Sankcie a izolácia víťazným Talibom a Afganistanu, poklona a úcta vynútená existenčným strachom - agresorom maoistom a komunistom v Číne

Písmo: A- | A+

Aj takto by sa dala hutne charakterizovať spoločenská situácia na planéte Zem za posledné necelé dva roky z globálneho geopolitického hľadiska. Dominancia diametrálne rozličných politík a prístupov zo strany zvyšku sveta.

Pritom zvyšok sveta reprezentujú také veľmoci a bloky zoskupení štátov ako USA, krajiny G7, Rusko, Európska Únia a pod.

Za pozornosť stojí ich v podstate kapitulantská politika voči komunistickej Číne. Krajine dominujúceho štátneho terorizmu, predovšetkým voči vlastným občanom a obyvateľstvu. Ale aj voči Hon-Kongu, Tibeťanom....

Krajiny, ktorá v novembri 2019 "darovala" a uštedrila svetu nie menej ako prvé použitie novo vyvinutej bojovej BIOLOGICKEJ látky, ktorá razom v krátkom čase vyvolala vírusmi -celosvetovú pandémiu smrteľného ochorenia KOVIDu-19. Obetí je už dnes niekoľko miliónov. A verte mi, že budú porovnateľné s počtom obetí na životoch v dvoch svetových vojnách v predošlom storočí. Čína sa tak originálne, no vysoko násilne a agresívne vydala na cestu uznania za svetovú veľmoc číslo jeden. Jej maoistická koncepcia komunizmu vo svete triumfuje na plné obrátky. Keďže vlastní patent na výrobu účinných biologických prostriedkov ako zbraní hromadného ničenia, svet zamrzol ako počítač a v nemom úžase sleduje rozvoj, rozlet a údery rozličných M U T Á C I Í miliardovej až triliónovej čínskej armády neviditeľných vírusov, ktoré rozsievajú smrť a ťažko zdravotne postihujú desiatky miliónov obyvateľov Modrej planéty. B E Z T R E S T N E a B E Z S A N K Č N E !!!

Princíp túžby po moci a ovládnutí sveta sa nezmenil zo strany Číňanov. Iba bájnu a legendárnu terakotovú cisársku armádu vystriedala reálna a súčasná armáda neviditeľných vírusov vyložene v službách potentátov a vedúcich činiteľov Čínskej ľudovej republiky - ČĽR. Zemanovho obľúbenca a favorita a priateľa. Zas len sociálny demokrat bažiaci po krvavých kúpeľoch a jatkách nevinných obetí v dejinách ľudstva. Belovlasý starec s palicou, ktorý v pive utopil rozum i súdnosť. Prezident Českej republiky a priateľ a obhajca násilných praktík politiky komunistickej Číny už dávno pred vypuknutím celosvetovej pandémie spôsobenej vírusmi v podobe bojovej biologickej zbrane čínskych súdruhov. Použitej a aplikovanej z laboratórií vo WU-Chane v Číne v novembri 2019. Taká je pravda.

Logicky, že zvyšný svet musí akceptovať vedeckú silu a potenciál Číňanov i fakt, že vlastnia mocný a účinný patent na ovládnutie sveta arzenálom bojových biologických zbraní a prostriedkov schopných v relatívne krátkom čase vyvolať celosvetovú pandémiu smrteľnou chorobou a zamorením ľudstva na roky-rokúce. A tak veselo môže svetu diktovať svoje veľmocenské podmienky. S tým sa Čína veľmi neponáhľa, aby nepotvrdila definitívne - rozpútanie kvalitatívne nového druhu vedenia celosvetovej agresie bojovými biologickými prostriedkami.

No, niektorým z nás je to úplne jasné. Nekonšpirujeme. IBA LOGICKY UVAŽUJEME o súčasnej realite a tragických faktoch zo života planéty Zem. Ako zdraví ľudia obdarení Bohom schopnosťou projektovať, na rozdiel od zvierat a iných organizmov. Čínsky komunistický maoizmus práve dobyl svet cez vyvolanú a rozpútanú pandémiu. Človek sa neštíti ničoho, len aby dosiahol svoje svetu-vládne ciele.

Čína presvedčivo zastrašila a vydesila zvyšok sveta. Kto zdvihne zástavu hrdinstva a iniciuje a dovedie v praxi do víťazného konca - môj práve zverejnený návrh na sociálnej sieti Facebook, z 18. augusta 2021 napoludnie stredoeurópskeho času - ZA BOJKOT Z I M N Ý C H OH 2022 v PEKINGU v ČÍNE AKO PROTESTU ZVYŠKU POKROKOVÉHO SVETA - ZA ROZPÚTANIE CELOSVETOVEJ PANDÉMIE KOVIDU-19 POUŽITÍM BOJOVÝCH BIOLOGICKÝCH LÁTOK V PODOBE INFIKOVANÝCH VÍRUSOV VYVINUTÝCH V LABORATÓRIÁCH V ČÍNSKOM WU-CHANE ?? !! Toto moje dnešné posolstvo ľudstvu? Veď, nemusí byť vždy iniciátorom celoplanetárnej iniciatívy verejnosti, len mladá ekoaktivistka zo Švédska. Môže ním byť a starý rozhľadený, no zatŕpknutý z reakcií zvyšku sveta na agresiu Číny a ohrozený Slováčisko ako ja. Podstatné je, že projekt bojkotu je tu a teraz.

Prečo bojkot? Aby sme príliš dlho nezostali v poslušnom vazalskom predklone komunistickým mocipánom v Číne. Aby sme sa prebudili zo zamrznutia a úžasu. A aby sme aj nastolili balans a adekvátnu mieru S V E T S K E J, nie Božej (!) spravodlivosti vo svete. Ak sankcie pre chudobných Afgáncov a víťazných Talibov, tak potom aj pre Číňanov a osobitne maoistova komunistov, štátnych teroristov najhrubšieho zrna.

Ak izoláciu vlády Talibanu zo strany veľmocí, osobitne USA, Kanady a krajín EÚ, tak aj všeobecnú a univerzálnu spoločenskú izoláciu Číny za vyvinutý zdroj ochorenia KOVIdu-9 zo strany krajín zvyšku sveta. NEKOMPROMISNE a JEDNOTNE!!! Zarúbať Číne svetuvládne chúťky a trvalo ochromiť jej túžbu byť svetovou veľmocou číslo jeden.

Ivan Olejár, Prešov, 18. augusta 2021

Skryť Zatvoriť reklamu