Ústavný činiteľ - B. Kollár: Nemôžete iba pasívne snívať o nájomných bytoch v SR

V krajine je už vyše 150,000 občanov Ukrajiny. Tretina pokračuje, tretina ostáva v SR a tretina sa vráti po vojne domov

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Už k dnešku teda potrebujeme najmenej 20.000 obydlí pre 100.000 Ukrajincov zostávajúcich v čase konfliktu na Slovensku. To je aj SME RODINOU v programovom vyhlásení uvedený počet novo postavených nájomných bytov. Ako váš volič Vás opakovane vyzývam o urýchlené schválenie ich výstavby za peniaze z EÚ, Svetovej banky a iných inštitúcií na pomoc Ukrajine. A prikročte ich realizácii. Kde ?

V prvom rade pri priemyselných parkoch, ktoré sú vybavené aj inžinierskými sieťami. Vybodovať betónové plochy s rozvodmi a postaviť na ne montované obydlia z dreva - napr. bunky v dvoch-troch poschodiach a radoch obydlí by m nemal n byť problém. Sú vyrobené po Slovensku v hojných počtoch. Len ich premiestniť a poukladať a bezpečne zabezpečiť napr. bleskozvodmi a ukotvením. časť situovať ako školy a obchody pre základné potraviny a priemyselný tovar. Ženy migrantky i starší muži vďačne pomôžu ako pracovná sila, ak v nich budú môcť bývať v čase núdze a prečkať, kým sa budú môcť vrátiť do vlasti. A potom poslúžia našim spoluobčanom v núdzi. Aj tí ich môžu stavať, ak dostanú obydlie. Len už konajte a nerečnite. Ak to nevykonáme my Slováci, iniciatívu preberú Češi, Nemci, Rumuni, Maďari, Poliaci a úpod. Je to pre Slovensko jedinečná príležitosť, len ju s Krajniakom nepremrhajte. To je môj projekt obnovy v podobe výstavby nájomných bytov na Slovensku chránený Copyrightom. ZA jeden odovzdaný byt -20€ pre autora projektu. Seriózna ponuka, pán Kollár.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Dnes Nemci oznámili (11.3.2022!), že majú pre migrantov z Ukrajiny k dispozícii už 300.000 obydlí na svojom území. Je to pre migrantov nanajvýš lákavá ponuka, nemyslíte pp. Kollár, Krajniak a SME-Rodina. Buď sme rodina, alebo nie sme a len tláchame a bojujeme r e č a m i o politické body a voličov. Neprepásme životnú šancu na pozdvihnutie Slovenska.

volič SME-Rodina a prosocJoker Ivan Olejár; Prešov, 11.2.2022

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  826
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu