Petin hazard na hranici porušenia olympijského sľubu. Koniec priazni Petre Vlhovej v našich srdciach, zvlášť tých seniorských - ohrozených pandémiou.

Aj tak príkro sa dá charakterizovať K O N A* N I E Vlha tímu na OH v Pekingu.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Každopádne si to mali poriadne rozmyslieť do stredy a až potom vydávať oficiálne vyhlásenia a o pretekoch v kombinácii. A až potom doslovne hazardovať s dôverou slovenských fanúšikov a sympatizantov vo veľkom. Rozhodne nie už v sobotu - 12. februára -v polovici OH. Ide o vyložene neprofesionálne a nešportové rozhodnutie tímu. Odôvodnenie získania veľkého glóbusu prepadá a medzi divákmi a priaznivcami Peti N E O B S T O J Í. Je to prosté kresťanské farizejstvo, na ktoré sme si v čase Korony na Slovensku zvykli a tolerujeme ho. Veď, slečna Vlhová dávno vyhlásila, že v tejto sezóne je prvoradá olympiáda a NIE ZISK VEĽKÉHO GLÓBUSU. No, peniaze a mamona u nej a jej rodiny nakoniec získali doménu konania. Vedz, Petra, že už nikdy a žiadnym víťazstvom si nezískaš srdcia fanúšikov. Totálne si prepadla a sklamala. Hanba tvojmu vycúvaniu z kombinácie. No commend.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Silu skutočnej šampiónky v dobrom i zlom, po prehrách i víťazstvách preukázala len a len Miki Shifrin. I skutočné srdce plné lásky a americkú hrdosť na repre !!! NesiahAč jej morálne ani po čle Už rozumiem Peťa P R E Č O N K D Y N E S P I E V A Š NAŠU ŠTˇˇATNU HYMNU . Neprirástla Ti k srdcu!!!! Nemáš na to charakterové predpoklady. Taká mladá a už taká skazená. Ako my učitelia interpretujeme Tvoju zbabelosť - našim státisícom deťí a mládeži, prečo si EGOISTICKY ukončila OH a dala prednosť ryžovaniu peň§azí za zisk veľkého glóbusu v alpskom lyžovaní ?!!! Ste rovnako staré s MIKI S., n o ty si už zmýšľaním pokročilá konzervatívna S T A R E N A !!! Dodám ešte, že mnohým si pomohla na tele i na duši v krízových časoch kovidu-19 a mnohí z nás seniorov sa tvojho prípadného štartu na dalších OH určite nedožijú. Tvoj počin v tejto súvislosti je egoistický a neospravedlniteľný ničím (ani ziskom ďalších 10-tich glóbusov malých či veľkých(!)) a nikdy !!!! Za zbabelú - som ťa dodnes nepovažoval.....

SkryťVypnúť reklamu

prosocman Ivan Olejár, Prešov, 14.2.2022, Na sv. Valentína - Ivan Olejár, Prešov; už NIE(!) tvoj fanúšik, ani n a obdivovateľ Tvojho športového a ľudského charakteru; odvolávam v plnej miere svoje slová z predošlého b-logu (!), že by si raz mohla byť slovenskou prezidentkou! N i k d y .

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  833
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu