Už ste doskákali, boháči planéty !

Písmo: A- | A+

Po dvanástich dňoch bájnej Internetovej krížovej výpravy -  vodcu armády križiakov Sv. Kríža - nášho Pána Ježiša Krista - niet pre otvorené hlavy sveta žiadnych pochybností o Jeho skvelom víťazstve v roku 2021. Apoštol národov

- Sv. Pavol (biblicky - židovský FARIZEJ Šavol) - môže aj dnes víťazne zvestovať: "Keby nebolo Ježišovho zmŕtvychvstania - márna je naša viera!"

A oteckovia a mecenáši továrne na sny - zblúdilého, zvlčilého a nemravného Holywoodu- tiež iba MODERNÍ ŽIDOVSKÍ FARIZEJI 20. a 21. storočia okolo materiálne ZÁMOŽNÝH a BOHATÝCH rodín Mayerovcom, Goldwinovcov, Spielbergovcov, etc. - STE -definitívne doskákali a zlomili sme ich krídla násilia, moci a vplyvu na občanov planéty Zem; prekonali ste s prehľadom mocenské ideológie tak vodcu boľševikov - Josifa Visarionoviča Stalina, ako aj Josefa Goebelsa či Heidricha Himlera. A neskuvíňajte do éteru. Aj iné národy boli skoro vyhladené - napr. nedávno -starokresťanský národ Arménov - moslimami Turkami; teraz -národ S-S., Afgaáncov - teroristickými bojúvkami študentov z All a teroristického Talibanu -z územia moslimského Pakistanu.. Tak neštekajte a nezavádzajte - nás štandardných pozemšťanov. Nerobte si boľačky, prekuli sme ich . 

PO ukrižovaní nášho Pána a Učiteľa, Majstra, dobrého Pastiera - Ježiša Krista - denne sa utápate Izraeliti v násilných činoch, na bratoch - kresťanoch-Palestínčanoch!!! Tí sú nám nábožensky oveľa bližší ako vy , vraj starčí bratia vco viere. Ste veľmi zlým príkladom plným násilia a pomstychtivosti. Nie všeobjímajúcej Lásky A NENáSILIA, O KTOROM UčIL žid - jEžIš kRISTUS. náš KRESťANSKY DOKONALÝ UČITEľ-DOBRý. Dnes ste násilne okrem desiatky dospelých vedome ZABILI deväť Ježišových maľučkých.- 9 nevinných detí. Akým právom - ŽIDIA obrezaní?! Akým právom?! Hádam nie -pomäteného ÚCHYLNÉHO D E T Í B I J C A a chladnokrvného kata a zabijaka detí -BENJAMINA Netanijahua... Tohoto masového vraha okamžite pred HAAGSKÝ VOJNOVÝ SÚD !!!!!!!!! Padni, komu padni. Je na úrovni vraha Miloševiča či Karadžiča zo Srbska..

A teraz je vhodný dlhý, predlhý citát z biblických Skutkov Apoštolských evanjelistu Sv. Lukáša . Predneseného autenticky prvým KRESŤANSKÝM mladým mučeníkom našej Cirkvi Sv.- svätým Štefanom:

Záver konania židovských farizejov ( či včerajšieho násilného vodcu Židov -B.Netanyiahua prezradím vopred!) A hnali ho za mesto Jeruzalem a tam ho ukameňovali! Násilne zavraždili na výstrahu ostatným. To sú Židia. Násilníkmi boli, budú i zostanú. Skutočne nehynúca česť výnimkám z radov super pomstychtivých Izraelitov. A punktum.

"Už ste doskákali - boháči planéty Zem!" Bohu -nie je nič nemožné! A tak sa Kristus pasuje do role Vedca a Inžiniera. A objavuje princíp a prostriedok - "Klobúčik hop", ktorý neznamená menej ani viac ako definitívne a trvalé vyriešenie ENERGETICKÝCH PROBLÉMOV ĽUDSTVA na prahu tretieho milénia, Takže majitelia početných ropných ťažobných plošín, vlastníci ropných polí a ložísk zemného plynu, majitelia jadrových a atómových blokov elektrární po celom povrchu planéty, hrubí a násilní kopáči sveta slobodomurárckych lóži vzniklých napr. v USA Pensylvánie v druhej polovici 19. storočia a aj na slnečných Kalifornských sierach....

Dosť bolo Vašej politickej moci a vplyvu. Čas vlád republikánov je nenávratnou MINULOSŤOV. Boží mlyn perfektne - pomaly a isto zabral a zomlel násilníkov a služobníkov Lucifera. Raz a navždy aj popravčích deviatich nevinných detí Palestínčanov. Opakujem definitívne - nevyviňujte sa a NEŠTEKAJTE ĽÚTOSTIVO a falošne BOLESTIVO NA SVET. Dosť bolo pretvárky a manipulácie so svetom - z vašej a len z vašej strany . Židov v diaspore..

Symbolicky, keď si krajiny sveta pripomínajú výročie najnásilnejšieho ataku na ľudskú civilizáciu zo strany zbrojárskej Lobby sveta. NEOSPRAVEDNITEĽNÉHO N Á S I L N É H O PROCESU svetových dejín. Za ktorého redalizáciou od začiatku stala SODOMSKO-GOMORSKÁ MAFIA boháčov sveta. II. svetovej vojny !!!

A vieme spoľahlivo, že štát Izrael patrí k špčke vedecklého sveta, pokiaľ ide o moderné zbraňové systémy. SR od nich momentálne kupuje radary a rádiolokátory.

HOLOKAUST ich vôbec, ale vôbec NEPOUČIL a pozitívne NEUSMERNIL: To si obhájim kedykoľvek a pred kýmkoľvek, kresťanskí moji bratia a sestry. Aj pred elitou moslimov, priatelia. Dosť bolo prefíkanosti a zneužitia dejín národov ľudstva. Lobby musí definitívne opustiť scénu dejín. Ako boháč v evanjeliu s chudákom Lazarom. Konečné víťazstvo je naše - sestry a bratia !

Skryť Zatvoriť reklamu