Univerzálny diskusný príspevok i algoritmus -ako voliť- keď niet konkrétne koho - v SR.

Dojímavo a vysoko angažovane vyzýval Igor Matovič spoluobčanov Slovenska aby sa aktívne angažovali a prišli zajtra K URNÁM V RÁMCI parlamentných volieb 2020. Dokonca radí, aby voliči, ktorí dosiahli v ZMANIPULOVANÝCH PRIESKUMOCH

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

AGENTÚR menej ako 5%, hranicu zvoliteľnosti, volili opozičné sily zmeny... V priamom prenose verejno-právnej RTVS. Iní, menšie ryby a rybky, vrátane nás blogerov radia, že vždy je koho voliť a preto je potrebné aktívne využiť volebné právo - napr. blogy blogerov Mira MAKYTU - Právo voliť;Rudolfa PADA, VěRY Tepličkovej & COMP. ČÍTAJTE ICH, PRIATELIA SPOLUOBčANIA A VOLIčI.

Osobne patrím medzi tých, ktorí nemajú po prvý krát, v poradí v ôsmchy zajtrajších parlamentných demokratických voľbách na Slovensku KOHO VOLIŤ. To podpisujem s naj zodpovednosťou doposiaľ vždy aktívneho voliča. Napriek tomuto neotrasiteľnému poznatku sa volieb aktívne zúčastním. Pýtate sa prečo a čo to za bláznivá logika občana SR ?! Rád vám to pokojne objasním. Čítajte, uvažujte, konajte. Voľte aj v parlamentných voľbách 2020. No nie podľa nepresvedčivých rád Igora Matroviča a kolegov blogerov.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Keďže prienikovo a zjednocujúco jasne vidím obrovské množstvo dobrých nápadov a riešení pre Slovensko v programoch takmer každej z politických strán a hnutí je mojim právom a povinnosťou ich podporiť. Takže znovu budem aktívnym voličom. Len komu dať konkrétny svoj hlas vo voľbách? Nuž všetkým, ktoré ma oslovili ASPOň číMSI POZITíVNYM, PRíNOSNýM A ZREALIZOVATEĽNÝM - DO ŠTYROCH ROKOV v svojich programoch a volebných tézach. Avšak, vraj podľa platného zákona môžem, do istej miery dosť obmedzene voliť iba jedno politické hnutie či stranu. To však je HOAX a NEPRAVDA. Volebná lož a sprostá manipulácia s občanmi SR. Objasním ihneď.

SkryťVypnúť reklamu

Ja predsa môžem dať svoj hlas a tým zlegalizovať aj pozitíva z programov konkurenčných strán a hnutí. Aj tej najmenšej a v prieskumoch AGENTÚR - super poslednej, no s invenčnou myšlienkou či bodom volebného programu!!! Ako, priatelia?! Nuž dynamickým volebným stereotypom uplatneným vo volebnej miestnosti, ktorého rozhodujúcu časť PODROBNE OPÍŠEM-

Prvou možnosťou je dať do obálky komplet 24 listín , zalepiť ju a hlASOVAť DO URNY. Pokiaľ vôbec - PREJDE OBáLKA šTRBINOU.. Druhá je menej náročná:

Po svojej zaregistrácii komisiou zájdem s vydanými dokumentmi za plachtu. Volebné zoznamy a kandidátky dám bokom. Potom starostlivo vyberiem opečiatkovanú volebnú úradnú obálku a P R Á Z D N U JU Z A L E P Í M. Nepoužité kandidátky všetkých 24 strán a hnutí odložím kam treba a nasleduje môj individuálny aktívny volebný akt - pomenovaný VOLEBNÝ AKT občana OIejára, po svojom objaviteľovi, teda podľa mojej maličkosti - občana SR. Už len spočítať komisiami, koľko nás takých občanov - AKTÍVNYCH VOLIČOV s do urny ODOVZDANOU RIADNE ZALEPENOU PRÁZDNOu ÚRADNOU OPEČIATKOVANOU OBÁLKOU V SÚČASNýCH PARLAMENTNýCH VOľBáCH V ROKU 2020 bolo A JE. Budete prekvapení. Páni a panie aktívni politici. Šťastnú ruku.

SkryťVypnúť reklamu

Verím, že počty prázdnych úradných obálok, kandidačných listín všetkých 24 kandidujúcich strán a hnutí a počet občanov s volebným právom v roku 2020 na chlp súhlasia. Inak pôjde o volebný podvod. Prázdnu obálku môže vhodiť do urny aj hocikto a neodôvodnene tak zvýšiť volebné kvôrum. A to je proti zákonná volebná manipulácia. Bacha, na Karla Vlacha....

Plasticky vidíte, že ako volič som dal dôveru všetkým ANGAžUJúCIM SA SPOLUOBčANOM ZA ZMENY A V KONEČNOM DôSLEDKU NAOZAJ - PREJAVUJEM a LEGALIZUJEM AKTÍVNYM VOLEBNÝM AKTOM -TÚŽBU - MAŤ LEPšIE SLOVENSKO. SVOJOU VYSOKO AKTíVNOU PODPOROU. kVALITATíVNE NOVÉ ZMENY-NECH SA REALIZUJÚ-JA TAKTO nevolím akože Z R E C E S I E !!! A podobné NEZMYSLY ODBORNíKOV, novinárov, expertov A šTATISTOV OD ZELENýCH STOLOV po voľbách. NAVYšE - MOžNO PRESNE ZMERAť TýCH, KTORí VOLILI SPONTáNNE VšETKýCH KANDIDáTOV ZA ZMENY. kTO M I TO VYVRáTI - 100EČIEK - okamžite mu vyplatím.

SkryťVypnúť reklamu

aktívny volič parlamentných volieb 2020- Za prosociálne Slovensko i svet! - občan Ivan Olejár, Prešov

Ja by som volil nový politický fenomém sveta i na Slovensku - moju prosociálnu, podotýkam, že nie sprofanovanú sociálnu, kombináciu DEMOkracie A DEOkracie, ktorú som charkterizoval,. NAPR. PANI POSLANKYNI V. REMIšOVEJ asi pred 2 rokmi osobne, no asi som ju dostaTOčNE NEOSLOVIL. *******************Patrí im politická budúcnosť. Prieniku DEMOKRACIE a DEOKRACIE. Demokracie a Ježišovho odkazu Evanjelií. A vraJ NIK-NIč LEPOšIE NEVYMYSLEL - AKO DEMOKRACIU, TVRDIL SVOJHO čASU WINSTON CHURCHIL.... Neskromne dodávam, že som podstatne mladší - dve-tri desaťročia ko Sir Winston.... Ha ha há. No právo na objav mám i ja - sprostý Slováčisko, no nie, spoluobčania a priatelia?

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  984
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

91 článkov
Věra Tepličková

Věra Tepličková

1,078 článkov
Tupou Ceruzou

Tupou Ceruzou

317 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

766 článkov
Roman Kebísek

Roman Kebísek

105 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu