Prebudenie v pravú chvíľu. Američanom dávame najavo kto sme i kto boli naši praotcovia v Pensylvánii v 19. a 20. storočí v ich bania...ch..

PO vyhratom slalome v alpskom lyžovaní žien Slovenkou Peťou Vlhovou sme Americkému ľudu pripravili nepríjemné časyna OH

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Práve posielame domov do USA ich najpočetnejšiu výpravu na OH - ich mužský hokejový tím. My Slováci. Ako spravodlivú odplatu na práve uzavretú Obrannú zmluvu. Aby vytriezveli z velikášstva a vedeli s kým majú v EÚ tú česť - s hrdými a suverénnymi Slovákmi. Nič lepšie sa nám nemohlo stať. No cxommend. Napriek doslovne RIŤOLEZECTVU Z. Čaputovej, Naďa a Korčolka @celej súčasnej vlády @ koaličným poslancom-posratcov (česť v ýnimkám!) v NR SR. Spavodlivý je Pán - k tým, čo sa Ho boja !!!!

Starší bratia Češi s prestárlym kádrom bez mládeže - včera so Švajčiarmi si vypili kalich horkosti až do dna. K 50-tk,e stále aktívneho Jardu Jágra vypadli z osemfinále hokejového OH turnaja. Potvrdili, že zo zašlej slávy sa žiť nedá. Vyblednuté hviezdy nestačili výkonmi mladým športovcom. Hlboko, ako nikdy predtým sa na OH turnaji P R E P A D L I . Penzisti nestačili omladine. Treba vedieť kedy odísť z kolbíšť, páni bratia z Čechie...

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Barátom, barátom - pújdeme mi košárom, z OH hier - aj košárom. Svinským krokem - starým košárom.....hm... Se stádečkem starých hvězd ve výslužbě.

prosocJoker Ivan Olejár; Prešov, 16.2.2022;

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  828
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu