Milé vedenie EU, vy teraz máte odstúpiť a nie komandovať Britov!

Je nehoráznosť a nenormálna strata súdnosti to, čo vyhlásil predseda EU parlamentu Martin Schulz po výhre prívržencov LEAVE. Citujem SME: “...v rozhovore pre nedeľné vydanie nemeckého nedeľníka Bild am Sonntag Schulz uviedol, že:

Písmo: A- | A+
Diskusia  (35)

... uviedol, že: "summit (EÚ) v utorok je správna chvíľa, aby to (Briti) urobili".

To nie Briti majú odísť z EU, to vy osobne, aj s kolegami máte odísť zo svojich funkcií pán Schulz!

Británia je krajina s bohatou históriou a kultúrou, ktorá dala svetu (a hlavne EU) množstvo z toho, čo svet a EU dnes robí kultúrnou a rozvinutou oblasťou zemegule. Od Shakespeara až po vynálezcu parného stroja (OK, to bol Škót :), až po priemyselnú revolúciu, ktorá im patrila minimálne v textilnom priemysle.

Milý pán Schulz, Briti teraz vyjadrili kolektívnu nespokojnosť s vašim dlhoročným riadením EU a nezabojovali týmto iba za seba, ale pozdvihli zástavu nespokojnosti a varovný prst aj za nás, za vyše 500 mil. nespokojných občanov EU! (na referendum o spokojnosti s vami si samozrejme netrúfnete).

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

My z Ostblocku si ešte pamätáme staré heslo komunistov: “my sme dobrí, to národ treba vymeniť“.

A vy pán Schulz, spolu s EU kolegami, dnes hovoríte: “my sme dobrí, to Britov treba vyhodiť“.

Čert aby v tom našiel jeden rozdiel.

Ján Galan

Ján Galan

Bloger 
  • Počet článkov:  245
  •  | 
  • Páči sa:  27x

Občan SR, Crisis & Change Interim Manager (D x V x F > R)Krízy podnikov aj celých brandží z nejakých lokálnych dôvodov vždy boli a vždy ich nakoniec vyriešil trh. Ale dlhovú a kvôli nej hospodársku krízu mohli politici spôsobiť iba preto, lebo im na to občania prenechali dostatok moci a peňazí. Je najvyšší čas im jedno aj druhé podstatne zredukovať. Zoznam autorových rubrík:  Krízový manažmentNezožerme im všetkoNezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu