Putinove krvavé paprče: čerstvo vykúpané v krvi 56 nevinných seniorov na Ukrajine. Istý pekelník podľa platného Kódexu kanonického práva. Moja prosba.

Áno. Putin je verný nasledovník beštií 20. storočia ako boli Hitler, Himler. Mengele, Lenin, Trockij, Stalin, Pol Pot,

Putinove krvavé paprče: čerstvo vykúpané v krvi 56 nevinných seniorov na Ukrajine. Istý pekelník podľa platného Kódexu kanonického práva. Moja prosba.
Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Ordžonokidze, Hess, Goebels, Pinochet, Castro, MaoCe Tung, Bushovci , Che Gevara a ďalší vojnoví interventi. Títo všetci a mnohí ďalší sa sami odsúdili na večné zatratenie pred Trojjediným Bohom vykonaním samotných skutkov vojnových zločinov a genocíd na našej Modrej planéte mieru i vojen. V súčasnosti zúri na planéte vyše 50- vojnových a násilných konfliktov, povstaní, revolúcií, kmeňových a partizánskych vojen, vojen narkomafií i mafiánov a pod. Násilie dominuje svetu. Pekelníkov a večne zatratených pribúda geometrickým až kubickým radom. Satan triumfuje. Jeho ríša sa utešene rozrastá....

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Preto som jednoznačným prívržencom edukácie ku KOMPLEXNEJ PROSOCIÁLNOSTI ľudstva i každého človeka zvlášť - pre 21. storočie. Nie izolovane k- empatii, sebakritike, komunikatívnosti - verbálnej i neverbálnej, ku kognitívnej, sociálnej i emocionálnej inteligencii, k adverzite, asertivite, tímovosti, vzájomnej pomoci, ku kreativite-tvorivosti, k sebadarovaniu, obete, k odpusteniu aj nepriateľom, k službe Bohu, sebe i blížnym bratom a sestrám, nemocným, núdznym postihnutým, chudobným, k migrantom, k všeobjímajúcej láske ako agapé, k nenásiliu v medziľudských vzťahoch, skrátka ku komplexnej prosociálnosti každého z nás. Vymenované osobnostné kvality sú spoľahlivými cestami k jej zisku - prosociálnosti v štruktúre našej osobnosti počas života. Kedy sa stávame zrelými osobnosťami a dospievame nielen fyzicky, ale aj sociálne a psychicky. To je komplex osobnostných kvalít mohutnejší ako obsahujú všetky známe morálne systémy, vrátane kresťanského od Pána Ježiša. V jeho časoch totiž v judaijskom svete nebol známy pojem P R O S O C I Á L N O S Ť, nietto komplexná prosociálnosť - vo svete pedagogiky a modernej psychológie. Patrím k jej propagátporom a realizátorom vo svojom živote. Som prosocman.

SkryťVypnúť reklamu

Garantujem Vám, že jej preferenciou padnú a vyhynú sociálne javy ako autokracia, diktatúra, diktatúra spoločenskej triedy, vojny, kulty osobností, vojenské prevraty, bieda, hlad, genocídy, špeciálne vyhladzovacie operácie alias terajšia Putinova na Ukrajine a pod.

No, späť do reality vojny na Ukrajine. DNES - 56 vyhladených mŕtvych mierumilovných seniorov Putinom je mrzký a neodpustiteľný vojnový zločin genocidiálneho charakteru. Musí sa ním zaoberať Haagský súdny tribunál. Boh už jeho priamym vykonaním odsúdil a zavrhol Vladimíra Putina na večné zatratenie. A nepomôžu ho pred Spravodlivým ani tisíce intervencií a odpustení patriarchu Kirila, ani jeho zhromaždeným prívržencov na centrálnom štadióne v moskovských Lužnikách predvčerom. Pre niektoré naše zločiny a hriechy (aj pre 4 hriechy do neba volajúce!) -niet pred Bohom odpustenia a ospravedlnenia. Je za ich vedomé a dobrovoľné spáchanie iba večné zatratenie jednotlivca.

SkryťVypnúť reklamu

Ako by som sa cítil v konfrontácii so svojim svedomím, že mám iba za dnešok minimálne 56 obetí na ľudských životoch!? Navyše, ktorým som mohol vedome a dobrovoľne zabrániť, ak by som sa nepúšťal do žiadnych násilných operácií na Ukrajine. Vládca Putin Vladimír, uvedomujete si to vôbec? Alebo ste totálne zaslepený diablom a násilím. Veď vy sám v okamihu môžete zastaviť vojnové násilie na Ukrajine. Tak, ako ste ho spustil pred vyše 25-timi dňami. Nič a nik vám v tom nezabráni.

Preto Vás aj ja maličký prosím v mene Boha Otca i syna v Duchu Svätom- "Ukončite ešte dnes operáciu na Ukrajine. Prosím Vás pokorne a úctivo - Voloďa. Aj v mene Vašich dobrých rodičov a blížnych."! Amen!!!!

SkryťVypnúť reklamu

ProsocJoker Ivan Olejár PhVKI; Prešov, 21. marca 2022;

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  827
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu