Strojené ciele Dánov: hrajú za seba , Švédov i Helvétov. Veľký pozor !

Písmo: A- | A+

Slovenskóóóó.... Slovensko! Dnes nás čaká rozhodne najťažší zápas nielen na tohtoročných MS v hokeji. Súperov je viac než dosť.Okrem troch uvedených v nadpise aj Česko. Naša prehra by mu tiež mimoriadne bodla. Verím, že arbitri sú

z krajín štátov zo skupiny B.

Aj tak sme už dosť doplatili na roky mimoriadne slabú hokejovú diplomaciu Slovenska. Nemeček je urazený a kašle na nás. Neverím, že trpaslík René Faas... zo Švajčiarska už dve desaťročia vedie svetový hokej od buka - DO BUKA a povedie ho naďalej. Dosť bolo Fasa zo Švajčiarska. Hoci sa mu aj momentálne darí. Bezcharakterný a vypočítavý obchodník s najrýchlejším mužským športom.

Doplatili sme proti Švajčiarom na rozhodcovskú dvojicu, ktorá nás poškodila už proti Veľkej Británii. Namiesto korekcie ju nasadili v zápase so Švajčiarskom, narástli jej hrebienky i krídla a minimálne nás hrubo poškodila v nepomere vylúčení. Dvakrát hrať 5-minútovú oslabovku, tak to sa môže stať len hokejovým analfabetom. Za to, za HOKEJOÝCH ANALFABETOV nás P R Á V E pasovala úžasná dvojica rozhodcov Severoameričanov. Podliaci. Prišli sme aj dnes o Pospíšila a Rosandiča v základnej zostave.

To zariadili uvedené štyri krajiny, na promptnom zasadnutí orgánov disciplinárky IHFF. Aby Slovensko nastúpilo proti Dánsku v čo najoklieštenejšej zostave. Priatelia, uvedomte si, že už minimálne v celom 21. storočí sa nebojuje výlučne na ŠTADIÓNOCH V ZÁPASOCH !!! ALE PODRAZY KVITNÚ V ŠPORTE VŠADE.

SPOMEŇTE SI NA NEDÁVNU PROTISLOVENSKÚ INICIATÍVU organizovanú Švajčiarmi proti víťazstvu Petry Vlhovej v Svetovom pohári v Alpskom lyžovaní. . Spomeňte si na hanebnú diskvalifikáciu Petra Sagana na Tours de France. Slovenskí športovci vyložene ležia v žalúdku športovým funkcionárom mnohých krajín sveta.

No, rozhodne N I E -Burkiny-Faso, Tanzánie, JAR, Maroka, Hornej Volty, Palestíny, Iránu, Japonska, Kuby, Venezuely, Poľska, Ukrajiny, Rakúska.... a pod. Podliaci na druhú sú osobitne - Švajčiari, Švédi, Česi, Maďari, Fíni, Briti, Francúz a Američania. Nie športoví trpaslíci. Ale veľmoci a Švajčiarsko ako vedúca svetová veľmoc na poli športovej diplomacie. Vedúci OH je Švajčiar. FIS - . Švajčiar. Hokeja Švajčiar...i... !!! Prečo nikde nefiguruje Slovák. To sme naozaj športoví analfabeti _! To sú teda tí, ktorí nás chcú veľmi SOFISTIKOVANE ODSTAVIŤ od športových úspechov našej mladej krajiny v srdci Európy... Tí, ktorí napätie a vojnu chcú na bitevných poliach športových súťaží a zápolení sveta i Európy. Často vysoko unfaire poškodiť a diskvalifikovať. Nedovoľme im to. Nech sa aj dnes nad Tatrou blýska na lepšie športové časy osihoteného v športovej diplomacii - malého , no hrdého Slovenska.

Nedajme sa. Slovensklóóóó´.

Ešte si dovolím upozorniť náš realizačný tím na jednu nebezpečnú podpásovku zo strany Fassela @comp. Títo ľudia by sa neštítili vyvolať umele paniku, že v našom tíme šarapatí KOVID-19. A poslať celý tím Slovenska do izolácie a vylúčiť ho z MS. Na to veľký pozor. Tie zvlčilé trosky sú schopné všetkého. Len aby Švajčiari postúpili práve na úkor Slovenska. Prajem chlapcom veľa zdravia a ochranu pred infekciou KOVIODu. Blahoželám k víťazstvo 2:0 nad Dánskom. Pravda zvíťazila.

 Hlavne. že komercia funguje. Hlavne tie po...né reklamy.

ProsocMan Ivan Olejár PhVKI. Prešov 29. mája 2020; pred zápasom s Dánskom na MS v hokeji

Skryť Zatvoriť reklamu