Patchwork 1.

Začiatkom apríla sa v Prahe konala medzinárodná výstava patchworku.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)
Obrázok blogu

V poradí 4. Medzinárodná výstava Prague Patchwork Meeting sa konala 9. - 11.4. 2010 v hoteli STEP a navštívili ju tisícky záujemcov z Čiech a zo zahraničia. Okrem zhliadnutia vystavovaných diel českých a zahraničných patchworkárok bolo možné zúčastniť sa tvorivých kurzov pod vedením skúsených zahraničných lektoriek (Jacqueline Heinz, Inu Statescu, Susan Briscoe, Gudrun Heinz, Kimberly Einmo) a obdivovať stánky predajcov patchworkových látok a rôznych pomôcok, ako aj šijacích strojov rôznych značiek. Vzhľadom na výstavné zľavy sa dal nový stroj kúpiť za naozaj dobrú cenu, čo využili viaceré návštevníčky. Výstava je každoročne výborným miestom na stretnutie priateliek, ktoré inak komunikujú cez rôzne fóra a majú tak možnosť naživo obdivovať svoje vystavené diela a podeliť sa o skúsenosti okolo šitia.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Vystavené diela tvorili dve hlavné skupiny - tradičnémoderné quilty. Okrem toho sa našli aj šité bábiky a rôzne drobné predmety a tašky.

Ivona Mertusová

Ivona Mertusová

Bloger 
  • Počet článkov:  53
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Milovníčka škótskych teriérov a nevyliečiteľná gurmánka. Okrem lukostreľby a biliardu sa venuje aj cudzím jazykom a patchworku. Zoznam autorových rubrík:  škótsky teriérgastrona cestáchSúkromnésnookerlukostreľbapatchworkNezaradené

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

711 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
SkryťZatvoriť reklamu