Putin vyšiel z ulity a predstavil sa ako ľudová showhviezda na štadióne v Moskve. Ľudová demokracia má zelenú aj v našom regio-školskom systéme v SR.

V. Putin zašiel k svojim početným obdivovateľom. Po troch týždňoch skrývania sa v Kremli. Vyslúžil si ovácie verných.

Putin vyšiel z ulity a predstavil sa ako ľudová showhviezda na štadióne v Moskve. Ľudová demokracia má zelenú aj v našom regio-školskom systéme v SR.
Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Určite psychicky pookreje. Organizátorom jeho triumfu anexie Krymu i sympatizantom s denacifikáciu a demilitarizáciou Ukrajiny vo vojne s Ukrajinou to vzájomne dodalo mnoho síl. Presviedčali sa navzájom o správnosti zásahov voči Ukrajine. Centrálnym heslo bol boj proti nacizmu - národnému socializmu s ľudovou demokraciou.

Paradoxne, Putin 22.2.2022, ktzorý vedome a dobrovoľne s použitím násilia v podobe vojny, uznal ako prvý na svete dve práve Ľ U D O V É a socialistické republiky so systémami len a len Ľ U D O V E J D E M O K R A C I E na východe Ukrajiny. Teda demokracie, ktorú sme v bývalom Československu každodenne budovali a upevňovali od Víťazného 25. februára 1948 až do 16. novembra roku 1989 - štyri desaťročia. Aby sme sa ju pokúsili , zatiaľ s veľkými otáznikmi, nahradiť klasickou parlamentnou demokraciou západného typu ako napr. V Nemecku, Francii, Británii, Taliansku, Kanade či USA. Nedarí sa nám, pre hlboké korene ľudovej demokracie v našom myslení a konaní. A dokonale premyté mozgy socialistickou ideológiou. Obeťou a rukojemníkmi socialistického školstva už 32 rokov po Nežnej revolúcii sú aj naše deti a mládež, mladé rodiny.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Visí nad nimi už 73 rokov Damoklov meč edukácie v duchu socializmu a komunizmu práve s ľudovou demokraciou. Nie a nie ju vymieťiť z nášho každodenného života a praxe. Vďaka socialisticky, komunisticky a liberálne orientovaným ministrom školstva (súčasne liberál B. Grohling!) a ich hlavným poradcom (súčasne spolupracovník -za komunizmu všemocnej štátnej bezpečnosti - ŠtB v Československu - prof. Miron Zelina!). Hanebná školská politika v SR - tri desaťročia po víťaznej Nežnej 1989 !!!! Jeho aktívnymi nositeľmi a uchovávačmi sú desiatky až stovky (!) členov súčasných vedení našich škôl s komunistickou a ľudovou orientáciou !!!!

SkryťVypnúť reklamu

Doneckú ľudovú republiku (DĽR) a Luhanskú ľudovú republiku (LĽR). A začal chystať referendum za vznik Chersonskej ľudovodemokratickej republiky. Pro ruských satelitov Ruska. Paranoja V. Putina? Iste. I dávka riadneho farizejstva. Za dokonanie rozdelenia Ukrajiny ako Nemecka na Východnú-proruskú a Západnú-proeurópsku. Jeho projektu tlieskali desaťtisíce zmanipulovaných Moskovčanov.

Ako Adolfovi Hitlerovi sfanatizované davy nacistov na olympijskom štadióne v Mníchove. Nezvratná paralela. Putin pokračuje v násilnej a konfrontačnej politike vodcu A. Hitlera. Je výborným žiakom.

pozorovateľ@prosocJoker Ivan Olejár; Prešov, 19.3.2022; Svätý Jozef, patrón umierajúcich - oroduj za nás násilných, pyšných a hriešnych u milosrdného Boha.

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  837
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
SkryťZatvoriť reklamu