Iba Pán Boh vie a vedel...: Migrácia v matičke Európe - komplexne ! Hrdinovia - aj slovenskí občania z Východu republiky ! Ursula Layen - im ďakuje!

Môj jeden z prvých originálnych b-logov na tému migrácie. Preto naň dávam zas copyright. Od 1.3.2022, v Prešove 11.30.

Iba Pán Boh vie a vedel...:  Migrácia v matičke Európe - komplexne ! Hrdinovia - aj slovenskí občania z Východu republiky ! Ursula Layen - im ďakuje!
Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Migrácia. Veľká a globálna svetová téma. Popísané bolo veľmi veľa. I ja maličký som ponúkol pár originálnych riešení kancelárke Merkelovej i nemeckému Bundestagu. Časť Nemci použili a používajú dodnes. Nikdy som ja sám aktívne N E R E A G O V A L na výčitky západných politikov EÚ ohľadom takmer totálneho nepríjmania migrantov z Ázie a z Afriky. Mal som dôvod mlčať. Podobne som mlčal aj teraz - pri "pomoci" Poliakov migrantom z Afganistanu cez tranzitné krajiny Rusko a Bielorusko!!!! Hoci ma to iritovalo. Trpezlivosť však konečne - priniesla - už obdiv našim občanom i deťom a mládeži - na hraniciach s vojnou postihnutou Ukrajinou !!!!. Sú HRDINAMI ! Tvrdí to o nich Ursula Von Layen v EÚ aj dnes napoludnie!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Dnes viem, že som sa v svojich, zmýšľaním PRO európskych spoluobčanov z EÚ nemýlil a preukazujú svoje oddané prosociálne veľké srdce, um, empatiu k blížnym vo vojne na Ukrajine. Celá V4 PRISTUPUJE K MIGRANTOM Z UKRAJINY (!) - jednotne a účinne. Vidíme to už šiesty deň v kuse na hraniciach Ukrajiny a štátov V4, vrátane Čechie, ktorá nemá priamu hranicu s vojnou postihnutou Ukrajinou !!!! Dali sme im konkrétnymi činmi - poriadne po neumytých papuliach a zapchali natrvalo ústa - im - západným politikom EÚ buzerujúcich a pochybujúcich o empatii a službe blížnym skoro DESAŤROČIE - našich občanov vo V4 !!! Teraz zahanbení mlčia! Zatiaľ majú symbolickú účasť na migračných vlnách v EÚ. A čo teraz dámy a páni z EÚ? Nechcete sa verejne ospravedlniť štátom V4 v rámci EÚ i sveta. Siahli ste konečne a pokorne chvosty? Áno a Ursula konkrétne práve ďakuje obyvateľom Poľska, Slovenska a Rumunska za služby a pomoc danú vojnovým migrantom z Ukrajiny. Nekompromisne a zaslúžene. No, zďaleka nie slovenským elitným politikom. Posúďme!

SkryťVypnúť reklamu

Koľko ste už ako EÚ doteraz za šesť dní schválili za vybavenie každej duše na inkriminovanej ukrajinskej západnej hranici a zároveň hranici do EÚ? Za prostriedky, dopravu, zdravotnú i protikovidovú starostlivosť pre reálnych MIGRANTOV (!) a pod? Veď virtuálne rokujete v podstate už v KUSE siedmy deň !!!! Máme právo ako občania krajín V4 na čom ste sa materiálne v rámci EÚ dohodli. Alebo nám poviete: Vy ste neboli doteraz aktívni a poriadne finančne zainteresovaní a tak dostanete minimum finančnej pomoci a príspevkov na ukrajinských migrantov. Chceme jasne poznať priemernú výšku nákladov na migranta a deň pobytu aj na Slovensku. Nie ako ju z brucha stanovil minister financií I. Matovč na dvesto € za dospelého za mesiac či 100€/na dieťa migrujúce za mesiac !!!!

SkryťVypnúť reklamu

Barbara Kelemen sa práve vo verejnoprávnom rozhlase vyjadruje, že činska elita nevedela o vojenskej intervencii Vl. Putina. Pani Barbara z britskej súkromno-bezpečnostnej agentúry, pýtam sa vás priamo za poslucháčov RTVS - ako to, že už PRED (!) OH v Pekingu - činsky prezident a vrcholový predstaviteľ komunistov v Číne oficiálne verejne žiadal Putina, aby na Ukrajinu fyzicky zaútočil sústredenou armádou vo výške vyše 100.tisíc vojakov-ozbrojencov a agresorov ?! Vás by som nepostavil ani kŕmiť sliepočky osivom - nie, zamestnať vás ako odborníčku v bezpečnostnej agentúre vo Veľkej Británii !!! Nehnevajte sa. A redaktori RTVS nech sa hanbia !!!!

SkryťVypnúť reklamu

Včera sme už aj na Slovensku zaregistrovali fenomén úteku aj afrických a afgánskych migrantov cez prechody . Černosi, Arabi, Afgánci - sú už na Slovensku. Vraj ako študenti... Ako pozorovateľ si myslím. Budú ešte veľké problémy ohľadom ukrajinských vojnových migrantov i migrantov sveta....

Uzavreli sme svoje nebo pre Rusov a oligarchov(!), tvrdí práve Ursula von Layen v Bruseli o 13.30. . V akom ostrom rozpore je predpoludňajšie pristátie ruského lietadla na Slovensku z Moskvy s jadrovým materiálom!!!! Kolaborácia vlády SR proti záujmom EÚ. Preukázateľná N E J E D N O T A konania všetkých štátov EÚ -zo strany Slovenska. Bola porušená jednota zemí EÚ na zablokovanie vzdušného priestoru EÚ jedným členským štátom - Slovenskom. Po tom, čo Slovensko (!) - oficiálne vyhlásilo svoj vzdušný priestor za definitívne UZAVRETÝ (!) - pre agresora - Rusko už v NEDEĽU - 27.2.2022 ! !!! "Musíme byť vzorovo a úplne jednotní- ako krajiny EÚ !!!!!" dodáva pani Ursula,,, DNES - 1. MARCa v Európskom parlamente.

Správa z tisku SR: 2. marca 2022:

8:27 Nad ránom pristálo na bratislavskom letisku lietadlo IL76 spoločnosti Volga Dnepr Airlines, ktoré k nám z Ruskej federácie dopravilo jadrové palivo. Tvrdí hrgo Richard Sulík z SaS .

Rezort hospodárstva uviedol, že palivo budú môcť využiť Slovenské elektrárne .

„Po plyne a rope má slovenské hospodárstvo poistený ďalší energonosič. Som rád, že sme to logisticky zvládli a ďakujem aj ministerstvám zahraničia a dopravy za skvelú koordináciu pri riešení povolení,“ uviedol minister hospodárstva Richard Sulík.

Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/22850982/vojna-ukrajina-rusko-minuta-po-minute-1-3-2022.html?ref=njct

Odstúpiť - pp. Heger, Čaputová, Sulík i Matovič !!!! Za očividnú kolaboráciu s Ruským agresorom proti Ukrajine v čase uzavretie vzdušného priestoru nad EÚ - bez výnimiek " . Musíme sa definitívne odstrihnúť od ruských energetických zdrojov. A tu PRICHÁDZA - hanebné a zradcovská reálne konanie vlády SR - dnes- 1. marca 2022 ! Je potrebné odstrihnúť sa od energetickej závislosti od Moskvy. Potrebuje aj vybudovať odstrašujúce zábrany Európy proti chúťkam agresorov. Teraz i v budúcnosti., zdôvaznil J. Borell.

Bolo trápne pozerať 16.15 na TA3. Na zábery zo stanového mestečka pri Humennom. Za 5-minút záberov nebolo vidieť ani jednej ukrajinskej utečeneckej duše. Nepriamym dôkazom je fakt, že nikto, pokiaľ tam boli skutoční migrant, neposkytol redaktorke naživo komentár,...Simulovali ich neúspešne tamojšie rómske deti zneužité redaktormi TA3.Usilovali sa štyria rómski chlapci hrať futko. Museli ich dobre motivovať, nehanební dospeláci. Nechutné a smiešne zábery. V dvoch zblízka zabratých stanov. kde nebolo, okem dvoch službu konajúcich hasičov, nikoho z migrantov. Vzadu na stráni pár rómskych deti čistilo trávnik... Potrebujeme takto masírovať slovenských svojprávnych divákov ? Hanba stud aj vysielaniu TA3!!! Ani Joseph Goebels by to nezosnoval lepšie ako redaktori spravodajskej TA3 pred II. svetovou vojnou v rámci vojnovej propagandy a štvania občanov...

Ďakujeme občanom Poľska, SLOVENSKA i Rumunska za konkrétnu pomoc vojnovým migrantom z Ukrajiny. Ďakujeme vám všetkým a veríme, že ľud Ukrajiny nebude e nezostane bokom EÚ. Nech žije ľud Ukrajiny!!!! SLÁVA U K R J I N E!!!! Prevoláva Ursula. A spontánny dlhotrvajúci skandovaný potlesk. A neospravedniteľná hanba slovenským koaličným politikom. Otvoríš ečte hubu . O. Dostál? či poslanec NR SR Krupa?

prosocJoker Ivan Olejár; Prešov, 1.3.2022;

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  828
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu