Zastrčte svoje kordy!

Písmo: A- | A+

Je naozaj parodické, ako sa môj pokus tvoriť ,obrátil proti mne, aj mojim priateľom. Bol to len detský sen. Sem tam načmárať niečo na kus papiera a  podeliť sa o to s ostatnými. Tak ako tu mnohým, aj mne sa dostalo odplaty za svoju nehoráznu opovážlivosť, urážať miestnu nadprirodzenú inteligenciu, svojimi názormi  a myšlienkami.

Ľudia prosím, zastrčte svoje kordy!!!! Uberte svojej nenávisti a tiež si plnte svoje sny. Nekritizujte tak kruto ostatných. Nedávno som prečítal príspevok jednej mladej dámy, ktorá chcela vyjadriť, čo očakáva od svojho vysnívaného muža. Ako len si mohla dovoliť napísať o láske a sebaobetovaní pre milovanú osobu? Toľká opovážlivosť. Ukameňovať ste ju mali!

 Všetky ranené duše a zakomplexované bytosti sa na ňu vrhli . Uf, to bola nakladačka. Tak som si prišiel, tiež po jednu. Asi mi to chýbalo, alebo sa len nechcem tak ľahko vzdať svojho sna. Chcem sa opäť prihlásiť k svojmu blogu a požiadať vopred všetky hlavy pomazané o zhovievavosť a odpustenie. Pozdravujem týmto všetkých drahých Bojničanov, Prievidžanov, Revúčanov aj Košičanov a jednu Kysučanku. ,,Ta žerce a pice nech Vám na zdravie, po celý rok 2015 !..!..! 

Skryť Zatvoriť reklamu