Pre antifutbal Slovenska na ME zaslúžená potupa v zápase so Španielskom

Písmo: A- | A+

Veci prezreli. Tarkovič musí skončiť ako repre tréner. Veríme, že dlhé zápasy nehrajúci Pekarík v drese Herty Berlín,  tučiak Lobotka, poplach v obrane, nehrajúci a zranený špilmacher Hamšík, s dávnym zenitom za sebou, mladý Weiss,

i starci - Ďuriš i Kucka sa budú porúčať z repre bez ohľadu na minulé zásluhy, z ktorých sa večne žiť nedá. Bez ohľadu na rozohratú kvalifikáciu na budúce futbalové majstrovstvá sveta. Už ich nepotrebujeme. Dokázali jasne, že patria do starého železa. Sú to už iba futbalové vykopávky. Príkladom nech je nám náš dnešný súper Španielsko, kde v repre nezostal kameň na kameni a starých zaslúžilcov a vyslúžilcov nahradila mladá krv. A po dvoch remízach doslovne roztrhali Slovensko na franforce. Ďalšie komentáre sú zbytočné.

 Hlboká a vleklá kríza od odchodu Jána Kozáka z trénerského postu, po jeho početných provokáciách organizovaných - sopľošom Weisom mladším, okrúhlym Lobotkom-Sralbotkom a frajerom Miňom Stochom sa musí skončiť.... Čím skôr, tým .lepšie pre slovenský futbal. A Tarkovič nech trénuje napr. Tatran Prešov alebo družstvo z ešte nižšej futbalovej súťaže. A právom nech ide do minulosti a zabudnutia. Keby bol charakter a chlap odstúpi sám.

Rozčarovaný fanúšik Slovenska, po výprasku 5:0 proti Španielsku - Ivan Olejár, Prešov; Hanba aj stud !!!

Skryť Zatvoriť reklamu