Vl. Putin@ A. Lukašenko chcú reprízu Katyne na Ukrajine . Pripustíme, dovolíme im to v 21. storočí III. milénia po Kristu Pánu ?! Rozhodne-N I E !!!?

Tak konečne poznáme hlavné dva ciele Putinom a Lukašenkom: 2/demilitarizácia Ukrajiny; 2/ jej denacifikácia. O čo ide?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Denacifikácia Ukrajiny podľa hlavnej tézy vyslovenej verejne večerným prejavom Putina k národu a spoluobčanom Ruska - v predvečer vojny na Ukrajine. Čo to znamená? A zároveň - demilitarizácia Ukrajiny, ako, podľa diktátora a autokrata Vl. Putinas a A. Lukašenka, neexistujúceho samostatného štátu v matičke Európe. Vygumobanie Ukrajiny z máp sveta v 21. storočí! "Ušľachtilé a humánne ciele" dvojice psychicky chorých európanov z Východu&§§§!!!!? V ničom podstatnom nezaostávajúce za ideológiou národného socializmu Adolfa Hitlera@nacistickej kompánie vojnových zločincov a vyvrheľov ľudstva v 20. storočí !

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ruská invázia na Ukrajinu je prebiehajúci vojenský konflikt, ktorý začal v ranných hodinách 24. februára 2022 inváziou ozbrojených síl Ruskej federácie na Ukrajinu. Ozbrojená kampaň je pokračovaním eskalácie napätia od začiatku roku 2022. V dňoch pred inváziou 21. februára 2022 uznalo Rusko samozvanú Doneckú ľudovú republiku a Luhanskú ľudovú republiku. Po týchto krokoch nasledoval vstup ruských ozbrojených síl do oblasti Donbasu na Luhanska na východnej Ukrajine.

Okolo 06:00 moskovského času (UTC+3) 24. februára 2022 prezident Vladimir Putin ohlásil vojenskú operáciu s cieľom „demilitarizácie a denacifikácie Ukrajiny“. O niekoľko minút neskôr začali raketové útoky na miestach po celej krajine vrátane blízkosti hlavného mesta Kyjev. Potvrdilo sa, že ruské sily vtrhli na Ukrajinu pri Charkove z Ruska, Bieloruska a Rusmi okupovaného Krymu. Momentálne dobýja Kyjev. No obyvatelia sa chcú brániť zubami nechtami.

SkryťVypnúť reklamu

Operácia sa podobá na vstup spojeneckých vojsk Waršavskej zmluvy na územie bývalého Československa. v 21.8.2968. A trvalý 23-roičný pobyt ruských vojsk u nás !!! Pamätajme !!!! A po odchode v r, 1991 roku, po dvoch rokoch -aj reálny rozpad a vygumovanie Československa z máp sveta. Či sa to niekomu páči alebo nie !!! /Podobne bol vygumovaná v roku 1991 - Ríša zla - ZSSR !!!! Prebehli teda paralelne dve-tri DENACIFIKÁCIE - ZSSR i Československa. I napr. násilne - Juhoslávie....

Demilitarizácia alebo odzbrojenie - je úplné alebo čiastočné zrušenie ozbrojených síl, opevnení alebo určitých druhov zbraní na celom alebo čiastočnom území štátu. V Ukrajine ide predovšetkým o zamedzenie jej vstupu do štruktúr NATO.

SkryťVypnúť reklamu

Demilitarizácia môže byť:

  • úplná (Ålandy v roku 1921, Nemecko a Japonsko po roku 1945);

  • čiastočná (napr. bezjadrové pásmo). Ukrajina ako bývalá jadrová veľmoc sa dobrovoľne vzdala vlastníctva svojho jadrového potenciálu práve v prospech pokoja Ruska pred armádou Ukrajiny !!!

Demilitarizovaný môže byť štát, jeho časť, medzinárodné územie (Antarktída) alebo kozmický priestor.

Hlavným cieľom násilnej vojnovej agresie Ruska a Bieloruska - . je podľa ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského jeho likvidácia a odstavenie od prezidentskej moci VojskAMI výsadkov Vl. Putina. Fyzická likvidácia vrcholového predstaviteľa ukrajinskej elity - prvého muža Ukrajiny. To nie je hoax či filmový scenár z akčného filmu. To je realita denacifikácie súčasnej Ukrajiny. Likvidácia jej elity ako poľskej v Katyni !!!! Paralela je jasná. Putin napodobňuje J.V. Stalina v roku 1942/43... Denacifikáciu poľskej elity národa - vyvraždením v Katryňskom lese v Bielorusku. Do štyritisíc nbajlepšíchz a najstatočnejších synov poľského národa bolo vyvraždených strelov SYtalinových katov do zátylku !!! Plozri rovnomenný celovečerný poľský film Andrzeja Wajdu.

SkryťVypnúť reklamu

Druhoradým cieľom Vl.Putina@A. Lukašenka- dvoch autokratických štátnych T E R O R I S T O V - dvoch diktátorských samostatných štátov Európy - Ruska a Bieloruska -je zajatie členov rodiny V. Zelenského a jeho POLITICKÉ vydieranie cez rodinu. Denacifikácia ako vyšitá - likvidácia elity národa akýmkoľvek násilným spôsobom...

Ako poľskej elity v Katyni v marci 1943 počas II. svetovej vojny. Už sa bojuje aj vo vládnej štvrti v Kyjeve. Ide o to, zlikvidovať celé vládu i systém starostov miest na Ukrajine prozápadne orientovaným (napr. majstra sveta v boxe - Vl. Klička ako starostu - Kyjeva!) bojovými výsadkami a silami agresora- Ruska@BBieloruska.

A postoje VRCHOLOVÝCH politikov EÚ - Na priamu otázku Zelenského o možnom vstupe Ukrajiny do s obranného spolku NATO z dneška - 25.2.2022 nadránom na videosumite politických ELÍT EÚ: - 27 pohlavárom EÚ, či príjmu jeho Ukrajinu do štruktúr NATO v budúcnosti - nastalo trápne ticho a nik sa pozitívne nevyjadril. Zostal zaskočený a neskrýval bôľ a podraz na Ukrajine ZBABELÝMI štátnikmi EÚ, vrátane slovenského premiéra E, Hegera. No commend.

Naoko - pozitívna politika voči Ukrajine. V skutočnosti - PRO PUTINOVSKA. Judášska. Hanba aj štátnikom EÚ !!!! Je o vystúpení Zelernského pravdivý videodokument s jeho smutnou reakciou na mlčanie politikov EÚ. Keď potom bezprostredne opakovanme konštatuje: No, my Ukrajinci sa nebojíme. Nebujíme sa vojny ani Putina. Budeme sa samy& brániť. Nebojíme se!!! S L Á V A U K R J I N E A NAŠIM H R D I N O M !!!!! Skonštatoval v závere vystúpenia hrdo pred zbabelými elitami EÚ....

To je pravý a hrdý národ Ukrajiny. Nie, ako ho vo fašistickom prejave vykreslil a pred celým svetom potupil -súčasný modlo služobník Lucifera - Vl. Putin a ruská elita generálov a politikov, !!!!. Ktorí včera zavreli asi vyše 4.000 spoluobťanov Ruska za aktívnu protivojnovú účasť v 47 ruských mestách proti d vojnovému dobrodružstvu ich prezidenta -. Vladimíra Putina. V prvý deň padlo vyše 800 okupoantov dľ+a zdrojov z Ukrajiny a 2 vaše 150 hrdinov-Ukrajincov. Trinásť pohraničiarov od Hadej zátoky dostalo vyznamenanie HRDINOV UKRAJINY - in memoriam. Zasiahla ich stanovisko raketa stredného doletu. Nemali totiž protireketové PATRIOTY z USA !!!! Ako ich okamžite mali k dispozícii Izraelci. Dvojaký účelový meter politikov USA !!! H R D I N O V I A !!! R.I.P

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  834
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu