Vojna v 21. storočí a jej architekt - Vl. Putin

Dnes nad ránom sa zbláznil a pomiatol na zmysloch - sedemdesiatnik, starý príslušník komunistickej tajnej všemocnej KGB

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Vladimír Putin. O štvrtej spustil Š P E C I Á L N U A R M Á D N U O P E R Á C I U na území matičky Európy. Konkrétne na Ukrajine, v jej východnej časti. Rusi použili pri ataku RAKETY stredného a krátkeho doletu !!! Tie, proti ktorým nemá Ukrajinská armáda rovnocennú odvetu. Nik nevie, kde sa Putin zastaví. Hoci ruskí separatisti Doneckej a Luhanskej republiky tvrdia, že sa ruská armáda zastaví na ich západných hraniciach.

Útočí aj z územie Bielorusko. Tým sa Bielorusko stáva spojencom Ruska v agresii proti Ukrajine. To Bielorusko, na území ktorého Rusi v čele so Stalinom fyzicky zlikvidovali výkvet poľskej inteligencie v tábore smrti v KATYNI !!!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Generál Macko tvrdí, že konflikt dnes o štvrtej ráno nadobudol všetky črty vojny medzi krajinami - Rusko a Bielorusko, kontra Ukrajina. Majú stíhacie a bombardovacie letectvo, loďstvo, raketovú techniku, mechanizovanú a tankovú armádu, delostrelectvo a strategické jadrové zbrane, chemické a biologické zbrane hromadného ničenia... ako nedávno Sadám Husein v Iraku., hoci mu to inšpektori nedokázali. Vedie sa aj mohutná psychologická vojna, kyber útoky hybridnej vojny a priama fyzická vojna. .

Ukrajina má napr. ešte sovietsku protivzdušnú obranu ako aj Slovensko. Vedú útoky s cieľom zisku vzdušnej prevahy v Rusku. Zasahujú strategické ciele armády i infraštruktúry na Ukrajine. Rusko má obrovskú kvalitu zbraní. No, morálno-vôľové vlastnosti - ukrajinská armáda. Momentálne hrajú prím ruské bojové výsadky a letiská miest v Ukrajine i okupácia prístavov nimi . No, pre Rusko to skončí určite zle. Väčšina sveta tvrdo a jednoznačne odsudzuje jeho v rozpútanie prvej veľkej VOJNY na území matičky Európy v 21. storočí. Prezidenti Putin a Lukašenko minulý týždeň predvádzali svetu aj svoje JADROVÉ ZBRANE a POTENCIÁL... Boh pomáhaj matičke Európe, osobitne Ukrajine a jeho obyvateľstvu, hlavne deťom, mládeži a seniorom. i m vojnovým migrantom !!!! Podľa V. Zelenského Rusi utrpeli prvé straty vo výške 40-50 vojakov agresora. Večer budú protesty ruských občanov proti agresii Putina a jeho vládnucej kliky i nimi zmanipulovanej ruskej armády !!!!

SkryťVypnúť reklamu

Slovenská spoločnosť bude plniť princípy humanity a solidarity pri pomoci Ukrajine.! Slovensku nehrozí bezprostredná intervencia. To ťo urobili Rusi je neodpustiteľné, bezprecedentné a neospravedlniteľné. Vravia unisono koaličníci i opozičníci. Čin je v rozpore s Chartou OSN a bezpečnostnými zmluvami.

V ostrom kontraste s deklarovanými vtákovinami (posúdte podľa mojej ďalšej pravdivej info v blogu!) je náš REÁLNY a typicky kocúrkovsky postoj kompetentných mocných v SR. Vedenie železníc Slovenskej republiky zastavilo do odvolania železničnú osobnú i nákladnú dopravu z Ukrajiny na Slovensko a späť !!!! Teraz, keď vojnou postihnutá časť obyvateľstva Ukrajiny snaží dostať ako vojnoví utečenci na Západ !!!! Slovensko klasicky NESKLAMALO v tomto vojnovom konflikte hneď v prvý deň a prvých hodinách vojny. Putin určite železniciam Slovenskej republiky pošle ďakovný list. Hoci reálne konanie železníc SR je tiež N E O S P R AS V E D L N I T E Ľ N É !!!! ýlukja 24.2,2022 sa dotkne minimálne štyroch osobných a tiež štyroch rýchlikových (dokopy ôsmich železničných vlakových súprav !) železničných súprav osobných vozňov. Potvrdil to v spravodajskerj TA3 aj vysoký funkcionár žťelezníc SR v priamom prenose. Pravdivý fakt, že išlo o vlaky vypravené z územia západnej Ukrajiny na Slovensko s vojnovými utečencami, nie opačným snerom zo Slovenska! . Cesty cez hraničné priechody z Ukrajiny - 4-6 hodín trvá napoludnie odbavovanie colníkmi v Ubli i Čope......

SkryťVypnúť reklamu

V rozhlase pľujú obyvateľom SR lži a hoaxy- št. tajomníka ministra zahraničia Klusa o pripravenosti KONKRÉTNEJ súčasnej a neodkladnej pomoci Ukrajinským migrantom na Slovensko už v čase VOJNY. Tá dnes nadránom začala a beži jej prvý deň, ô, pán Klus!!! !!! Spamätajte sa a nerklamte a nwemANipulujte občanov SR " Neuveriteľná arogancia a lož ako metóda plolkitickej práce koaôličných politikov na pokračovanie. Už im takmer nik neverí...

Kto ponesie následky& -pre totálne ZBRZĎOVANIE a zadržiavanie vojnových migrantov na HRANICI -z Ukrajin&y na Slovensko?!!!?! Minister dopravy a minister vnútra SR ?! Veď, včera (23.2.20212!) koalícia v NR SR násilníka Mikulca podržala !!! A sme klasicky doma. Je po deklarovanej súdržnosti, priatelia. Vytrvala cez poludnie - 24.2.2022. Asi hodinu. Kocúrkovo je Kocúrkovo! Hlavne, že heger vyzval občanov SR na súcit s Ukrajincami. A forma súcitu?!

SkryťVypnúť reklamu

Zastavenie vlakových súprav s vojnovými migrantmi Z U K R A J I N Y (najmenej 4!) na Slovensko!!!! Arogantné konanie vlády SR ako Vysoké Tatry !!!! Zase sme iba prepadli !!!!

Zaverečný dopyt na kompetentných": už viemme, že sa budú na hranici s UKRajinou otvárať aj prechody pre peších a pod. Chcel by som ako osoba znalá ruský jazyk pomôcť na hranici. Na koho sa obrátiť ako obyvateľ Prešova?_

peosocJoker Ivan Olejár; Prešov, 11.00hod; 24.2.7022

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  826
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu