Neviem, neviem,....

Či ide o dobré rozhodnutie vlády SR. Uvidíme, ako vraví *Peťa Vlhová.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Napoludnie sa objavila správa, že slovenský protiraketový systém S-300 je už na Ukrajine. Tiež Ursula Von Der Layen a premiér SR Edo Heger. Slovensko sa s prehľadom posunulo v rebríčku nepriateľov Ruska na čelné miesto týmto počinom. Je do dobré? Neviem, neviem!?

O čo lepšie sa zachovala v mierovom ťažení formácia Pink Floyd a jej frontman Gilmour a ukrajin ský spevák Andrij H. Keď zverejnili pleseň Hey,Hey, Ukrajina.... Nikoho neprovokujú k tvrdej odvete. Je to nová pieseň Pink Floydu na ktorú majú posvátné právo. Po 30-rokoch mlčania. Určite ňou dosiahnu viac ako Slováci so zásielkou protiraketového systému S-3000.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Modelujme totiž situáciu, žeby sa USA rozhodli zaslať na Ukrajinu rakety s dlhou dráhou letu s jadrovými hlavicami. A Briti pár ton Somanu či Sarinu. A Číňania nový variant KOVIDu z WU.Chanu. A svet je razom v poslednej apokalypse.

Na Ukrajine majú celú stovku protiraketových systémov S-300. Teda jeden slovenský relatívne iba zlomkovo pomôže ukrajinskej armáde. Stálo jeho darovanie za risk ? Kedy sme sa posunuli od 8. apríla 2022 (!) v zozname nepriateľských krajín Ruska na čelo nepriateľských krajín?! Veď V. Putin dostal do rúk od súčasnej slovenskej vlády tromf a môže kedykoľvek legálne zastaviť dodávky enorgonosičov. Dôvod ? Utajená dodávka protiraketového zbraňového systému S-300 na Ukrajinu!

SkryťVypnúť reklamu

pozorovateľ a prosocJoker Ivan Olejár PhVKI; Prešov, 8. apríla 2022;

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  827
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu