Pomoc EÚ susedným kajinám s Ukrajinou rozmenená na drobné

Ursula von der Layen veľkohubo deklarovala sumu na pomoc Ukrajinským vojnovým migrantom v sume pol miliardy ^na rok 2022

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Premenené na drobné. Pri súčasnom počte migrantov k 8. marcu 2022 v počte 2 milióny migrantov, je to 500.000.000:2.000.000=250€ na kalendárny rok. To je 250€300dní=0,833€, čo je 83 centov na deň a osobu do konca roka 2022! H A N E B N Á P O M O C, pani šľachtičná Von Der Layen !!!! Nanba poolitikom EÚ ! Hanba Šefčovičovi !!!!

Ak by dospelý migrant išiel do Nemecka.ler za dopravu a prenocovanie a stravu na cestu do zasľúbenej Zeme potrebuje túto čiastku.

My Slováci sme podstatne ščedrejší. Osemkrát na dospelého migranta a vyše štyrikrát na dieťa Ukrajincov. 7€ na DOSPOPELéHO A TRI A POL€ NA DIEťA. nAšA POHOSTINNOSť JE EVIDENTNá.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

prosocJoker Ivan Olejár. Prešov, 8.Marca 2022.

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  826
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu