Sviniari, nadľudia a rasisti

I takto možno poctiť drvivú väčšinu slovenských politikov domácich i medzinárodných inštitúcií a organizácií vo vojne!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

vysvetlím a dokážem presvedčivo, že prečo. Sme vo vojnových časoch. Sme povinní poskytnúť našim politikom aj svoje riešenia mimoriadnych konfliktných situácií. Veď za socíku sme zadarmo dostali rozličné stupne vzdelania. Z evanjelií zase vieme, že Duch Svátý vanie vždy kam a na K O H O chce a prináša aj Božie rady a riešenia. Boh sa neľakol ani rusko-ukrajinskej vojny. A prihráva nám riešenia konfliktu. Aj mne maličkému, pretože aj ja sa denne modlím za vyriešenie sporu. No. žároveň§ si uvedomujem, že som iba občan-nula. Teda, že som povinný riešenie posúvať hore do vlády, parlamentu, prezidentke či podpredsedovi EÚ M. Šefčovičovi. Myslíte, že to ide cez internet a e-mailové servery v SR?! Na Slovensku vonkoncom nie!!!! Ako starý vojak a kapitán v zálohe dôverne poznám tézu z taktiky a stratégie vedenia armády - "bez spojenia niet velenia !!!!" To sa mi plne potvrdzuje.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Títo sviniari, nadľudia a rasisti z elity sa obklopili poslušnými správcami serverov a svojich politických služobníčkov svojich kancelárií strán a hnutí, vytrvalo vedú proti nám-jednoduchým občanom H Y B R I D N Ú V O J N U n a sociálnych sieťach a Internete (!) ( hoci jej majú plné ústa!) a vytrvalo O D M I E T A J Ú prijímať riešenie spoluobčanov. Je to konanie rovné ich V L A S T I Z R A D E vo vojnových časoch. Zmeníme to?

A aby som bol konkrétny a presvedčil vás o tomto svojom elementárnom ľudskom práve. Ponúkam svetu originálny projekt s názvom: Celosvetová mierová a protivojnová KOALÍCIA štátov a národov i občanov planéty Zem - na ukončenie nespravodlivej útočnej vojny Ruska proti Ukrajine i ďalších lokálnych vojen na planéte. To je všetko. Tak ako švédska zelená aktivistka Greta Thumbergová, tak aj ja- občan Slovenska Ivan Olejár mám právo žiadať politikov sveta o zmysluplnú aktvitu vedúcu k mieru a pokoju na planéte. Zvlášť, ak som od roku 1997 aktívnym prosociálnym aktivistom bojujúcim už ŠTVRŤSTOROČIE PROTI NÁSILIU V AKEJKOĽVEK PODOBE NA PLANÉTE a v jej vesmírnom okolí - aspoň v našej materskej s Slnečnej sústave. Mám na to posvätné právo.

SkryťVypnúť reklamu

Tak, ako majú posvätné právo byť členmi tejto koalície aj všetci aktivisti R U S I -ktorí vedomí si sankcií nasadzujú životy a slobodu pri demonštráciách proti Putinovi vo vyše 4O mestách Ruska Sú to hrdinovia dneška - minimálne takí ako vojaci agresora na Ukrajine. To treba dostať do médií. Koalíciu treba vytvoriť okamžite, k napr. na podnet Slovenska, ako protiváhu Bezpečnostnej rady OSN, kde je Čína a Rusko !!! Čína dnes práve potvrdila medzinárodnú podporu Putinovi a Rusku v nespravodlivej útočnej vojne proti Ukrajine !!! . Zo psa a rozpútaača Kovidu na planéte nebude slanina. Verte mi.

SkryťVypnúť reklamu

Preto Vám predstavím aj organickú súčasť svojho projektu v podobe Mierovej zmluvy, ktorej text prikladám:

Mierová zmluva medzi zvyškom sveta a Ruským Ľ U D O M na likvidáciu vojny na Ukrajine !

Ruský a ukrajinský ľud a občania krajín i krajín zvyšku sveta sa zaväzujú ukončiť vojnový konflikt na Ukrajine za aj za týchto podmienok a náležitostí:

1/ povojnová ekonomická pomoc bude orientovaná tak na Ukrajinu ako aj na Rusko v proporcionálnej miere;

2/ všetky obete vojny sa prehlásia sa hrdinov - z oboch strán; ich rodiny& sa odškodnia;

3/ zajatci sa prepustia; zraneným sa dostane starostlivosti a pomoci;

4/ zrušia sa všetky uvalené sankcie z oboch i tretích strán;

5/ Rusko i Ukrajina dostanú prednostne ponuku na vstup do svetového obranného paktu N A T O, aby necítili obmedzenia a hrozby iných veľmocí!

SkryťVypnúť reklamu

6/prebehne zaplatenie a úhrada (napr. bezplatnými dodávkami energií zo strany Ruska!) reálne odhadnutých materiálnych škôd na infraštruktúre, obydliach, komunikáciách i na procese migrácie i demigrácie vysťahovaných obyvateľov Ukrajiny Ruskom;

V................ dátum............. Ratifikačné podpisy:

To je celé dielo svetovej diplomacie. V jednoduchosti je krása. A týmto okamžite doslovne ideologicky bombardovať jednoduchých občanov Ruska cez internetový priestor. Odporúčam to aj ako prosociálny hybridný virtuálny križiak Internetu - PhVKI v prebiehajúcej kybernetickej vojne. Považujem to za mohutnú zbraň§ a reálny motivačný prostriedok vyriešenia vojnového konfliktu na Ukrajine. Dávam naň ako jeho jedinečný autor i copyright - 4.3,2022; Ivan Olejár, Prešov;

Uvedomme si, že rastú protivojnové a mierové nálady ruských občanov. V nedeľu, 6.3.2020 sa občianske protesty a aktivity uskutočnili vo vyše 60.tich mestách Ruska. Mirové akcie Rusov majú rastúci charakter. Napriek používaniu elektrických paralyzérov proti demonštrantom. Napriek hrozbe väzenia tri roky za vyjadrenie nesúhlasu s vojnou na Ukrajine. A hrozby až 15 rokov za aktívny odpor proti vojnovému násiliu. Preto musia mať títo ruskí občania šancu byť súčasťou celosvetovej mierovej koalície sveta. Individuálne i skupinovo. Rusko ako štát je vylúčené. Je to protiváha Bezpečnostnej Rady OSNN. kde Rusi a Číňania aktívne hatia úsilie odsudzujúce ruskú agresiu. Pochopme to.

ProsocJoker Ivan Olejár, Prešov, 7.3.2022; v predvečer sviatku Medzinárodného dňa žien - aj ukrajinských a ruských i slovenských;

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  829
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

712 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu