Ako sme prišli o investície a peňažný kapitál ivestovaný v Česku počas prvej vlny Mečiarovej kupónovej privatizácie !

Sú aj staré hriechy (jeden zo štyroch volajúcich po odplate Boha priamo do neba,.Neodpustiteľné. Upozorním na jeden z 4!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Je to hriech volajúci do neba za nevyplatenú mzdu a iné finančné pôžitky, napr. dividendy!

V prvom kole divokej privatizácie som investoval časť kupónov do hotela Interkontinental v stovežatej Prahe, Dividendy mi pravidelne zasielali, hoci až do Brna, kde som si ich poctivo vyzdvihol. Prestali mi chodiť asi v roku 1995, keď som ich cez zmluvu zveril do opatery súkromníka. A nechodia mi dodnes už 27 rokov. Bola to pekná ročná suma.

Dnes už ich 27 rokov nepoberám, vďaka aktivite údajného prof, Nováka, ktorému som zveril ich spravovanie. Prečo, pýtam sa oklamaný.! Kto ba mi ich pomohol po desaťročiach vymôcť? Úctivo ďakujem.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Upozorňujem ich majiteľa, že vykonaním skutku získa večné zatratenie, ak mi zisk nepošle. Podľa platného zákonníka kanonického práva. Spamätajte sa , fiktívny pán Novák z Česka. Zákonný správca mojich zákonných investícií z čias I. vlny Mečiarovej kupónovej privatizácie. Nejde o málo. Iba o večnosť!

prosocJoker Ivan Olejár; Prešov, 22.3.2022.

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  829
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
SkryťZatvoriť reklamu