Zdroje financovania globálneho prosociálneho projektu prorodinnej politiky v SR.

Písmo: A- | A+

Daň z luxusu, daň z nehnuteľnosti, a iné logické operácie, plus funkčný výber daní. Aj DPH sa o nejaké percentíčko zvýši, no 25%  to - rozhodne nebude. Je to protiakcia SAS s cieľom spochybniť úsilie dua Heger-Matovič. Rozvracačmi!

Malí a strední podnikatelia a živnostníci nemôžu byť dojnou kravou štátu a strednej a bohatej vrstvy občanov SR. KAPITÁLOTVORNEJ VRSTVY. Takej, akú išiel budovať na Slovensku a chcel ju vybudovať a transformovať - OD RÁNA - DO VEČERA - najmä populistickými a DIVOKÝMI PRIVATIZÁCIAMI známym a korupčníkom a mafiánom - 

Posledný " slovák" - Prďús@Gágaj
Posledný " slovák" - Prďús@Gágaj (zdroj: PHVIK. Ivan Olejár; súkromný archív UJL)

AGENT ŠtB S KRYCÍM MENOM DOKTORR ALIAS OBČAN Poraženec LEN-oN. Teda ocec národa Rómskeho - Vl. Iljič Mečiar-KyslastýMočiar.Slaná anglická vidiecka Slatina. s hmlou. Škodná národa, nie Otec-Zakladateľ.

A podhubie živnostníkov musí byť zdravé. Na nich stoja stredné a vyššie firmy a podniky . Vyrieši to aj živnostenská licencia - zaplatí ju raz ročne a má pokoj. Nemusí robiť daňové priznanie a môže zrušiť účtovníctvo. Živnostníci potrebujú všeobecnú podporu a zjednodušenie ekonomického prostredia. Hovorí Kremský z OĽaNO.. Veľa zamestnávateľov núti pracovať na živnosť i napr. poradcov poslancov parlamentu - NR SR. . Chýr a komplot Sulíka a SAS - hovorí o 40% biči na živnostníkov. Tvrdí, že je tu skupina ekonómov, ktorí bojkokotujú projekt PRORODINNEJ EKONOMICKEJ POLITIKY:

Breše i súdruh Tomáš.I Vysoko IDEOLOGICKY KUŠE& BREŠE a hryzie. Už je vo funkcii Goebelsa. Breše a šteká rozzúrene na karavánu, no karavána pôjde určite ďalej.... Za dva týždne potvrdí a predstaví občanom SR - aj daňovo-odvodovú dohodu a reformu. Sulík znovu bojkotuje a torpéduje dobrý Projekt. Vie, že definitívne stráca podporu voličov i rast hlasov v predvolebných prieskumoch. V barometri a odraze kvality konkrétnej vládnej ekonomickej politiky SAS. Keď SAS začne prudko padať a padať. Spravodlivo. Za všetky zákerné podrazy, ktoré vyfabrikoval Kočnerov dobrý známy- občan Richard Sulík. Liberál telom a dušou. Človek, ktorý vždy kopal a hájil záujmy predovšetkým BOHÁČOV a príslušníkov celosvetovej Lobby. Služobníkov kráľa Lucifera. Hanba mu.

"Škoda, že sa už neočkuje Sputnikom V." Vraví E. Tomáš. Z Maďarska správa z laborky - šarža vakcíny je v poriadku. Čaká sa a vyjadrenie Ruska, ktoré na test zobralo asi 48 vakcín. Ešte sa testuje v Rusku. Bude dostatok vakcín. V čakárni je málo ľudí, tak na tri týždne. A potom sa centrá-očkovacie môžu zrušiť ! Antikampaň opozície a spochybňovanie očkovania politickou opozíciou ZABRALO. No musí sa zvýšiť aj očkovacia kampaň v médiách. Tvrdia vyjadrenia Kremského z OĽANO.

600.000 hlasov za referendum. A mohlo byť aj cez milión. Vlády s 82% nedôverou. Treba získať 50% a jeden hlas v samotnom referende. Kremský: "-sú iba 2 krajiny v EÚ kde sa sa dá skracovať volebné obdobie inštitútom platného referenda...."

Môj všeobecný záver: "Hlavy mediálne dubové !"

Kedy chcete v totálne slabulinkom zahraničnom spravodajstve vašich médií - printových i digi, podrobne informovať občanov Slovenska o podobnom aktuálnom prorodinnom projekte pre obyvateľov svetovej veľmoci číslo 1. Krajiny, ktorú z úprimného srdca nenávidí minimálne 75% zápecníckych Slovákov vo veku nad 35 rokov. V USA !!!!

Prečo tak - vraj profesionálni žurnalisti Slovenska-Kocúrkova s obyvateľmi-zápecníkmi, úmyselne a veľmi sofistikovane a trvalo zámerne činia ?!? Pretože im boľševici okolo Husáka, Biľaka, ekonóma Mariána ˇČalfu, vysokého potentáta v KSČ v Prahe - a osobu ďakujúcu vo vtedajších mediách okupačným spojeneckých vojskám Waršavskej zmluvy za internacionálnu bratskú ppomoc - špinavca Milana Čiča, vysokého potentáta KSČ a neskôr dokonca prezidenta SR - Rudolfa Schustera, kryptokomunistu od Trebišova - a exprezidentaSR - Michala Kováča seniora, verného služobníka a pomocníka násilnej a rozvracačskej ideológie agenta ŠtB s krycím menom Doktor-Vl.Poraženca Mečiara-Močiara a boľševika telom a dušou i zase len - exprezidenta SR - Ivana Gašparoviča z HZDS a KSČ,, - reformného komunistu Šaňa (nie Macha!) lež Dubčeka, J. Lenárta, M. Válka, samovraha Gejzu Šľapku, kandidátov na lukratívne miesta v aparáte všemocnej KSČ a KSS a zväzáckych &prominentov a potentátov SZM (Socialistického zväzu mládeže) - Mikuláša Dzurindu, Jána Figeľa, Ivana Mikloša, Martina Fronca a množstva dalších kryptokomunistov - pod maskou kresťanských farizejov a tiež politikov. Vysoko BEZCHARAKTERNÝCH, karieristických, egoistických a ipsocentrických vypočítavcov. Pripomeniem len HRIEŠNE a do neba po spravodlivosti VOLAJÚCE - PEŇAŽNÉ mesačné príjmy - typického kresťanského F A R I Z E J A - politika Jána Figeľa vo výške vyše 13,000 /trinásť tisíc €/mesačne. Za komunizmu príštipkára v ZPA Prešov vo funkcii námestníka. A zrazu- veľkého obráteného kresťana. Aj pobirmovaného ako jeho politický vzor - osvietený Róbert FICO. Politik Ján Figeľ za KDH, za ktorého sa ja osobne veľmi hanbím naveky. Vojak z družiny kniežaťa Lucifera...Verím, že takíto špekulanti neprejdú na poslednom a osobnom súde a poputujú minimálne do OČISTCA na dlhé desaťročia až storočia pozemského veku nás pozemšťanov. Biblia uvádza pre najstaršieho - Matuzalema fyzický vek - vyše 900 rokov života v starobiblických časoch. To Figeľovi ako kresťanský teológ z úprimného srdca prajem. A že JE ONKO PACIENT ZASLUHUJÚCI TOLERANCIUA SÚCIT.?" HOVORÍM ZÁSADOVO A TVRDO: nie! nie! a EšTE RAZ NIE!!! AJ JA SOM ONKO-PACIENT S DIAGNÓZOU STAROU 31 ROKOV. a Nikdy som z nej neprofitoval. Kto ma pozná dobre vie, že hovorím totálnu pravdu.

A klincujme samozrejme, i projektu neprajné SÚČASNÉ , okrem sulíkovcov z SAS -hordy trockistického SMERu-SD i moje sympatie prudko a čoraz viac strácajúceho Hlasu-SD. Ukazuje sa, že sú pomerne silno presvedčenými MARXISTAMI používajúcimi v politických dialógoch s rétoriku a argumentáciu extrémnych boľševikov Ruska. A to ich rozhodne nectí. Priatelia, z HLASu, vyhlasujem vám, že ja sám sa postarám do 1. septembra 2021 minimálne o 7,5% prepad vašich terajších volebných preferencií. Môžem vám to verejne sľúbiť. Veď, od istej doby všetko pozitívne tvrdo a nekonštruktívne a klasicky dogmaticky BOJKOTUJETE(!). A práve to - to je cesta do večného zabudnutia na politickej scéne. Padnete určite (!), ak urýchlene nevykonáte dôkladnú a zodpovednú SEBAREFLEXIU (!). Ako padol váš materský politický subjekt- trockisticky orientovaný SMER-SD. Dúfam, že viete kto bol -AGRESÍVNE M O N Š T R U M a predseda sociálno-demokratickej strany RUSKA - Lev T R O C I J. Ktorého dal osobne popraviť - najnásilnejší červený diktátor v dejinách planéty, horší ako kambodžský násilný K A T A N-POL-POT - Josif Vissiarionovič STALIN... Otec sovietskych krutých sostroví násilných koncentračných táborov-gulagov, dávno pred maliarom A.Hitlerom a jeho fašistickou smečkou nadľudí- krvilačných gestapáckych psov !!! Padáte a strácate sympatie - súdruhovia z HLASu-SD. Ono, súdruh v konečnom dôsledku a pri lámaní chleba zostane nakoniec vždy -iba Le"camarade.

Obrázok blogu

My, praví praktizujúci kresťania, sme najbohatšou armádou sveta. V bohatstve nás nikdy nik neprekoná. Vypláca nás individuálne sám Veliteľ našej Internetovej križiackej armády Sv.Kríža a Majster. Všetci máme rovnaký žold. A to -vo výške - individuálnej VEČNEJ SPÁSY. Ak si myslíte, napr boháči Mellissa a Bil Gatesovci, že máte na účtoch VIAC - URÝCHLENE ZABUDNITE. JA SOM ROZHODNE BOHATŠÍ.! BOHATŠÍ -ako pp. Carlos Slimm, M Zuckenberger a ďalší úbožiaci Oklamaní ich vodcom Luciferom. Padlým anjelom Satanom. No, ste si vinní, každý osve. Slabosi, boháči !!!!

Padlý anjel  S A T A N
Padlý anjel S A T A N (zdroj: Ivan Olejár PHVk, súkromný archív UJL máj 2021)

Až teraz môžeme prejsť k ťažiskovým zdrojom prorodinnej ekonomickej reformy v SR. Sú vyčlenené starostlivo podľa modelu ekonómov USA z demokratickej strany USA. Opakujem že z D E M O K R A T I C K E J strany USA. Demokratickej bez prívlastkov, prídomkov či politických prílepkov. Pretože, všeobecné blaho občanov štátu a krajiny je ZÁKLADNÝM CIEĽOM DEMOKRACIA už od starovekej rímskej demo.

Index demokracie na planéte štátov súčasného sveta z roku 2019
Index demokracie na planéte štátov súčasného sveta z roku 2019 (zdroj: PHVKI. Ivan Olejár; súkromný archív UJL)

To koukáte, že jó - profíci-žurnalisti. Spievan si ironicky voči vám : "To jste ješte nevideli francozskýho vojáka ?! V jedné ruce flintu drží, druhou si honí ptáka§ Slobodne. RElaxujúco. Ha, ha , ha ,ha , hááááá, smejem sa vám žurnalisti do vyšinutých tvárí. Len si podrobne študujte farebnú mapu s indexmi demokrací či antidemokracií krajín svet azdružených v OSN i mimo ňu. Povinne študujte. Nám, prosociálny hybridným virtuálnym križiakom Internetu preukazujú mapy, data, štatistiky, analýzy, grafy, diagramy, štatistiky - LEVIE SLUŽBY - ako kedysi ťah na bránu nepriateľov anglickému kráľovi a bratovi v križiackej službe - Sirovi Richardovi-Leviemu srdcu. Už chápete, že sme svojím projektom Internetovej križiackej výpravy za dominujúce Kráľovstvo Svätého Kríža OBRÁTILI a ÚSPEŠNE OBRACIAME - súčasný vybudovaný Luciferom ajeho počtnými pozemskýmim služobníkmi - SKAZEnÝ SVET N A R U B Y !!! Pozor - NA PRIAMY PR´KAZ oficiálneho vrchného Veliteľa našej kresťanskej armády - Majstra, Učitelľa a Dobrého PASTIERA- PÁNA JEŽIŠA KRISTA - DRUHEJ BOŽSKEJ OSOBY TROJJEDINéHO BOHA - STVORITEľA VESMÍRU A PRIĽAHLÝCH DEDÍN, AKO SME DESAťROčIA POčúVALI Z ROZHLASOVýCH VĹN kOŠICKéHO ZáBAVNéHO A HUDOBNéHO Maratónu Spusteným na Internete a sociálnych sieťach mnou - PHVKI. - prvým prosociálnym hybridným virtuálnym križiakom Internetu - občanom Ivanom Olejárom z Prešova - 30. apríla 2021. Moje foto:

Jeho Maľučkosť - PHVKI. Ivan Olejár z Prešova
Jeho Maľučkosť - PHVKI. Ivan Olejár z Prešova (zdroj: RNDr. et PaedDr. et ThMgr. et PhilBc. Ivan Olejár; súkromný archív UJL (Univerzity Janka Langoša!)Prešov)

Po celosvetovom a vyčerpávajúcom boji v novembrových prezidentských voľbách o post prezidenta nášho hlavného hráča zástupcuna svetovej politickej scéne - prezidenta USA. Demokracia v USA totiž patrí medzi osvedčené novodobé Matky demokracie. So sochou Slobody. Stávajúcou storočia na mieste, kde vždy bola a bude. Svetový symbol SLOBODY. Napriek zhýralým snom a fantazmagóriám "renomovaných" holywoodskych režisérov poplatných a vždy iba v službách židovskej filmovej Lobby - organickej súčasti - predstaviteľov celosvetovej Lobby - materiálne najbohatších boháčov planéty ZEM. Aj toto konečne pochopte - malí Duchom, no s titulmi vo vreckách z rozličných vysokých škôl Slovenska.

Majte sa . Študujte mapu Indexu demokracie sveta. Blog dokončím po príchode zo záhradky. Ideme vysievať uhorky...

prosociálny poradca občanom a občiansky aktivista - Ivan Olejár; Prešov, 9.mája 2021

Skryť Zatvoriť reklamu