Objavený štátny kontraband vo výške vyše miliardy € u Budaja a Matoviča

Tak toto sme tu za vlády Zmeny a ešte nemali. Umŕtvené vyše miliardové prostriedky v čase koronakrízy.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Vraj teória prázdnej špajze.... A mestá a obce krvácajú na nedostatok finančných prostriedkov. Je to arogancia mocných najhrubšieho rangu. Rovná vlastizrade na občanoch Slovenska a ich deťoch a mládeži. Kto ponesie zodpovednosť za ukrytie kontrabandu peňazí nás - slovenských daňových poplatníkov?! Ktorí z politikov. Môžu odstúpiť aj obaja.

Nezodpovedný minister životného prostredia - Ján Budaj. I rovnako nezodpovedný minister financií Igor Matovič. Utajiť pred občanmi š čiastku vyše miliard&y €, navyše v čase zúriacej pandémie KOVIDu-19 a jej mutácií, hlavne OMIKRONu je neospravedniteľné !!!! žiadať ich demisie by by mali predovšetkým starostovia slovenských obcí a primátori miest. Ktorí otáčajú každé €, aby ich občania, deti a školská mládež doslovne P R E Ž IU L I . Je to príklad nanajvýš korupčného správania súčasných vrcholových P O L I T IU K O V - vodcov - OĽANO a Budajovej Zmeny. Hegerove reči o nekopromisnom boji voči korupcii a korupčným praktikám a postupom razom vyznievajú naprázdno. A v budúcnosti už nepresvedčia žiadneho občana - voliča na Slovensku. Odíďte, babráci od výnosných korýt. R. Sulík vám čestne a nezištne poskytne politický azyl na haciende v Austálii u protinožcov, srabi nepodarení !

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Z ranných správ na spravodajskej TA3 stiahli po intervencii najmocnejších OKAMŽITE príspevok zverejňujúci občanom inkriminované skutočnosti a fakty. Remišová ešte stihla okomentovať udalosť, že ide o balík peňazí ešte z čias vlády premiére Petra Pellegriniho. Tým dokázala celej súčasnej koalícii, že používala demagogickú a 1000-krát vo vláde poplatných Szorošovských médiách na Slovensku opakovanú lož ako pracovnú metódu politikov z čias Vladimíra Mečiara o prázdnej špajzi pre súčasnú vládu. Mečiarovske politické praktiky súčasnej vládnej koalície a prezidentky SR uplatňované v rokoch 2020 až 2022 ! Hanbite sa vospolok pp. Remišová, Heger, Čaputová, Matovič, Kollár i Sulík so štátnymi tajomníkmi ministerstiev, že ste úplne nezmyselne, účelovo a lživo dva roky vtĺkali občanom-daňovým poplatníkom teóriou o prázdnej špajzi. Až jej napokon uverili. No, spravodlivý, objektívny a pravdivý Pán vyjavil pravdu na verejnosť a dnes už vieme, že v "prázdnej špajzi" ostali financie vrchovato ! Veď v nej preukázateľne ostalo vyše M I L I A R D Y € na krízové časy.Tu po sebe nikdy nezanechala žiadna vlády v treťom miléniu! To, že ste ich utajili budí oprávnený dojem, že na jedného z ministrov vlády i pani prezidentku by pripadlo asi 85 MILIÓNOV €, ak by nebodaj predčasne skončili. A vy tak týmto občianskym príkladom KONTRABANDU na horšie časy -najvyšších politických činiteľov SR idete verejnosť presviedčať, že vediete neľútostný a nekompromisný boj proti K O R U P C I I ?! Hanbite sa a postretajte okamžite kompetentných. Odstúpte už konečne.

SkryťVypnúť reklamu

prosocman@prosocJoker Ivan Olejár; Prešov 29. januára 2022, 9.08 hod

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  826
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

711 článkov
SkryťZatvoriť reklamu