho b-logu zadúšal, že Putin N I K D Y N E P O U Ž I J E J A D R O V Ú S I L U Z B R A N Í NH R O M A D N É H O N I Č E N I A !!!! Klamal-klamár.

P U T I N K A P U T - Z U Z A Č A P U T !! ! !

prosocJioker Ivan Olejár; 27.2.2022

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  834
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu