Izolujme medzinárodného štváča Bíreša a vyhlásme roľnícku mobilizáciu.

Putin má u nás svojho ideologického dvojníka, Bíreša.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Bírešovi, ktorý pred niekoľkými rokmi vyvolal diplomatický škandál sa podarilo znovu v období biedy rezortu zviditeľniť. Spôsobil medzinárodný škandál.

Už nie je jasnejšieho dôkazu o šikanovaní vlastnej verejnosti a obyvateľstva, ako je organizácia štátnej veterinárnej a potravinovej správy. Jedna totalitná štruktúra s neschopným a nespôsobilým vedením odchovaným večernou univerzitou marxizmu leninizmu. Že je to Vlčanova krvná skupina je úplne prirodzené so svojím vzdelaním profesionálneho demagóga a propagandistu.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Odporúčam sledovať stránku ministerstva, to sa pobavíte alebo rozplačete nad ideálnym obrazom rezortu. Snívajte sa nami. Ale šup do reality.

Birešova organizácia má za úlohu zabezpečiť vysokú úroveň ochrany zdravia obyvateľstva. Miesto toho sa venuje vysokej úrovni poľského štátneho dozoru. Z neho si vytiahla to, čomu absolútne nerozumie a čo u nás chýba. Funkčný štátny dozor.

Tak miesto ochrany nášho zdravia sa tento postkomunistický učiteľ venuje inému štátu, pričom prišiel na to, že mu nefunguje ten vlastný. Poľsko má zlé potraviny a čuduj sa svete, sú u nás. Tak načo ste mister Bíreš. Každá potravina s PL je ohlásená na Vašej inštitúcii. Čo teda robíte. Ste neschopní ochrániť slovenskú verejnosť pred nebezpečnými potravinami, ktoré nevznikajú v Poľsku. Vznikajú u nás pre deravú a neplodnú úradnú kontrolu potravín ktorú riadite.

SkryťVypnúť reklamu

Miesto riadenia a ochrany sedíte na TK a dezinformujete o cudzom štáte. To ako reprezentant krajiny a organizácie, ktorá vykynožila výrobu potravín a hospodárenie na vidieku. Krajina, ktorá nemá vlastné potraviny, dezolátny štátny dozor, neschopného riaditeľa kontroly potravín sa našla v tomto zahraničnom dokumente. My. čo nevieme nakŕmiť vlastný národ sa vyjadrujeme a demonštratívne venujeme dozorovému pamfletu krajiny, ktorá zásobuje tretinu európy potravinami.

Ale tento barbar reprezentuje náš národ. To čo malo byť ? To čo na nás skúšate, pozberanci so všetkých možných strán a ideológií. Beztvará moc bez morálky a etiky. Šaškovia bez minulosti, budúcnosti a integrity. Kariéristi akých naša zem nepoznala, terorizujúci vlastnú verejnosť a bez spojenia s ňou. Kolaboranti a paraziti..

SkryťVypnúť reklamu

Toto môže smerom k medzinárodnému partnerovi povedať len ten ,kto má doma poriadok a nie ten, čo odpútava pozornosť. Každopádne, najvyšší kontrolný úrad nie je kompetentný nikde vo svete nahrádzať štátny dozor nad organizáciou úradnej kontroly potravín. Je ekonomickým posúdením vynakladania verejných financií.

Mimochodom je potrebné pozrieť sa našim NKÚ na doslova spreneveru verejných financií rôznymi pseudokontrolnými štruktúrami, ktoré nám vedia zabezpečiť len jedno, oznámenie, že nebezpečné potraviny sme už skonzumovali. Preč s celou nefunkčnou organizáciou kontroly potravín a postavenie siete odborných kontrolných inštitúcií, cez ktoré nie je možné prepadnúť ako cez deravé Birešove sito.

SkryťVypnúť reklamu

Je možné jednoducho konštatovať, že na Slovensku nemáme regulárnu úradnú kontrolu potravín. preukazuje to paradoxne TK Vlčana a Bíreša, ktorí potvrdila, ýe nemáme mechanizmus dozoru nad nebezpečnými potravinami a sme odpadkovým košom.

Súčasne sa potvrdila neschopnosť a nespôsobilosť ako ministra tak jeho parťáka Bíreša, ktorí miesto efektívnej a účinnej kontroly potravín objavili možnosť jej znásobenia. Čo je to isté ako dnes, len za väčšie peniaze. A toho sa poliaci boja. Aby nehádzali verejné peniaze do bezodnej studne, ako to robíme my.

Aby sa chránili pred potravinami, ktoré môžu ohroziť ich obyvateľstvo. A to isté očakávame aj od našej organizácie úradnej kontroly potravín. Tá však miesto toho oznamuje, že naši obchodníci a dovozcovia nás nakŕmili hovnom.

Bírešova organizácia je vždy tam kde to nepotrebujeme. A vždy tam, kde nemá byť. Nechráni nás pred nebezpečnými potravinami, ale ukazuje nám aké hovno sme zjedli.

Nie Poľsko ale Vy ste vinník. Nie Poliaci majú zlé potraviny ale my sa kŕmime odpadom vďaka Vášmu vysedávaniu ma TK miesto účinnej kontroly.

Nie 8 x treba navýšiť kontrolu Vy diletant, ale 100 x zvýšiť jej účinnosť. Ani keby ste zvýšili kontrolu 100 x Vaša organizácie nie je schopná nič odhaliť. Ste proste politická utierka a žiadny kontrolný orgán.

Ste jednoducho vedľa vždy ak treba niečo zistiť a vždy po ste po ruke, ak treba odpútať pozornosť od škandálu ministra.

Činnosť organizácie kontroly potravín vedenej Bírešom presiahlo všetku únosnú mieru. V súlade so všetkými skúsenosťami s týmto absolventom večernej univerzity marxizmu leninizmu sa tento úderník korporácií a nespôsobilá figúrka pre riadenie kontroly potravín dostala do pozície medzinárodného štváča.

Blízko svojej orientácii nastavenej ako komunistický učiteľ a funkcionár, blízko orientácii osadenstva rezortu splodeného príbuzenskou plemenitbou komunistickej ideológie a dnešnej administratívnej totality, nasledovanej byrokratickým a legislatívnym terorom proti vlastnej verejnosti sa prejavil tento mutant všetkých najhorších ídeologických variánt ako medzinárodný štváč.

V krajine, kde oligarchovia a agrobaróni vyblokovali štátny dozor. Pod zámienkou šetrenia, ktoré nikdy nenastalo. Poliaci pozor, neurobte rovnakú chybu ako my.

Bez toho aby som musel verejnosť zaťažovať odbornou stránkou správy poľského najvyššieho kontrolného úradu ide o ten istý moment prekvapenia, ktorý zrodil našu neplodnú a archaickú kontrolu potravín. Toto vedenie, bez akéhokoľvek výsledku sa postaví pred kamery, a rozpráva o poľských potravinách, pričom rozpráva o svojej neschopnmosti a neplodnosti. Hovorí, aký deravý je náš systém kontroly. A na záver hororu o 8 násobnom zvýšení kontroly z hlavy úchylného bankára miesto toho, aby sme kontrolu 8 krát znížili a 100 x zvýšili jej účinnosť. Tu už jeho bankárska matematika hasne. Bludy presne v duchu svojej odbornosti.

O sprostosti tých, ktorí túto správu prezentovali svedčí aj to, že cieľom je skutočne šetriť na úradnej kontrole potravín zvýšením jej účinnosti, kým naši tupci na koniec prišli na to, že potrebujú viac peňazí. Nie zlepšiť výkonnosť a účinnosť, ale spratať zase kopu verejných financií na holotu. A týmto sa aj preukázala absolútne zcestná informácia o poľskej kontrole a úplne patologické zmýšľanie ľudí ako Vlčan, Bíreš, Halgašová a Karahuta.

A rozprávkar Bíreš, odborník na poľské potraviny a diletant chodí, a buzeruje chovateľov so siedmimi kozami. V Poľsku by nie že nebol na TK, ale lietal by po krajine s vidlami v zadku. Ono blíži sa čas zúčtovania s kolaborantom.

A verejnosť by sa mala zobudiť a nenechať sa šikanovať týmto otkundesom. Volajte, píšte , nahrávajte a foťte týchto teroristov voči malým a poserom voči veľkým.

Teror štátu voči vlastným obyvateľom dosiahol vrchol. Včera som navštívil jedného z malých roľníkov, ktorý na svojom hospodárstve chová kozy a vyrába syr. Človek, ktorý pre svoje vlastné potešenie a lásku k zvieratám vstáva ráno o piatej podojiť a vyhnať kozy na pastvu, zaplatil orgánom kontroly 1 000 € za chýbajúcu ušnú známku. OK Porušenie predpisu.

Ale od organizácie, ktorá ak zistí zámenu konského mäsa s mäsom hovädzím udelí pokutu v neuveriteľnej výške 200 €. Od organizácie, ktorá je neschopná inak, ako táraním prezentovať svoju činnosť. od organizácie, ktorú musí riešiť pre neschopnosť Ústavný súd. Od organizácie, ktorá nemá žiadne prvky úradnej kontroly potravín, spôsobilosti alebo výkonnosti. Od organizácie, ktorá 94 % kontrol vykoná tak, že nikto nevie čo tam robila, načo tam bola, čo zistila a prečo vlastne existuje.

Dobytkár nie je problémom poľnohospodárstva. Dobytkár je problémom ministerskej byrokracie a korupcie. To len pre upresnenie, prečo dnes ľudia, ktorí nič s podporami a ministerstvom nemajú, okrem denno denného šikanovania, majú mať jedinú tému slovenského poľnohospodárstva - korupciu vytvorenú medzi štátnou byrokraciou a zbojníkmi.

Inak povedané, dobytkár skončil, dobytok ostal.

Vlčan povedal : Ak po mne nezostane nič iné, len vyčistený rezort, budem to považovať za svoju splnenú misiu. Áno správne, čistič vyčistil rezort od hospodáriacich roľníkov. Ale špina, to neboli roľníci, ale Vy, byrokrati.

Ján Marton

Ján Marton

Bloger 
  • Počet článkov:  109
  •  | 
  • Páči sa:  673x

Venuje sa 30 rokov rozvoju vidieka, potravinovému právu a kontrole potravín. Sleduje nezákonosť a nespravodlivosť pri likvidácii vidieka diskvalifikáciou miestneho hospodárstva. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
SkryťZatvoriť reklamu