Obrovská nadpráca medií o Afganistane, ich obrovský deficit pravdy o Číne

Písmo: A- | A+

Tvrdí sa, že média sú siedma veľmoc. Mne vychádza - média sú zavše bezodná nádrž zapáchajúcej hnojovice! Pokúsim sa to, ako vždy, racionálne odôvodniť v tomto blogu. Praktickými príkladmi zo súčasného sveta. Posudzujme spolu.

"Demokraciou nebudeme. Ale štátom podobným Pakistanu." Dodal Vymedzil Afganistan po víťazastve tALIBOV JASNE A POKOJNE. tAK PREčO HNEĎ VEDRá HNOJOVICE A šPINAVé KY&DY A OKIASDZANIE VOJNOVýCH VÍťAZOV porazenými !? TOMU ABSOLúTNE NEROZUMIEM. NAMIESTO PRIZNANIA SI PORážKY HUSTá HMLA A ZAHLIEVANIE A NENáVISTNé OKIADZANIE SúPERA VO VOJNE a vojnového víťaza.

Som hlboko presvedčený, že toto si, takéto úlety v médiach určite NE D O V O L L I porazení fašisti, vrátane predstaviteľov a pohlavárov vojnového Slovenského štátu. Z jednoduchého dôvodu. Držali huby a krok, lebo boli riadne porazení na hlavu !!! Stačí si v knižnici preštudovať dobovú tlač.Mlčia sťa ryby na suchu....

No, dnes sme sa naučili perfektne kamuflovať víťazstvo za prehru a naopak. Len si všimnite vyjadrenia aktérov i a komentáre stoviek zápolení, v ktorých boli Slováci neúspešní či prehrali. No, ich realizátori bez rozpakov hovoria o našich výhrach, keby nie nepriaznivé okolnosti, faktory či chýbajúce šťastie. Polopravdy a hoaxy publikované vo verejno-právnych i súkromných médiách - ako na bežiacom páse. A hrubé bezostyšné manipulácie s čitateľmi a divákmi u nás. A preto tak neobjektívne a nekriticky reagujú tak politici, novinári ale aj plebs. A tvárime sa ako vojnoví víťazi, hoci reálne z Afganistanu utekajú o dušu zachraňujúci si holý život sme my - tisíce agresorov a vojnových štváčov z EÚ i USA...

Preto žiadnych 100 dní trpezlivého sledovania a pokusov o dôstojnú a vzájomne prospešnú komunikáciu aspoň v trojuholníku najviac na vojnovom konflikte zainteresovaných strán - víťazných Talibov i dvojice porazených - USA a spolku štátov EÚ, kam patrí Slovensko. V tejto súvislosti si všimnime včerajšie pod úroveň objektívnosti vystúpenie ministra obrany Slovenska - akéhosi Naďa, o ktorom neviem, že by bol kedy prešiel dvojročnou základnou vojenskou službou, no reči vedie sťa generál vyslúžilec. Reči báchorky. Ten srab, nie chlap - ani len nepriznal a nepripustil, že naša krajina SLOVENSKO práve na hlavu P R E H R A L A vojnu o Afganistan a import demokracie DOŇ, s cieľom nastoliť v ňom DEMOKRATICKÝ R E Ž I M . Práve tiahneme s habou domov do Európy a USA !!! V duchu odrhovačky" Běž domů - Ivane - čeká tě Natáša..., !"na, na . na , na, nááá...

Hádam mi - hlavne vaši úskoční a zradní redaktori - C E N Z O R I - nebudú tvrdiť opak, že je to polopravda, nebodaj HOAX, a nepokúsia sa mi blog zasa raz úspešne vymazať. Preto jeho prvú časť idem okamžite publikovať !!! A zároveň odporúčam všetkým blogerom tento postup - zverejňovať kritický, originálny a pravdivý - objektívny a vysoko intelektuálny kreatívny jedinečný blog - vždy a zásadne po častiach, teda metódou per-partes!!! Oni často mažu preventívne, pretože o podobných súvislostiach obsahu nemajú ani páru. Napr. nepísal o tom New York Times, BBc a podobne. No, ich redaktori, často nemajú o súvilpostiach ani páru, podobne ako slovenskí. A tak obyčajne zbrusu inovatívny obsah či postreh autora - radšej preventívne zmažú Preukazujú tak vlastnú masmediálnu úroveň, , nedoučenosť, , zápecníctvo a primitiviznus najhrubšieho zrna. To kuokáte, žE JÓ, pani šéfová B. Balogová ?! Je to účinný prostriedok proti temným nástrahám Vami odobrenej novej aplikácie pre blogovanie a blogy na serveri Sme.sk. Odporúčam. A pokčujem v duch nadpisu blogu.

Naopak, k niektorým krajinácj vedia byť nadmieru až chioriobne tolerantní. Neviem a nepochopím prečo. Napr. ku KOMUNISTRICKEJ a MAOISTICKEJ VE2MOCIU č.2 k ĽUDOVODEMOKRATRICKEJ Č Í N E !!!! Na tom trvám už pomaly dva roky. Dokážem ihneď:

A svetové i naše média - zaryte mlčia a mlčia o hnusnej čínskej vojenskej politike. Predstavte si totiž, že by bol svet Amíkom - prakticky dodnes freneticky tlieskal za zverstvá z HIROŠIMY a NAGASAKI !?.

A práve tieto podstatné skutočnosti média naďaleko obchádzajú a zápecnícky a akože tolerantne mlčia No, mlčia zo strachu pred čínskym agresorom, ktorý sa neokúňal nasadiť experimentálne svoju práve vyvinutú bojovú biologickú látku. A ani sa arogantne dodnes svetu ani len N E O S P R S V E D N I L KI čínski maoistickí súdruhovia. Naopak, vyzývao sa nám smejú do tvárí...Veď nejde predsa o krvilační Taliban z Afganistanu, lež o mierovo sa tváriacich, no v skutočnosti úskočných Číňanov. A ich cisársku terakotovú armádu dodnes uchovalú ako umelecký skvost, vystriedala súčasne triliónová armáda neviditeľných bojovníkov z ríše mikroorganizmnov-vírusov, operujúcich vo svete spoľahlivo už druhý rok v službách čínskych komunistov a maoistov. Tých, ktorí veľmi sofistikovane oklamali celý zvyšný svet. Vrátane drvivej väčšiny príslušníkov vlastného národa. Ich hyenizmus a beštialita nemá obdoby v ľudských dejinách. A je neospravedlniteľná a neobhájiteľná. Je to hrubý akt N A I L I A a IN VÁ Z I E Číny voči zatiaľ bezmocnému zvyšku . Preto musí ísť tento násilný štát do absolútnej všeobecnej izolácie krajín zvyšku sveta. Tak spievajú večne lesy i pandémiou KOVIDu zasiahnutá príroda. Niet inej cesty ako bojkot a izolácia Číny v medzinárodných vzťahoch. Ináč spoločne skonštatujeme, že zo smrtnej hory fúka!

Ako pekne sa dá v publicistike využiť známa trilógia H.Guldbratsena. Večne spievajú lesy, Niet inej cesty a Zo smrtnej hory fúka., hoci som jeho priezvisko asi spotvoril.

ProsocJoker Ivan Olejár; Prešov, 19. august ta 2021

Skryť Zatvoriť reklamu