Neprofesionálny a arogantný komentár slalomu - biednym chudákom Merčiakom, opojeným pýchou a svetskou slávou. Arogantný dnešný komentár OH slalomu !

Vyprosím si, aby Merčiak komentolval niekedy nejaké športové podujatie!!! U riaditeľa RTVS -Jara Mäsiara-Rezníka. Prečo?

Neprofesionálny a arogantný komentár slalomu - biednym  chudákom Merčiakom, opojeným pýchou a svetskou slávou. Arogantný dnešný komentár OH slalomu !
Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Stalo sa, že som sa zobudil 3.13 hod.! A okamžite zapol TV. Práve išla posledná pretekárka z prvej sedmičky!!!! A až tabuľky po prvej 15 som sa dozvedel, že Petra je siedma so stratou vyše 70-stotín sekundy. Ako aj, pri štarte Dubovskej zas, že Shifrinova vypadla..... PRITOM, väčšina ľudí prichádzala k TV obrazovkám neskôr a priebežne.

Prosím Vás, to čo za vysoko neprofesionálny športový komentár NADČLOVEKA Merčiaka !!!???? Veď tam nešiel na vlastné náklady a súkromné komentovanie v súkromnej TV, ale VEREJNOPRÁVNEJ !!!!, Slúžiť ako PÁN P E S profesionálnym komentárom státisícom slovenským fanúšikov a TV divákov, predovšetkým informáciami o Petre Vlhovej!!!" A to nezvládol totálne ako vyslaný komentátor RTVS!!!! Nech je okamžite odvolaný z komentárov najdôležitejších pretekov našich reprezentantov na vrcholných svetových pretekoch a zápoleniach načich športovcov !!!! Aj na OH - už v Pekingu. !!! Ako k tomu prídeme my, TV koncesionári a daňoví poplatníci v SR ?!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Predstavte si, že až po odjazdení prvej 15 pretekárok a iba z grafiky som sa dozvedel o reálnom postavení Vlhovej v najsledovanejších pretekoch z OH. Hanba a STOP Merčiakovi !!!! Aj po odjazdení prvej dvadsiatky skonštatoval, že Petra je ôsma. A opäť z grafiky (!), PO ODJAZDENÍ, že PETRA JE ôSMA A SHIFRIN VYPADLA !!! Keď Internetové siete totálne pre preplnenosľ nás zákazníkov - samozrejme, že Z L Y H A L I !!! A tak sme sa z nich v stredu ráno nedozvedeli o postavení našej pretekárky. A Merčiak o jej aktuálnom postavení v pretekoch MLČAL zaťato ako Prijamorský partyzán, keď ho fašisti mučili !!!! Previedol komentátorske DNO, neuveriteľnú AROGANCIU(!), pýchu, ako koreň každého hriechu(!), vyloženú neprofesionalitu a neúctu k nám divákom, ktorí sme si privstali, no nestihli prvých šesť pretekárok v slalome na OH. To nie hoax, priatelia ! To je realita dnešného rána! Záznamy vysielania verejnoprávneho RTVS sa archivujú desaťročia !!!!

SkryťVypnúť reklamu

A nerozpakoval sa to arogantne zopakovať PRI Petrinom komentári o jej umiestnení v pretekoch OH !!! Tým len plne potvrdil pravdivosť môjho b-logu !!! . Sneh Petj robí väčšie problémy ako pretekárka očakávala. Hoci pred pretekmi v obrovskom slalome si ho pochvaľovala.... Je agresívny a technický a brzdí ju. V druhom kole je to buď-alebo!!!! Nevysporiadala sa s technickým snehom a robí jej technické problémy. Agresívny sneh. A vypadnutie Shifrin komentuje, že sa to stáva.

Výhodou bude, že trať druhého kola ušije jej tréner Mauro Pinni. Bola by potrebná optimálne dlhá a technická trať s čo najväčším zrýchlením v predcieľovej časti, kde by mohla Petra MAXIMÁLNE dlho ZRÝCHĽOVA, a do cieľa a získavať na súperky čas a v konečnom dôsledku zaslúžene ZVÍŤAZIŤ. Držíme Vám v druhom kole,, Petra, Mauro(!). my muži - všetkých 21!!! Na rukách, nohách i v najpríjemnejšom mieste mužov i žien, ha ha ha ha háááááá. Pán Boh s nami a zlé preč(!)... Peti. ver, že maskot Laco - šašek, Ti sotva pomôže!

SkryťVypnúť reklamu

Psychicky doslovne vyšinutá Shifrin zostala ako prikovaná na svahu, kde spadla. Ako keby sa zbláznila a v je v hlbokom šoku a depke. Potrebuje okamžitú pomoc psychiatra !!! Nešla dolu do cieľa(!) a zostala hore, keď vypadla -po tretej slalomovej bránke. Napriek faktu, že trať staval americký tréner !!! A šokovaná Michela v hlbokej D E P R E S I I , neposkytla komentáre ani povinným televíziám. Až neskôr sa naň ako-tak zmohla. Zlomená na smrť. Ktovie, či jun ešte na OH uvidíme. Nečudoval by som sa keby skončila. Sotva jej pomôže i dôverný priateľ - Alexander Ammot Kilde, ktorý sa tešil z premiérovejbronzovej medaily na OH v Pekingu... Takto vie neúspech otriasť psychikou a dezintegrovať v okamžiku aj osobnosť hviezdy typu Michaela Shifrin !!! A odborníčka typu Zuzulová sa bude sekať, že O N Y NEPOTREBUJÚ ŽIADNU P O M O C ODBORNÍKOV práve na ľudskú psychiku a dušu !!! JEN-ČCHING a jeho trate sú zatiaľ skutočne pre moju obľúbenú Miki, - reálne zamrznutou riekou jej nádejí a ambícií.. . Mlčte pokorne Veronika... A ozývajte sa vyložene k prejavom pretekárok. Teraz, po výkone Peti či Miki ste mlčali ako voš pod chrastou. Psychicky úplne VYKOĽAJENÁ, Veronika !!!! Zaslúžili ste si to. Koledovali ste si o to. Aby ste vyhoreli a zhasli ako fakľa. Ako odborná komentátorska SUPERSTARR. Sám pán ŽIVOT, skoro najlepší praktický UČITEĽ - vás poriadne prefackal pred slovenskými divákmi a fanúšikmi !

SkryťVypnúť reklamu

"Miki bezprostredne po športovej tragédii -dlhé minúty sedela na snehu s hlavou v dlaniach, lyžiarske okuliare zakrývali sklamanú a možno aj slzami pokropenú tvár.

Prichádza mi na um text mojej obľúbenej piesne, ktorú si často hrávam a spievam s mojou gitarou - padrugoj semistrunnajou... Tu je aj môj okamžite modifikovaný text westewn-hitu - Podivnej spáč:

"Tak, tam - u zdi na trati, sedí tam aj Miki. (úplme zaskočená a zdrvená zo svojho výkonu v slalome!)

Sedí ve sněhu - i obrazne - u hlavy kytky má. Sedí a spí. ( v hlbokom šoku a depke!)

Jenom ta sedí a ješte stále sníva spí í i i...

Jako bych spala.

Sedí jako bych spála a a áa la.

A proč nevstane ? - to jenom osud ví !!!!"

Osud spojený s jej predčasným vypadnutím- tak v slalome, ako aj obráku...

!Nekdo asi na ňu čeká.... ( přítel - Alexader)

Dnem i bezesnou nocí....

Na svah se díva, nemúže uvěrit.

Jako by spálaaaa...

Leží jako stuhlej kláá.. a a at !!!

Preteky zbabrala.

A to se ji - Miki - vúbec nemélo stát !!!!"

Miaela Shiffrinová po obrovskom slalome vypadla v prvom kole aj v slalome na ZOH v Pekingu. Na trati Ice River (Ľadová rieka) prešla iba tri bránky, osudnú chybu sprevádzal hlasný ä a dodávam skromne, že aj tragický)(!) výkrik pretekárky Miki...." Miki sa pozviechala zo šoku. Chvála i vďaka Bohu Veríme, že Mikaela bude súťažiť aj v kombinácii. tak čo a ako Verniko?! Akcia Over Lord, podľa prešovského malomeštiaka Merčiaka. Ktorý sa dnes definitívne ako športový komentátor trvalo D I S K V A L I F I K O V A L - pred nami - fanúšikmi.

P.S. "Na treťom medzičase stráca M. Gissinova už štyri SEKUNDY", komentuje horlivo a vysoko neodborne a nepravdivo jej jazdu. No, reálne pritom strácala iba štyri D E S A T I N Y sekundy !!! Opäť hrubá chyba v komentári o dosiahnutom čase pretekárky zo strany všetečného Truhlíka - Merčiaka !!!!

Veľa základných NEDOSTATKOV mal nami naj OH prenos v alpskom lyžovaní !!! Hlavne slabulinký zvukový neprofesionálny výkon Marcela Merčiaka za mikrofónom.

Opakujem: "A vy, zapráskaná Zuzulova napíšete, že Petra či Michaela nepotrebujú psychickú pomoc?!" Ospravedlnite sa nám ako žiačikovia učiteľom, aj s Merčiakom! A ako Rezníkom-Mäsiarom divákov - "odborníci a profesionáli" RTVS - ODSTÚPTE pre nekompetentnosť !

Podotýkam, že TV prenos- TECHNICKY (!) nevyšiel -ani čínskym prenosovým expertom. inžinierom IKT i majstrom digitalizácie (!). A neuveriteľne ZRÝCHĽOVALI obraz pretekárok !!!! Mal som dojem akoby medzi bránkami tancovali rock end rool. Pozrite si to v archívoch, priatelia !!!! Určite sa nemýlim. Stavím sa o čokoľvek.

Ani v druhom kole Merčiak výkon nezlepšuje §§§? JE to na paragraf o okamžitom ukončení výkonu. Vôbec si nepovažoval poskytnúť profi info o umiestnení a pretekaní našej druhej slalomárky - mladej Rebeky Jančovej Až teraz po 2tich minútach prenosu z druhého kola pretekov v slalome - komentároch vraví, že vypadla. Pretože, po prvej 30-.tke pretekároch - TV prenos zo slalomu sprostredkovaný pracovníkmi verejnoprávneho RTVS - ( v rámci neúcty k OH 2022 k pretekárskemu zápoleniu žien v Číne (!)). I. že tretia Slovenka bola už negatívna a môže sa zapojiť do tréningového procesu slovenských pretekárok. Ešteže sa spamätal. Zato - Velez-Zuzulová zaryto drží bobríka mlčania. Bodaj by to prinieslo Petre víťazstvo v súťaži. Potom sa obaja rozvravia... A budú priam chŕliť tirády a oslavné reči na Maura i Petinu. Pán Boh vyslyš a požehnaj aj naše modlitby za Petru... Zvlhnutú Vlhovú. dodal by všetečne šašek Laco!

Arogancia Merčiaka i Vaša sú pre divákov a čitateľov b-logov N E O S P R A V E D N I T E Ľ N É !!!

Eteže dokázali z za predvedený výkon, hlavne v druhom kole slalomu, dokázali Petre vyjadriť srdečné poďakovanie, úctu za enormnú bojovnosť a lásku Peti k fanúšikom. Prekvapil ma aj hutný a pravdivý komentár Petinho trénera- Maura Piniho z rcirkevne reformátorského a kalvínsky orientovaného Švajčiarska Bohu -za zlato pre Slovenku ! I fakt, že happynes manager - rodinný parazit a iba hlavný šašo -vôbec nedostal slovo. Celkom správne. Obaja komentátorsky moderátori sa fanuštkom absolútne neospravedlnili fandom. S aroganciu im vlastnou. Zlato prekrylo ich evidentné zlyhania. Potešilo aj blahoželanie k zlatu Petre od favorizovanej Mikaely i bronzovej Švajčiarky - Wendy Holdener. " Trojejdinému Bohu veľká úcta, česť , chvála i vďaka za preukázanú prajnosť, nádej, vieru a lásku (!). Amen !"

ROSOCMAN IVAN OLEJÁR, PREŠOV, 9.2.2022; hanbím sa, že som Prešovčan a že Bratislava je hlavným mestom SR!!!

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  827
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

711 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu