Registrujme pozorne: Prvý vojnový zločin voči hrdinom Ukrajiny spáchaný oficiálne vládou SR, prezidentkou a možno aj predsedom parlamentu SR. Hanba.

A je to tu. Otvorená dvojtvárnosť slovenských politikov. Sofistikovaná a zákerná. Posúďme ju. Kolaboráciu s agresormi !

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Zaznamenal - ivan Olejár:

Vl. Putin už prekročil všetky medze a hranice. Putinovi Rusi použili už aj najničivejšie a v konfliktoch zakázané Ženevskými konvenciami - KONVENČNĚ zbrane - VÁKUOVÉ NIČIVÉ B O M B Y -v Charkove a jeho okolí. Aby Ukrajincov rázne odstrašili od akéhokoľvek občianskeho ODPORU voči im - okupantom a agresorom !!! Nezabralo to. No, ani svet rázne a rozhodne(!)r N E P R O T E S T U J E voči použitiu práve vákuových bômb. Putin totiž strategicky umne najprv vyhlásil uvedenie jadrových zbraní do stavu naj bojovej pohotovosti. A tak sa mu neskoršie reálne použitie vákuových pred svetovou verejnosťou PREPIEKLO. Putinov - umný ťah v rámci PSYCHOLOGICKEJ vojny nepriateľov. Vystrašiť svet použitím jadrových a prakticky použiť účinné vákuové zbrane !!!!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ukrajina bráni svoje i európske hodnoty. Povedal aj komisár EÚ - Slovák Maroš Ševčovič. Sankce mali okamžitý význam. Rubeľ klesol o 30%. Oligarchovia sankcie pocítia. Posilní to aj bojaschopnosť ukrajinskej armády. Ubránia svoju krajinu dodal M. Ševčovič. Potrebujeme aj silnú celoeurópsku armádu a bojové prostriedky. &mali by sme prijať Ukrajinu do EÚ. Členstvo si zaslúžia. M. Ševčovič

Už mi je -ako politikmi DEZIFORMOVANŔMU a ZMANIPULOVANÉMU občanovi SR- jasné, prečo otáľali politici SR uzavrieť náš vzdušný priestor a uzavreli sme ho ako poslední zo susedných krajín s Ukrajinou až v pondelok - 28.2.

SkryťVypnúť reklamu

V utorok - 1. marca 2022 priletelo ruské lietadlo priamo z Moskvy , napriek UŽ(!) uzavretému vzdušnému priestoru Slovenska. PRIVIEZLO TOTIŽ Z AGRESORSKÉHO R U S K A J A D R O V Ě P A L I V O !!!!! KOLABORÁCIA s vojnovým agresorom ako VYŠITÁ. Hanbite sa slovenskí politici na čele so slabochom Hegerom, vajatajúcou prezidentkou Čaputovou i zákerným Matovičom. Vaša kolaborácia s Ruskom v čase vojny je v ostrom rozpore s politikou EÚ i hrdinským bojom Ukrajincov za mier a proti násiliu a vojne !!!! Ste obyčajní vychcanci a zbabelci. Na rozdiel od našich občanov na hranici s Ukrajinou . Je to hanebný a NEOSPRAVEDNITEĽNÝ VOJNOVÝ Z L O Č I N vlády SR:.. Orbán je oproti vám hrdinom a chlapom.

SkryťVypnúť reklamu

8:27 Nad ránom pristálo na bratislavskom letisku lietadlo IL76 spoločnosti Volga Dnepr Airlines, ktoré k nám z Ruskej federácie dopravilo jadrové palivo.

Rezort hospodárstva uviedol, že palivo budú môcť využiť Slovenské elektrárne .

„Po plyne a rope má slovenské hospodárstvo poistený ďalší energonosič. Som rád, že sme to logisticky zvládli a ďakujem aj ministerstvám zahraničia a dopravy za skvelú koordináciu pri riešení povolení,“ uviedol minister hospodárstva Richard Sulík.

Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/22850982/vojna-ukrajina-rusko-minuta-po-minute-1-3-2022.html?ref=njct

RNDr. et PaeDr. et PhilBc. et ThMgr. Ivan Olejár PhVKI; Prešov, 2. marca 2022;

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  829
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu