Nad Tatrou sa Slovákom blyslo: Vládne kvarteto vedené Hegerom, Matovičom, Remišovou a Sulíkom si pod sebou DEFINITÍVNE dnes podpílilo kmeň . Padnú!

Vďaka iniciatíve okrúhleho stola a politických dialógov zorganizovaných predsedom SME-RODINA - B.Kollárom. Trafil presne

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Reakciou na a ignorovanie okrúhleho stola je logicky a zákonite - referendová iniciatíva R. Fica. Ten ju OKAMŽITE PONÚKOL cez spravodajskú reláciu TA3 sklamaným , uboleným a živoriacim občanom SR. V plnej sile a paráde.

Budú tri referendové otázky zamerané správne na:

1/ realizáciu predčasných parlamentných volieb, po ich zmarení prezidentkou SR - Z. Čaputovou;

2/ na vládou schválenú zmluvu s USA a vojenských požiadavkách Američanov na našom území;

3/ na sociálnu situáciu občanov Slovenska v čase pandémie, zvýšenia ich životných nákladov, prepadu ich životnej úrovne, zvyšovania cien energií, palív, cien tovarov a služieb, stavebných hmôt etc. ....;

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Zostáva zvolať hymnicky s básnikom Jankom Matuškom:

"Nad Tatrou sa blýska, hromy divo bijú ! Zastavme ich bratia, veď sa oni, ony stratia, reálni Slováci a vlastenci - po referende a predčasných parlamentných voľbách v SR - znovu OŽIJÚ!" Dodávam pohotovo k textu našej hymny. Neveríte ? zakrátko uveríte. Komu niet rady, tomu niet pomoci!

prosocman a prosocJoker - Ivan Olejár; Prešov, 18.2.2022 o 15.00 hod. Tento dátum vstúpi do našej novodobej a krátkej - 29 ročnej histórie... Verte mi, pokornému, no rozhodnému, akcieschopnému i kritickému občanovi SR, ako jednoznačne vyplýva z obsahu a zamerania na politiku - mojich vyše 700 b-logov.

SkryťVypnúť reklamu

Česť a sláva obratnej politike Borisa Kollára &@ comp. I voči voličom, sympatizantom i priaznivcom jeho politík, zameraných prednostne na pokoj a blaho všetkých občanov Slovenska. Som konečne rád, že po mnohých otrasoch a sklamaniach z jeho vajatajúcej politiky, ako volič SME-RODINA môžem pokojne konštatovať. "Robíte dobrú a zodpovednú politiku voči nám - uboleným a biednym občanom SR. Voči prevažne - mlčiacej väčšine !" Amen! Boh ochraňuj Slovensko!

PS: O.i. - Boris konečne a definitívne pochopil, že za tejto vládnej koalície rozhodne nepostaví ani JEDEN sociálny nájomný byt na Slovensku !

SkryťVypnúť reklamu

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  826
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

711 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu