Už aj nemecké domácnosti s nízkymi príjmami dostanú finančnú podporu vo výške 190 miliónov €. A v SR?! Nič! Nula !Rozhodol o tom jedenjediný ANTIOBČAN

ODĽUD To je zastupiteľská demokracia? Nebláznite! Ak o existenčných osudoch miliónov rodín rozhoduje občan - psychopat!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Aj takto by som mohol skončiť svoj dnešný b-log! Jeden kontra vyše 5,2 miliónov obyvateľov Slovenska. Veď to je prasprostá diktatúra psychopata Igora Matoviča ! HORŠIA OD S T A L I N O V E J !!!! Nič iné. To ho naozaj nemá kto politicky Z L I K V I D O V A Ť a raz a navždy poslať do zabudnutia !? Je toto možné, aby si jeden cynik dokázal občanom odkázať, aby si občania chodili kupovať potraviny do *Poľska, Čiech či Maďarska i Rakúska, odkazuje im tento arogantný ČLOVIEČIK od Trnavy.

Včerajšie zábery z Domova sociálnej služby v Hodkovciach-Žehre boli otrasné. Pohľady TV kamier na tvrdo telesne i duševne postihnutých obyvateľov zariadenia. A verte, že psychopat Igor Matovič by sa medzi nich okamžite hodil a so svojim IQ a vyložene sadistickými sklonmi šikanovania a trýznenia občanov. Práve som si uvedomil, že za tieto činy voči spoluobčanom - by som ÚSPEŠNE na§ň mohol podať seriózne trestné oznámenie !!! No, pýtam sa? Najde sa niekto statočný z krikúňov opozície a podá na§ň trestné oznámenie?! Alebo iba bude - ako aj dnes zvolávať v NR SR nič neriešiace mimoriadne schôdze NR SR a po námestiach bludných a zavedených zmanipulovaných občanov ...???! Vo februári už v sociálnom zariadení v Hodkovciach-Žehre na Spiši pod hradom a pri Dreveníku - nemajú z čoho zaplatiť. Nekúria v pracovných a umeleckých dielňach, kultúrnych miestnostiach. 112 ľudí M R Z N E v 21 storočí !!! Vďaka neukojeným sadistickým chúťkam ministra financií Igora Matoviča !!! Zariadenie, podľa riaditeľa budú musieť po 15, 2, ZATVORIŤ. Križiak Krajniak sa odvoláva na Košický samosprávny j kraj, ktorý financie nemá.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

To je tá - nZ M E N A Z D O L A !!! - Z R A D C O M občanov SR - tribúnom Nežnej 1989 - Jánom Budajom!!!! Hanba Ti - Jano Budaj-BUDAR!!! A Hajzlík. Bodaj by ťa na fleku pečená hus kopla. Hlavne, že si šikovne U L I A L vyše MILIARDY € !!! I s Matovičom a Lipšicom. Špina národa !!!A trepal o prázdnej finančnej špajzi po opozícii po parlamentných voľbách !!!! Mater Kolúzku (kolúznu väazbu!) - OKANŽITE NA Vás troch politikov, Vraj bodujúcich od rána do noci proti korupcii a korupčným praktikám na Slovensku !!! Prepadli ste občiansky, kresťansky i morálne páni Budaj, Lipšic, Heger i Matovič z OĽKANO!!! Nikdy viac u moci politici OĽANO. Aj po týchto sadistických a antiempatických prešľapoch voči spoluobčanom SR!

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  829
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu