Pravda č.1.: Putin a jeho generalita nezvládli logistiku a management vojny na Ukrajine.

To je jasný, preukázateľný a pravdivý fakt o špeciálnej operácii, v terminológii V. Putina, na Ukrajine.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Proces denacifikácie a demilitarizácie obyvateľstva Ukrajiny nemal podľa velenia a Putina trvať viac ako kalendárny mesiac. No, krvavá vojna pokračuje ďalej. Dôkazom môjho tvrdenia je pravdivý fakt, že bojujúcim ruským vojskám stačia zásoby , hlavne potravín, už iba odo dneška - 22.3.2022 - na tri dni !!! A to je a bude obrovský problém ruskej armády aj ej žoldnierov zo Sýrie a Čečenska na území vzdorujúcej Ukrajiny Sláva gerojam! Gerojam Ukrajiny česť! Bojujúcim aj za naše slobody a demokraciu západného, nie východného - ľudovo-demokratického charakteru !

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

S prázdnymi žalúdkami sa bojuje ťažšie a vrastá odpor vojakov k boju a upadá ich bojová morálka. Ani vyhladovaná a mrznúca nemecká fašistická armáda pri Staligrade a Leningrade nedokázala vzdorovať obrancom a zachvatčiky boli zničení. Znamenalo to víťazný obrat v Hitlerovej taktike a stratégii bojav II. svetovej vojne. Prirátajme hrdinstvo, odhodlanie a odvahu bojujúcich Ukrajincov. A osobný príklad obrancov Mariopoľu. Jasné paralely obratu vo vojnovom konflikte.

Preto sú dodávky zbraní a streliva i humanitárna potravinová pomoc Ukrajine zo strany - NATO, USA, Británie a krajín EÚ, rozhodujúcimi článkami možného obratu bojov. Ukazuje sa že hrdinské velenie ukrajinskej armády v čele v Volodymyrom Zelenským získava prevahu v stratégii i taktike vedenia vojenských operácií proti Rusom. Bohu vďaka. Ak sa totiž Jahve postavil preukázateľne na stranu Izraelského národa a kmeňov, hoci početne menších, no bojujúcich za spravodlivosť a pravdu - víťazili v ozbrojených konfliktoch a vojnách, ktoré viedli s protivníkmi. Sú o tom jasné správy v Knihe Kníh - v Svätej Biblii. Pán Volodymyr, s ako Žid, skúste zacitovať ľudu aj tieto víťazné state z Biblie. V rámci úp ich posilnenie viery, že za Vami stojí Boh- Jahve. To je moja rada Vám hrdinovi, od nepatrného Slováčiska s horúcim srdcom. A hlavne - modlime sa k Bohu za Vaše konečné víťazstvo a záchranu Ukrajiny v 21. storočí, Ako aj odporúča pápež František. Odkážte ľudu Ukrajiny, že viditeľná hlava katolíckej Cirkvi stojí jednoznačne za Ukrajinou a modlí sa dennne za mier a pokoj zbraní aj na Ukrajine. Na rozdiel od vajatajúcich postojov a vyhlásení komunistickej Číny. Aj my veriaci sme na strane Ukrajinského ľudu !!!!

SkryťVypnúť reklamu

Preto je aj dnešná požiadavka V. Zelenského prednesená členom Talianskeho parlamentu na zintenzívnenie hospodárskych sankcií voči Rusku plne oprávnená. Akceptujme&podporme ju. EÚ.

Intenzívnejšie ODSTREĽOVANIE, vrátane civilných cieľov, ako v práve vyšpecifikovalo velenie ukrajinskej armády a informovalo civilné obyvateľstvo Ukrajiny, je signálom dlhodobej okupácie Ukrajiny. Blesková špeciálna operácia denacifikácie a demilitarizácie Ukrajiny - skrachovala na plnej čiare, súdruh PP - pekelník Putin.

pozorovateľ, teológ a prosocJoker Ivan Olejár - prosociálny hybridný virtuálny križiak Internetu a priateľ Ukrajiny; Prešov; 22.3.2022; Jahwe - ochraňuj Ukrajinu a dožič mier jej obyvateľstvu i krajine! Amen!

SkryťVypnúť reklamu

Ivan Olejár: Odhodlanie spravodlivých.

Ukrajina - naša drahá mať .

Sme pevne rozhodnutí, za Teba, do poslednej kvapky krvi - rozhodne bojovať!

Matička Európa, ochraňuj našich bojovníkov i občanov,

Daruj im otvorené srdcia na boj a odpor - voči naši vrahom !

Naša Modrá planéta - Zem,

podporuj obrancov ľudstva a daruj nám pokoj a mier!

spravodlivý Bože,

daruj víťazstvo vo vojne Tvojim bojovníkom s Rusmi na nože.

A odpusť nám všetkým fakt,

že sme vstúpili, vďaka Luciferovi a Putinovi v novom miléniu - do krvavej

vojny a máme opäť krvavo bojovať!!!!

Amen. Amen. Amen!

Prešov 22.3.2022, poobede; Prepáčte, reakciu pár veršami. I Rusi mali hymnickú " Vstaváj strana ogromnaja, skypaj na smertnyj boj(!), s fašistkoj siloj ťomnoju...", ktorá pomohla v II. svetovej vojne.

SkryťVypnúť reklamu

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  828
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

711 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
SkryťZatvoriť reklamu