Na Slovensku i v Čechii sa vyzúrila informačná hybridná kybernetická vojna - obeťou sú proruské@vypnuté - údajne -servery. Od demokracie k totalite.

Nič menej, nič viac sa od všera nestalo v Čechách a na Slovensku. Vo virtuálnom kyberpriestore je po demokracii. Šikana

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Áno, od včerajška, 25.2.2022 nastupuje tvrdá Š I K A N A , V Y D I E R A N I E a možné P R E N A S L E D O V A N I E O B Č A N A za zverejnený názor, postoj, presvedčenie vo virtuálnom priestore a sociálnych sieťach !!!! Minimálne na šesť mesiacov ) Ministerka spravodlivosti M. Kolíková chce včera prijaté protiústavné svinstvá doplniť o osobnú zodpovednosť každého občana za zverejňovanie svojho presvedčenia na sociálnych sieťach. Nevídané, neslýchané v 21. storočí na Internete. Všetko je dovolené. Ak mocní zvolení chcú nahradíme na pol roka demokraciu - diktátom a totalitou- pravou komunistickou, akú sme zažívali 44 rokov v kuse ! Vďaka Matovičovi @comp koaiičných politických strán a hnutí...

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Parlamentní súdruhovia v Čechii a na Slovensku si na schválenie zákona vybrali priam symbolický dátum - komunistického totalitného Dňa Víťazstva českosl.ovenského pracujíciho lidu - 25. február 1948. PRIJATOU C E N Z Ú R O U v tlači navodili dokonale atmosféru víťazstva nad zradcovskou opozíciou. Priam ukážkovú - ako pred 74-rokmi - pijan a prezident ČSR i predseda klanu československých komunistov - Klement *Gottwald. Aby následne mohol spustiť komunistické krvavé čistky politických oponentov milíciou a súdnou mašinériou v 5O-tych rokoch 2O.storočia v Československu. Včera sa nič menej, nič viac nestalo v obidvoch následníckych republikách - už v diktatúrach v EÚ !!!!

SkryťVypnúť reklamu

Veľký pozor (!), spoluobčania. Pod pláštikom vojny na bratskej Ukrajine ,možno popáchať aj OBLUDNÉ a protidemokratické veci a udalosti.

Dúfam, že nás - Slovensko - cez výsadky nemeckej armády na Slovensku a hlavne ROZMIESTŇOVANIA MOBILNÝCH zbraňových systémov protiraketovej obrany PATRIOT z USA (!) nevtiahnu do vojny P R I A M O - proti Rusku. Bol by to koniec nenásilia i mieru na Slovensku. Opatrne s Patriotmi !!!!

Predpokladám, že v tretí deň pomerne úspešnej pre Rusko a Putina vojny-špeci-operácie sa Putin njasne vyjadrí k novému a víťaznému rozdeleniu Ukrajiny na spôsob Nemecka bezprostredne po II. svetovej vojne v roku 1945. Na prozápadnú s hlavným mestom - Ľvov a proruskú - centrálnu a východnú s hlavným mestom Kyjev. Mne to totiž tak logicky vychádza a tvrdím, že vidím Vl. Putinovi do hlavy i do jeho dobyvačných plánov a veľkého územného PROJEKTU -generálov a oligarchov Ruska. . Presne v duchu komunistických a socialistických intervenčných chúťok násilného tria ruských socialistických politikov 20. storočia - boľševikov -V.I. Lenina, J.V. Stalina a predsedu Sociálno-demokratickej strany Ruska - Leva Trockého !!!! Pozor na Fica a SMER-SD na Slovensku !!!!

SkryťVypnúť reklamu

Áno, od včerajška, 25.2.2022 nastupuje tvrdá Š I K A N A , V Y D I E R A N I E a možné P R E N A S L E D O V A N I E O B Č A N A za zverejnený názor, postoj, presvedčeni vo virtuálnom priestore a sociálnych sieťach !!!! Ministerka spravodlivosti M. Kolíková chce včera prijaté protiústavné svinstvá doplniť o osobnú zodpovednosť každého občana za zverejňovanie svojho presvedčenia na sociálnych sieťach. Nevídané, neslýchané v 21. storočí na Internete.

Parlamentní súdruhovia v Čechii a na Slovensku si na schválenie zákona vybrali priam symbolický dátum - komunistického totalitného Dňa Víťazstva československého pracujíciho lidu - 25. február 1948. PRIJATOU C E N Z Ú R O U v tlači navodili dokonale atmosféru víťazstva nad zradcovskou opozíciou. Priam ukážkovú - ako pred 74-rokmi - pijan a prezident ČSR i predseda klanu československých komunistov - Klement *Gottwald. Aby následne mohol spustiť komunistické krvavé čistky politických oponentov milíciou a súdnou mašinériou v 5O-tych rokoch 2O.storočia v Československu. Včera sa nič menej, nič viac nestalo v obidvoch následníckych republikách - už v diktatúrach v EÚ !!!!

SkryťVypnúť reklamu

Veľký pozor (!), spoluobčania. Pod pláštikom vojny na bratskej Ukrajine ,možno popáchať aj OBLUDNÉ a protidemokratické veci a udalosti.

Dúfam, že nás - Slovensko - cez výsadky nemeckej armády na Slovensku a hlavne ROZMIESTŇOVANIA MOBILNÝCH zbraňových systémov protiraketovej obrany PATRIOT z USA (!) nevtiahnu do vojny P R I A M O - proti Rusku. Bol by to koniec nenásilia i mieru na Slovensku. Opatrne s Patriotmi !!!!

Aj na použitie taktiež násilnej a účelovej D I K T A T Ú R Y ZVOLENÝCH VOĽBAMI MOCNÝCH na časť roka 2022. A potom súper spátečka a príklon Ruska do starých politických koľají obdobia tria - boľševici a komunisti - V.I.Lenin, J.V.Stalin a násilný predseda Sociálno-demokratickej strany Ruska - Lev Trockij v 20. storočí -dve desaťročia pred nástupom Hilera v Rusku!!! A podobne v Česku a Slovensku na poli hybridného virtuálneho kybernetického priestoru Internetu, osobitne - sociálnych sietí a všetkých s info serverov !!! Aké jednoduché - očúrať zákonne nastolenú demokraciu. Klasickú prozápadnu i Putinovu - ľudovú ako na Donecku a Luhansku !!!! Podajte si ruky - súdruhovia - Putin@Heger@Fiala. Ste z rovnakého cesta a rovnakej krvnej skupiny ! Verím, že ma pni Remišová nezaradí medzi propagátorov, nebodaj architektov politiky Vl . Putina pri novodobom rozdelení Ukrajiny. Na poludnie som sa práve z relácie na TA3 dozuvedel, že rovnako o delení Urajiny uvažuje aj český generál - Andor Šándor, čo mi lichotí ako veôiteľovi motostrelcov na Duopove a Mimoni v rokoch 1979/80-V Lounech u Prahy.

HrosocJoker Ivan Olejár, PhVKI - prosociálny hybridný virtuálny križiak Internetu, Prešov, 26.2.2022

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  829
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

712 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu