Ako sme si prehrali postup U21

Komentár k zápasu Slovensko U21 vs Anglicko U21 na Euro 21, ako sme si prišli o postup, mmm škoda, aj keď kiež by som sa mýlil.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

 No začali sme výborne, išli sme po nich, hrali sme o niečo, chceli sme sa ukázať a dali sme gól, sčista-jasna gól ty kokos z rohového kopu proti Anglicku, vyhrávame ty vole, len nedostať do konca polčasu .
 V prvom polčase sme boli aktívnejší všetko super, pred zápasom by sme brali aj remízu a teraz vyhrávame, s Anglickom, a Angličania hrajú ležérne, vypadajú ťarbaví, brankár za asi 35 milionov a oni sa šuchcú .. superhviezdy na turnaj ani neprišli (alebo ich nepustili to už neviem, to je jedno), nastupuje bečkový tím, ale stejne dobrý, predsa je to Anglicko, kolíska futbalu. a my vyhrávame.
 Koniec prvého polčasu a vyhrávame. Keď jeden dostaneme, stále remíza. Začiatok druhého polčasu .. no hneď som videl, že chlapci sú buď uspokojení s výsledkom, alebo unavení, alebo už zlomili palicu nad Anglickom, aj keď dostanú gól stále budu frajeri a bod v kapse. 
 No začali sme ležérne druhý polčas .. ako som už pisal, hned som si povedal traja dole a traja hore, Bénes nech tam ide .. nech neprestávame hrať, akoby našim chýbal ten pocit že nejde o Anglicko, nejde o výsledok, keď máme nádskok, ale predsa hráme o postup, proste hráme o postup, aj keď teraz remizujeme so Švédskom musíme vyhrať a teda dať minimálne jeden gól a tu ho už máme, tak nepoľavujme, len nepoľavujme, nebudme jak Kozák po zápase s Anglickom, agresívny jak drbko, a čo že hráme s Anglickom, na dosah bol dobrý výsledok, prečo má byt agresívny.. dobre, keby sme prehrali z hry, ale v nadstavenom čase .. ale dobre berieme, ale prečo je na toho moderátora agresívny, ved sa len spýtal.
 Proste stále sme tam kde sme, ale prečo sakra, a čo že súper má drahších hráčov, ale proste trápi sa, nejde mu alebo nie sú zohratí, to je jedno a tu to vidím u 21-tiek tiež tak. 
 Dobre ja viem Anglicko je favorit, lenže dostali sme ho do pozície, že musí hrať, a keď proste tigra pritlačíte do kúta, tak skočí .. a proste verím, že sme mali hrať dopredu stále aj naďalej ako v prvom polčase aktívne. Ak sú chlapci unavení, prestriedať, dať tam motivovaných hráčov, ved prvá várka si úlohu nadmieru splnila, vyhráva nad Anglickom, aká senzácia, ale už sú zrejme uspokojení alebo unavení, alebo ja neviem čo .. ja viem, teraz je každý tréner po zápase a ja si trénera Hapala vážim, so Žilinou urobil dobru prácu, aj s 21, ale tu to zrejme trošku neskoro vycítil, alebo proste nie len on, ale aj podporní tréneri, proste striedanie prišlo neskoro, teraz chceme od Benesa, najmladšieho hráča nášho tímu, aby začal rozdávať geniálne lopty a Šafranko sekol hattrick, zrazu ich hodíme do potápajúceho sa parniku, namiesto toho aby sme zvýšili tlak do druhého polčasu aby Angličania nezačali alebo sa nemohli dostať do svojej hry, proste aby boli vyťažení aj v zadu a útočiaca mentalita bola narúšaná defenzívnymi povinnosťami, sakra tam... No uvidíme či bude bič plieskať na konci, ale ja to už teda nevidím ružovo, bohužiaľ a to mám chalanov rád, prial by som im miliónove prestupy do ešte lepších tímov .. No uvidíme 

Janko Cigáň

Janko Cigáň

Bloger 
  • Počet článkov:  23
  •  | 
  • Páči sa:  4x

mám široký záber, voľnomyšlienkár, ochotný diskutovať na rôzne témy, možno rád otvorím aj témy, o ktorých sa nediskutuje, len aby sa o nich začalo diskutovať bez ohladu na moj názor, nechcem nikoho tlačiť aby nasledoval moje myslienky, práveze budem rád ak by sa diskusia rozbehla sama od seba a to aj v odlišnom názore ako mám ja .. nečakám, že budem uverejnovat pravidelne a mozno po prvom článku aj skončim, človek nikdy nevie, povedal by som, že to tu chcem iba vyskušať aj ked nehodlám písat kraviny, len proste nikdy som nič podobné nerobil, takze s rešpektom pristupujem k celej komunite blogerov a skôr by som povedal, že budem underground, na začiatok by som sa rád podelil o názor zo športovej oblasti, neskor sa uvidi či aj iných, ... nerobím to pre peniaze, nerobím to pre slávu, nepotrebujem podpisy, fotky, chcem len šíriť názor, ak Vás moje pohľady oslovia, budem rád a keď nie, nebudem siliť svoje pôsobenie na tomto blogovom portáli, prestanem a pôjdem inou cestou... Ďakujem za príležitosť skúsiť to Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu