Prešovská mládež bojuje tiež: Ako? ˇČítajte a posúďte.

Potrebujeme poskytnúť stravu a príbytky. Rozhodujúce je vrelé prijatie vojnových migrantov z Ukrajiny Vrátane cudzincom.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Ďakujeme občanom Slovenska. Hovorí práve Ursula Von Der Layen v Bratislave dnes - 3.3.2022.

Mám priamy výhľad na skupinku desiatich žiakov-deviatakov ov zo ZŠ Kúpeľná Prešov. Ich pomoc Ukrajine spočíva v tom, že zájdu na novo otvorený mestský dvor medzi bytovkami. Tak, aby ich priamo zo školy nevideli pedagógovia. Aj preto, že pani riaditeľka má priamy výhľad z riaditeľne na časť dvora.

Fajčia tam vospolok ostošesť. Dnes po pribudla nová aktivita mládencov. Pred ofchodom z dvora so stolo a lavičkami, na ktoré zo školy nevidlo nazberali kamene a hédzali ich na parkovisko s autami pri budove pracovníkov počítačového centra na Kúpeľnej, ktoré vystavili PoliACI. Bojová pomoc prešovskej mládeže a sebarealizácia vo voľnom čase v časoch vojny - ako lusk.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Preto Vám to pani primátorka Turčanová promptne OZNAMUNJEM. Príjmite rázne a účiiné opatrenia. Dnečný útok vo štvrtok- 3.3.2022 sa odohral popoludní symbolicky - počas prejavu a ďakovačiek pani predsedníčky Eˇ%U - Ursuly von Der Layenovej asi o 24.30 hod SEČ S pozdravom-

občan@prosocJoker RNDr. et PaedDr. et PhilkBc. et ThMgr. Ivan Olejár PhVKI, Kúpeľná 1. Prešov;

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  834
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu