Totálni hokejoví babráci: Za vyše 113 minút čistého hracieho času sme nestrelili Fínom@Švédom gól !!!

Taká je pravdivá štatistika na OH v Pekingu.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Týranie a vydieranie slovenských hokejových fanúšikov a priaznivcov hokeja P O K R A Č U J E !!! Už na etapy !!!!

Hlavnú vinu na tomto tragickom stave má jasne duo z NHL - Miro Šatan a Craig Ramsay !Hlavne, že sme súpera opäť prestrieľali. Presilovky sme opäť statočne zbabrali a nevyužili ich už v druhom zápase na OH po sebe. Plne sa potvrdzuje fakt, že na olympijský hokejový turnaj sme ešte nedozreli. Ešte dobre, že sa 40 minút blysol neprekonateľný brankár SR - Rybár. Všetka -česť jeho skvelému výkonu ! Keď ostrieľaných Švédov sme prestrieľali celkovo 41:29!!!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ako m MANIPUÁCIU možno hodnotiť slová Mira Šatana, bezprostredne po príchode Ramsleyho, nové že mužstvo SR potrebuje dostatok času, aby dozrelo- najmenej 5-6 rokov ! Možno aj desaťročie. Pred OH práve UPLYNULO. A chlapsky treba zložiť občanom-fanúšikom hokeja - SEBAkriticky - konečný účet !!!!

A tak to aj alibisticky vyzerá. Roky bežia, OH tiež - už sú najmenej na druhej, a výkony žiadne !!! Tak takto veľkoryso naši vajčiaci - a lá - výborne z kapitoly ministerstva ŠKOLSTVA - slovenskí hokejoví zväzoví funkcionári absolútne N E Z A C H O V A L I, voči trénerskému duu z roku 2012 - Zdenko Ciger a Robo švehla !!!! Prečo asi, páni zo zväzu?!

SkryťVypnúť reklamu

Nám občanom DLHUJETE podstatné vysvetlenie, prečo ste ich po roku sťali !!! Hanbite sa, srabi posratí z Bratislavy. Prečo hrdí Česi, v dobrých i zlých časoch(!), absolútne N I K D Y nesiahli k CUDZÍM hokejovým ŽOLDNIEROM typu Ramsay, Vújtek a pod.... ?! S pamätnou prehrou 1:7 s Dánmi na MS... My sa nikdy zo zlého nepoučíme. S Lucifermi a Judášmi sme ochotní vždy spoľahlivo spolupracovať ! Za každých okolností. A teraz žneme výsledky trápnej spolupráce. Keď v rámci boja o moc a vplyv v slovenskom hokeji zostal Miro Šatan doma, aby pripravil veci tak, aby s holohlavcom zotrvali pri výnosných korytách !!!!

SkryťVypnúť reklamu

Česť a sláva nášmu štvrtému útoku mladých pušIek. Ak 17-ročný Juraj Slafkovský strelil už tretí gól na OH turnaji !!!! Začal presne tak, ako Miro Šatan na OH v Lillenhameri! Aspoň dačo pozitívne sa vykľulo z našich mladíkov... A to ešte nám v talóne (asi na MS!) zostali také hokejové veličiny ako Ottov syn - Haščák, práve dal za Slovan už svoj T R E T Í hattrick (!!!) za vyše mesiaca hry; ďalej - Samo Buček - najaktívnejší a najproduktívnejší bodovaný hráč našej hokejovej Extra Ligy (!) a Popradčan Filip Mešár - asi by bolo vo výbere dua kverulantov - Šatan@Ramsley - príliš veľa hráčov z Východu Slovenska - ináč si to dosť dobre neviem logicky, pravdivo a spravodlivo (!) interpretovať !!!... Verím, že ak by legendárneho Mira prekonali za jeho Lillenhamerský hviezdny vstup na hokejových turnajoch OH (!) napr. trio Mešár, Slafkovský a Regenda - hneď traja "hlúpi východňare (!!!!) -bolo by mu z toho nevoľno a bol by ihneď zrelý - na bájny - boxerský uterák v ringu ! Škoda, že sofistikované násilie, závisť a neprajnosť mladým hokejistom dostala zas raz zelenú a vyložene T R I U M F U J E !!!! Už, po koľký krát na zväze hokeja SR???! Poznám ho ako odborník na mládež, šport a telesnú kultúru ešte z čias štartu Mira od roku 2996. Kedy som v paláci športu vyvolal obrovskú nedôveru vtedajších športových MAFIÁNOV z Bratislavy (!) . (Sú tam totiž - oni, ony i ich deti zazobaní DODNES(!) za najlukratívnejšie MZDY v školstve aké si viete, drahí moji - čitatelia- predstaviť vo svojej bujnej fantázii !!!!) A* naskutku ich z teplých lukratívnych flekov a astro zárobkov v našom CHUDOBNOM (!) školskom systéme nevykopne a nenahradí nik poctivý a súdn&y odborník rozumejúci hokeju i hokejovým zákulisným ťahom intrigám !!!! Aj kvôli nim sa rozhodol zbabelo obetovať fanúšikovskú dôveru Miro Šatan. A zostal doma bez štipky svedomia a cti i hokejového i chlapského charakteru a občianskeho postoja. Len aby si zachoval kariéru a teplý flek v hokejovom zväze. Dobre, že sa po desaťročiach porúčal aspoň René Fassel. No Samaranč mladší už veselo odovzdával a dekoroval zlato pre Peťu Vlhovú.

SkryťVypnúť reklamu

Neuveriteľne koruočné a špinavé veci v svetovom šprete na pokračovanie ... A Slováci sú učenlivý národ, pokiaľ ide o morálnu stoku a intrigy namierené voči konkurencii. Preto musí byť tento môj originálny B-log zaradený nie do športovej či spoločenskej rubrike, do aktuálnej POLITIKY SR v oblasti športu. Nech čitatelia vedia o odpornej špine na tomto poli politík. Mňa onehdy vypískali a div nie inzultoval a zašliapli (!)i v jeseni 1996 v Paláci športu v Blave na valnom zhromaždení funkcionári k téme rozpočtu pre rok 1997!!!. Vyhlásili ma za "gadža z Východu, ktorý tradičzým športovým praktikám a algoritmom vôbec nerozumie !!! Iba preto, že som žiadal posilnenie a presun finančných prostriedkov z PREDIMENZOVANÝCH FINANČNÝMI PROSTRIEDKAMI (!) kapitol reprezentácie dospelých a rozvoja talentovanej školskej mládeže a detí - na F O N D M A S O V EJ TELESNEJ E D U K Á C I E a kultúry tela. ... Teda, pisateľ - znalý a kompetentný suchôt masového športu ako inšpektor vtedajšej školskej správy v *Bardejove !!! Priatelia, to nie je znôška hoaxov, manipulácii a poloprávd.

To je svätá pravda o slovenskom športe a jeho s úplatných funkcionároch, doslovne o M A F I Á N S K Y C H pomeroch a vzťahoch n a zväzoch) Neblahé a hlboko zakorenené D E D I Č S T V O po komunistoch do roku 1989. Verte mi, že ako na dianí bytostne zainteresovanému praktikovi, že absolútne N I Č k lepšiemu sa do našich čias N E Z M E N I L O !!!! Prepáčte, silno kritický b-log už po dvoch odohratých zápasoc. No bolestná a nepríjemná , no PRAVDA , aj našom skorumpovanom hokeji, musí raz Z V Í Ť A Z I Ť !!!! A Miro s a prepožičal týmto N Á S I L N Ý M a občiansky odsúdenia hodným praktikám. Hanba mu - M. Šatanovi!

Nechceme ísť cestou tragických excesov mladých a psychicky NEZRELÝCH ( pani V. Veléz-Zuzulová (!))! hokejistov a hokejových funkcionárov Slovenska. Ktorí podľa Vami BEZCITNE a kverulantsky prezentovaného verejného stanoviska - predpredvčerom na spravodajskej TA3 - NEPOTREBUJÚ VONKONCOM ŽIADNU ODBORNÚ PSYCHOLOGICKÚ (!) P O M O C !!! Hanbite sa za povrchný a vysoko neodborný postoj k psychopomoci športovcom v rámci nášho školstva. Preto som sa okamžite ponúkol, že im počas OH aspoň Internetovými radami a usmerneniami, minochodom, že základnými metódami menenia ich osobnosti a postojov. Aspoň, podľa "Základov školskej psychológie" o renomovaného profesora Janka Hvozdíka- ( zasa len - glupeho Vychod§ňara z Košíc - rád bezplatne (!) zabezpečím ich terapeutickú službu v prípade konkrátnych a adresných potrieb pozdvihnutia ich psycho kondície na OH ! Čo ste ponúkli Vy - pani Veronika ako expertka na alpské lyžovanie RTVS ???! Nič a veľkú N U L U !!!!

Veď, uznajte sami, že MŔTVI už nikdy - NESPIEVAJÚ !!! A zo slovenskej hokejových spievajúcich lesov a hôr sa ustálil súčasný stav zo záveru roka 2021 !!!!: "Keď zo smrtnej HOKEJOVEJ hory Slovenska nesmierne mrazivo fúka !! S obeťami mladých na životoch - SAMOVRAŽDAMI !!! Kedy nikto nič nevyšetril, neodhalil a pozametal starostlivo tragické udalosti - tíško pod prah. A vďaka bezpohlavným postojom a hviezdnym manierom Veroniky V.-Z. verejne spropagovaných s našej početnej občianskej komunite a odborné _! Skôr, uvádzam pravdivo - AKO ODPORNÉ ! Nehambíte sa trošku Veronioka ?! Asúpo§ň trošičku... A občanom sa ospravedlnite za manipulácie a zavádzanie. Nie mne. Mne nesiahate ako pedagógovi teológovi i manažérovi práve nasilných praktík - MOBBINGU a BOSSINGU - v slovenskej spoločnosti ani, verte hviezdna Veronika V.-Z., - ANI po členky, prehlasujem sedavedomo a hrdo !!!!

Čo vy na to mocou a postavením a vládnucou M O C O U - opitý na mol - Branislav Grohling - súčasný minister školstva v KOVIDových pandemických ČAsOCH ??? To čo, za preukázateľne mafiánske a tragické praktiky vo sfére dosahu Vášho minísterstava?!!! Dávno ste mali ODSTÚPIŤ -liberálne ORIENTOVANÝ holohlavý a na riedko popondiatý šašo ako Ramsley- holohlavý sťa fašista !!! Niet inej cesty len zmeny a výmena najkompetenejších nezodpovedných osôb a osobičiek v hokeji ! Predsa, EVIDENTNE (!) - vyhasli tri mladé životy samovraždami zastrelením a obesením !!!! Naposledy už počas OH v Pekingu !!!! So zomrelou kolegyňou - učiteľkou cudzích jazykov na gymnnáziu z Vranova na TOPĹOU po zaočkovaní vakcínou od ASTRY-ZENECA )konečne odstúpila vplyvná a vládou ospevovaná - riaditeľka ŠUKL na Slovensku - (!). Grohling, bviete že máte už máte na krvavom tričku už -KRV ŠTYROCH mladých obetí v rozpuku života !!!

A vy máte tú arogantnú DRZOSŤ, že zostávate vo funkcii ministra školstva SR ?! Pani cigánka _ Janka Cigániková ... Veľmi charakteristické priezvisko k praxi mladých športovcov. ktorú práve uvádzam ako pravdivé a nespochybniteľné fakty zo života!), poslanky§ňa NR SR za liberálnu stranu SAS s dobre podrezaným a nabrúseným - n a hocičo - jazýčkom a predsedníčka dokonca Parlamentného výboru zdravotníctva pre zdravie a aktívnu ochranu spoluobčanov..,. Kde v prdeli ste, veľa vážená sexi dáma ?! Aby ste odvolali okamžite Grohlinga z postu ministra školstva za spáchané, evidentné a verejnosťou odsúdenia hodné (!) - Z L O a NÁSILIE v jeho rezorte (!), ktoré v konečnom dôsledku - znovu plodí - len násilie, nesvornosť a LUCIFEROVO zlo v národe slovenskom ?! !!!????

Ako pekne mi zapadla do záveru originálneho b-logu aj známa tzrilógia severana - spisovateľa rodinných ság - T. Guldbrassena : Večne spievajú lesy; Zo smrtnej hory fúka(!!) a Niet inej cesty!!! Čo vravíte, priatelia?


Šatan@Ramsay sofistikovane a účinne maskujú neschopnosti vedenia repre tímu slovenských hokejistov. Opakovane. Keď, holohlavec pozýva ročne do repre až 5O hráčov skaderuka a skadenoha ! Ak, po OH O K A M Ž I T E dobrovoľne neodstúpia od mužskej repre, slovenský hokej isto S K R A C H U J E !!!!

dlhoročný pozorovateľ praktík v športe na ministerstve školstva a prosocJoker - Ivan O L E J Á R ; Prešov, 13. februára 2022, v deň 47 narodenín moje adoptívnej dcérky Alenky M. . na jej dnešný sviatok ; Alenka, neslúž tak vyložene komplexne PROSOCIÁLNE ako trojnásobná poctivá mamka a učiteľka zároveň(!) na skorumpovanom a násilnom (!")Slovensku i deťom a mládeži. V duchu nášho spolločného princípu peadgocgických služiab: "V ˇS E K Y D E GT I (!) - sú moje, naše i Ježišove DE T I a MLÁDEŽ! To koukéte, že jó kolegovia učitelia padlí na desaťročia do Zelinovej a teraz aj Grohlingovej pasce pedagogických nezmyslov !!! Magnificence. osloeminence(!), doktóri, magistři a iné hlavy osvícen é skorupovaného svéta! Ako o nich spieva a ospieval - legendárny Ján Werich...Pribzdi a oddýchni si. Zalúžiuš si to v plnej miere. V podstate nič a popísaných mafiánskych receptoch a konanií našich dospelklákov nezmeníš...

Uznávam , že sú tu ešte v našich rukách - ich deti a naše VNˇÚČENCE. Pre ne sa oplatí makať !!!! Prajem veľa zdravíčka, prosociálneho konania v ich prospech(!), pokoja, bratskej a sesterskej všeobjímajúcej KOZMOS i planétu Zem -L Á S KY ako agapé (!),, chápajúcej, pohotovo empatickej a asertívnej, POKOJA, VIERY v človeka, NÁDEJE na dobro, a iuné kresťanské čnosti - plnohodnotné dary Ducha svätého ,ktorý vždy vanie na K O H O a K A m CHCE !!! Amen.

Tebe vždy oddaný - RNDr. et PaedDr. et PhilBc. et ThMgr. ivan Olejár PhVKI; prosocman "Od Prešova..., dražka nova - ružami je sadzenááááá....." Na zdravíčko, k TVOJMU sviatku, Alenka ....

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  834
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu