Rusko znovu v stopách krajiny naj ZLA - ZSSR. Intervencia v Kazachtane. Internacionálna pomoc krajín zväzku okolo Ruska! Nikdy sa nezmenia k lepšiemu.

Dejiny sa zvyknú aj periodicky zopakovať Posúďme spoločne, priatelia. Na scéne je bohatý Kazachstan.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Kedysi bol potrebný k zahraničnej intervencii v podobe spojeneckej pomoci armád Waršavskej zmluvy pozývací list. Za robotnícku triedu ČSSR ho adresoval vládcovi Ríše zla - ZSSR - Leonidovi Iljičovi Brežnevovi - zradca Vasiľ Biľak. Dnes stačí využiť služby &Internetu. A tak sa prezident Kazachstanu neokolkoval a požiadal o vojenský zásah Vl. Putina. Tragické výsledky pozorne sledujeme.Za 24 hodín má zahraničná intervencia Ruska@comp už 19 nevinných obetí. Násilie splodilo ako vždy - násilie a krvavé scény v Kazachstane - v meste Alma-Ata.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

prosocman@prosocJoker Ivan Olejár; Prešov; 7. január 2022

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  732
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu