Rázne nie! - snahe politikov okamžite nás- Slovensko - odstrihnúť od ruských energonosičov. Svetu mier a Ukrajine zvlášť! Pane, pomáhaj- nám hriešnym

Komora priemyslu, zástupcovia klubu 500 a ďalší úspešne nadviazali na tlačovku Jednoty dôchodcov@ deviatich ďalších....

Rázne nie! - snahe politikov okamžite nás- Slovensko -  odstrihnúť od ruských energonosičov. Svetu mier a Ukrajine zvlášť! Pane, pomáhaj- nám hriešnym
Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

za okamžité 3% zvýšenie dôchodkov našich slovenských seniorov. Doslovne vysmiali vládu argumentami - pp. Mihok, Soták, šéf chemičky v Novákoch, Dusla šaľa a ďalší.

Keď priemyselní partneri SR zo zahraničia sa vážne pýtajú, či to Slovensko myslí vážne, aby sa mohli od našich producentov včas O D S T R I H N Ú Ť a zabezpečiť si polotovary a zdroje surovím INDE!!! Čo položí náš priemysel okamžite na kolená.

Tak takéto konanie a nezodpovedné vyhlásenia zbabelca-premiéra E. Hegera vo vojnových časoch v Európe, aj v súvislosti s návštevou tria premiérov na Ukrajine v Kijeve, má znaky vedomej V L A S T I Z R A D Y a menovaný by mal zvážiť svoje odstúpenie z funkcie premiéra SR.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

I odstúpenie B. Kollára za nezaradenie požiadaviek Jednoty dôchodcov a ďalších 9-právnych subjektov na rokovanie schôdze parlamentu NR SR o zvýšení dôchodkov o 3%.

Predvčerom moja kamarátka učiteľka a výtvarníčka vyslala na Facebook jasné posolstvo túžby ženy - matky troch synov - po mieri a pokoji i nenásilí na planéte. Ukončenia násilnej vojnovej operácie Vl. Putina na Ukrajine.

Splietla dokopy tri vence ako symboly pokoja , nenásilia a mieru. Prosociálnosti nás Európanov. Stredný symbolizuje matičku Európu a je učený šlachtičnej Ursuli Von Der Layenovej reprezentujúcej EÚ. Vrchný (pavý) je pre Vladimíra Putina - ruského prezidenta, aby do sviatku Pravoslávnej Veľkej Noci spolu s hlavou pravoslávnej Cirkvi Ruska K patriarchom Kirilom dohodli mier a stiahli vojská z Ukrajiny. Tretí - spodný (ľavý!) je pre Volodymyra Zelenského, aby kooperoval zastavenie konfliktu na svojej rodnej Ukrajine ako dar ľudstvu cez Veľkonočné sviatky a splnil želenie pápeža Františka. Prekrásne prosociálne posolstvo planéte Alenkou. Pozri obrázok vpravo hore.

SkryťVypnúť reklamu

Pane, pomáhaj nám hriešnym k Veľkonočnej mierovej dohode medzi NATO, EÚ, Ruskom a Ukrajinou. Amen !

prosocJoker Ivan Olejár; Prešov 17. marca 2022;

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  834
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu