Slovensko: Staneme sa nástupnou zónou vojsk USA vo vojnovom konflikte s Ukrajinou? Pán Boh ochraňuj SR !!!

O tom bez diskusie a jednojednoznačne rozhodne ratifikácia diskutovanej zmluvy s USA rozdeľujúca Občanov Slovenska !!!!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

A sme doma. Sám demokratický prezident USA Joe Biden odkryl naplno karty zámerov vojsk USA.

Agentúry priniesli správy o tohto týždňovej aktivite prezidenta. Pentagónu, Senátu i Kongresu USA. V krajinách Východnej Európy sa má urýchlene rozmiestniť niekoľko tisíc - maximálne - 5000 vojakov armád USA. Do Baltu a na Jadran mieria americké lietadlové lode. Na letiská v Pobaltí a v Poľsku americké letky bojových lietadiel ! To sú pravdivé fakty, nie hoaxy, priatelia. V Poľsku je rozmiestnených v súčasnosti 4.000 amerických rangerov. V Pobaltí ďalších 4.000. Všetko v rámci možnej invázie ruských vojsk na Ukrajinu a rozpútanie vojnového konfliktu... Hoci Putin, L"avrov, Peskov a ich administratíva denne uisťujú svet, že vojnový konflikt nehrozí !!!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Putin je mocou zdeformovaný vodca. Pamätajme živo a pravdivo na termín jeho posledného útoku na Ukrajinu !!! Bezprostredne po Zimných olympijských hrách v ruskom Soči !!!! Svet vtedy zostal zaskočený násilnou vojnovou akciou Rusov na vtedy Ukrajinskom Kryme !!! Ani nehklesol, len štekal na interventov. V 21. storočí. Putin a jeho administratíva nezvyčajným spôsobom pošliapali násilne všetky princípy olympizmu !!! Neštítili sa absolútne. Teraz tu máme OH v Rusku spojeneckom čínskom Pekingu.... Tešme sa, s maličkými dušičkami. Boh ochraňuj svet pred násilníkmi z Ruska !!! Hanbu sveta - miernych a pokojamilovných Slovanov....

SkryťVypnúť reklamu

A tu nám Slovákom budú premývať mozgy o výhodách armádnej zmluvy s USA politici - zápecníci a aroganťáci typu - Korčok, Nagy, Krupa, Čaputová @comp. Nevídali. neslýchali. Practe sa z politickej scény do večného zabudnutia. To kvôli vašej Z R A D E sa m á Slovensko stať nástupníckou krajinou operácií vojsk Američanov proti Rusku. Ako bolo päť rokov v čase II. svetovej vojny nástupníckou plochou a krajinou pre fašistické vojská a násilné H O R D Y Adolfa Hitlera ?!!

Vedzte, že tieto iniciatívy vážne pripomínajú rokovania Hitlera a západných politikov veľmocí spredmetnených v historickej, nie hoaxovej - Mníchovskej ZRADE !!! Uvedomujete si do čoho nás ťaháte?! Nás slobodných a demokracii oddaných občanov SR !? Hanba vám všetkým. História Vás raz po zásluhe postaví pred vojnový súd, pokiaľ dôjde k vojnovému konfliktu na bratskej Ukrajine.

SkryťVypnúť reklamu

Prebuďte sa spoluobčania a pošlime nezodpovedných politikov SR - ich do zabudnutia ! Väčšie nebezpečenstiev o a skutky V L A S RT I Z R A D Y demokratickej republiky vo svetskom práve už neexxistujú . Diskutovaná Zmluva s USA* je vlastne modifikovaným P O Z Ý V A C Í M L I S T O M Vasiľa Biľaka @ comp. v roku 1968 Spojeneckým vojskám Waršavskej zmluvy. Okatá vlastizrada !!!! Nikdy nepotrestaná !!!!! Toto chcete, spoluobčania Slovenska ?!!!

prosocman@prosocJioker Ivan Olejár, Prešov, večer, 24, január 2022;

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  833
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu