Urobíme to one time, next time a celoplošne.

Možno takto, alebo nejako podobne znela odpoveď bývalého premianta EU na Frau Merkelovou možno položenú otázku - Herr Matovič, wie bewältigen Sie das Covid-Management?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Sehr gut Herr Matovič, Sie sind unser Premiant, Sie werden uns den richtigen Weg zeigen! 

A bývalému premiantovi zasvietili očká a bolo rozhodnuté. On zase raz všetkým ukáže ako na to..., veď volebné zázraky sa dejú nielen na Slovensku, človek nikdy nevie, možno ho raz.... veď s jeho kreativitou a talentom by mohol (mikro)manažovať aj celú EU!

 

To, či je celoplošné testovanie nespoľahlivými testami zo zdravotníckeho, vedeckého, logistického a nákladového hľadiska dobrý nápad, je úplne vedľajšie. To, že keby to dobrý nápad bol, tak by bohatšie, vedecky a organizačne schopnejšie krajiny nielen v EU nečakali na Matoviča, ale urobili by to už dávno, to je úplne fuk. Keď je EGO celoplošnejšie ako testovanie.

Ján Galan

Ján Galan

Bloger 
  • Počet článkov:  245
  •  | 
  • Páči sa:  27x

Občan SR, Crisis & Change Interim Manager (D x V x F > R)Krízy podnikov aj celých brandží z nejakých lokálnych dôvodov vždy boli a vždy ich nakoniec vyriešil trh. Ale dlhovú a kvôli nej hospodársku krízu mohli politici spôsobiť iba preto, lebo im na to občania prenechali dostatok moci a peňazí. Je najvyšší čas im jedno aj druhé podstatne zredukovať. Zoznam autorových rubrík:  Krízový manažmentNezožerme im všetkoNezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Pavol Koprda

Pavol Koprda

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

1 článok
Skryť Zatvoriť reklamu