Moje Veľkonočné posolstvo-varovanie: Slovensko medzi mlynskými kameňmi komunizmu-fašizmu-liberalizmu. Ustojíme demokraciu po parlamentných voľbách?!!!

Slovensko je už 33 rokov po Nežnej zmietané nekompromisným bojom mocenských štruktúr. Nám pomôže už len Boží mlyn...

Moje Veľkonočné posolstvo-varovanie: Slovensko medzi mlynskými kameňmi komunizmu-fašizmu-liberalizmu. Ustojíme demokraciu po parlamentných voľbách?!!!
Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Dobrou správou pre svet je, že D. Peskov, hovorca Ruska vyhlásil, že Rusko predložilo návrh zmluvy na ukončenie vojny medzi Urajinou a Ruskom. Termím ukončenie vojny je zároveň priznaním Kremľa, žew ide o V O J N U na Ukrajine. Zelenský nič o návrhu ne vie

Opozičný HLAS-SD nepodporí zbavenie imunity poslanca FR. Fica pri hlasovaní poslancov NR SR

pozostatkov verných občanom - komunistickej a socialistickej ideológie s maskami sociálnych demokratov SMERu-SD a Hlasu, fašistov z ĽS-Naše Slovensko a Republika i liberálov z vládnucej SaS a do vlády vstupujúceho Progresívneho Slovenska a liberálky - prezidentky Zuzy Čaputovej, zotrvávajúcej ešte rok po parlamentných voľbách vo funkci prezidentky SR menujúcej novú vládu po parlamentných voľbách v roku 2024 !!!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Boh ochraňuj Slovensko, ak sa tieto extrémne sily zmocnili povolebnej vlády na Slovensku. Amen .

Boží mlyn však dnes spravodlivo Z A M L E L !!! Keď som pred písaním tohto blogu netušil. že dnes ráno zadržala NAKA R. Kaliňáka, R. Fica i advokáta M. Paru a obvinila ich zo zosnovania a založenia zločineckej skupiny v kauze Očistec. . Fico je na slobode vďaka poslaneckej imunite. Kaliňák už za mrežami a vypovedá. No commend! Som maľučký na to, aby som to komentoval.

No, v súvislosti s témou blogu uľahčene konštatujem - načase !!!!

Priatelia, zažívam vo vlastnej hlave, duši, v na vlastnom tele nepochopiteľnú úľavu! Boží zázrak. Po siedmich rokoch Boh vyslyšal aj moje a Alenkine modlitby a rehabilitoval nás občiansky plne -za super nespravodlivé prepustenie ako pedagógov zo služby našim maličkým na ZŠ Bartolomeja Krpelca v BaRDEjove - jeho doterajším riaditeľom I. Banduričom a doterajšou zástupkyňou I. Makarovou v roku 2015!!! Keď ste nás oboch poctili najprv sociálnou popravou na materskej škole a potom aj vybraných a pre výstrahu kolegov školy bezcitne popravených nepohodlných pedagógov školy a vašich a len vašich nevinných obetí. Hanba vám obom - Banduriš@Makarová. Nepomohlo, že Alena bola desať krát po sbe vyhlásená podľa pokynov MŠ SR za najlepšiu a najaktívbnejšiu učiteľku zo 65 členného zboru a ja som mal najviac kreditov na Slovensku v rámci celoživotného vzdelávania pedahgógov SR - celkom 375 platných kreditov !!! Ficovi komplici na čele s R. Ficom vysoko dodnes uznávaným štvornásobným primátorom Bardejova a mojim konškolákom na UPJŠ v Košiciach - B. Hanuščákom, exministrom sociálnych vecí- J. Richterom a kolaborantom a dodnes predsedom školských odborov - Pa V O L O M Ondekom z blízkych Raslavícn nás neľútostne občianky sťali a poznačili na celý zvyšok života v pedagogike a vernrj službe deťom a mládeži. Kolegyňa znovu učí. Ja som manažérom Virtuálneho centra štúdií a eliminácie mobbingu a bossingu pedagógov v SR na www. stránke Internetu na Facebooku.

SkryťVypnúť reklamu

Daniel Čech opätovne priznal. že monitoroval Kisku a iných a pripravoval Ficovi podklady a písomnosti na Ficove priame vystúpenia a ataky proti jeho politickým oponentom i voči prezidentovi Kiskovi, ktoré potom Fico priamo používal vo svojich mediálnych vystúpeniach.

Preto, dnešný deň je pre nás oboch ako svojprávnych občanov SR - sviatkom a stane sa pre mňa pamätným. Vďaka za odvahu pp. Heger, Matovič, Kolíková etc....Za Vašu naozaj občiansku odvahu a spravodlivosť. Boh Vás žehnaj !

Obrázok blogu

Na prezídiu policajného zboru prebiehajú od rána výsluchy. Na miesto prišli viacerí advokáti, ktorí v minulosti spolupracovali s predstaviteľmi Smeru. Kaliňáka podľa obhajcu Davida Lindtnera zadržali o 10:10 na rybačke s deťmi neďaleko Bratislavy.  Výsluch je naplánovaný na 14-tu.  (SME) Ešteže Kaliňáka nezadržali na šibačke či džu........ Priťažilo by mu to obvinenia. Kaliňáka zatýkali pred d jeho vlastnými deťami na rybačke !!! To je fakt priťažujúci policajtom z NAKY.

SkryťVypnúť reklamu

Bratia R. Fico (vzadu) a R. Kaliňák (v popredí). Bratia, netrpezlivá mater Kolúzka vás rada príjme ! Veď, ste ju svojho času uzákonili so spolužiakom a generálnym prokurátorom Jaromírom Čižnárom - pre politických oponentov. A dopriali ste jej pohodu generálovi Lučanskému - R.I.P. generál i JUDr. M. Jankovskej. Inu - revolúcia požiera aj vlastné deti ! Ivan Olejár praje sladký pobyt obom u dobrej a spravodlivej matere Kolúzky (kolúznej väzby!).

Zároveň klapli zuby naprázdno aj môjmu Ficom najatému atentátnikovi, ktorý ma trikrát po sebe dusil, no nezadusil v minulom roku !

Opozičný HLAS-SD nepodporí zbavenie poslaneckej imunity poslanca NR SR - R. Fica v parlamente. Deklaroval postoj P. Pellegrini na tlačovke HLASU_SD o 14.20 na spravodajskej TA3. Nepodporí to ani SMER-SD ústami podpredsedu J. Blanára na TA3 o 15.20.

SkryťVypnúť reklamu

Súčasné úskočné manévre koaličných politikov považuje za tradičné odvrátenie pozornosti od riešenia a vyriešenia ťaživej ekonomickej situácie občanov krajiny ! Aj ja sa k tomu prikláňam.

Priatelia, úprimne. Nikdy nebudem mať v obľube politikov exkomunistov typu R. Fico. Ani ich nebudem voliť. No. Koalícia dnes urobila kardinálnu politickú chybu, ako im odkazuje aj obvinený R. Fico. Vyrobila z neho veľkonočného martýra formátu pána Ježiša. Máme tu i koalíciu - dnešných predstaviteľov ž vtedajšieho židovského synedria na čele s Kajfášom (premiér E. Heger!), jeho zástupcom Sofoniášom(I. Matovičom!), vládcu Herodesa (B. Kollár) i Piláta Pontského (zločinca a hlavu špeciálnej prokuratúry SR - D. Lipšica!). Zostava ako z biblických Evanjelií. Novodobé Paššie Umučenia J,ežiša Krista (R. Fico) sa práve spustili. Autorom je sám pán život na Slovensku.

Odborníci A. Világi a J. Lenč kážu byť nám opatrní. Nesmieme sa dopustiť spochybňovanie právneho štátu a demokracie na Slovensku. Z vyjadrení politikov momentálne - NR SR nemá žiadosť o zbavení poslaneckého statusu poslanca NR SR R. Fica. Majú dostatok hlasov pre stíhanie a vydanie R. Fica - predsedu SMERu-SD. Prezumpcia neviny je zaručená. Pán Pčolinský bol NR SR vydaný. Podobne Marián Kotleba pred Veľkonočnými sviatkami. Podobne boli vydaní bývalý prezident Francie - Szakézy a taliansky expremiér - S. Berlusconi, bulharský činiteľ S. Božikov a pod. Nie je to nič netradičné.

Ale pozor na násilie a Satana. Týmito udalosťami sme sa ocitli na pokraji občianskej vojny. Iskra z Ukrajiny môže preskočiť aj na Slovensko. Putin jej dá zelenú. Podporí R. Fica a SMER-SD na Slovensku. Aj armádne, ak bude treba. Na to láskavo pamätajme, spoluobčania. Podobne aj Viktor Orbán v EÚ sa Fica zastane.

Dobrou správou dneška pre svet je, že hovorca Ruska D. Peskov zverejnil, že Rusko podalo návrhu na ukončenie V O J N Y s Ukrajinou. Zaujímavé je, že dokument používa termín ukončenie vojny. A o vojnu vraj nešlo a nejde. Zelenský o tom dokumente nič nevie !

prosocJoker a pozorovateľ RNDr. et PaedDr. et PhilBc. et RNMgr. et ThMgr. Ivan Olejár PhVKI,; Prešov, 20.4.2022;

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  832
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu