Slepačím lobistom milióny, chovateľom ani halier.

Nie že by Hlas bol hlasom chovateľov, ale Vlčan je lídrom administratívneho terorizmu.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Rôzne lobistické, akože občianske združenia, vrátane únie tých najsmradľavejších chovov hydiny, sa tu motajú od vlády ku vláde z hektickými požiadavkami na záchranu týchto chemických tovární na biele mäso.

Neustále bombardovanie rezortu so svojimi neukojenými požiadavkami a verejnosti s cieľom záchrany tejto najúchylnejšej formy chovu hydiny. V konečnom dôsledku ale ide samozrejme o biznis plán zopár teroristických narušiteľov slovenského vidieka smradom a smradľavým kuracím mäsom.

Aby tieto multimiliónové zdroje vody a antibiotík pre hladom ohrozenú krajinu dostali ešte punc štátnej pomoci - vyplatil im rezort za vypísanie dotazníka milióny eur a to ešte každý rok.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

V krajine, kde postboľševický učiteľ na čele kontroly potravín, s premytým mozgom večernej univerzity marxizmu leninizmu a ním učenými pohrobkami tejto doby v Bruseli privádza poctivých chovateľov do zúfalstva svojim terorizovaním. Absurdné a chorobné uplatňovanie požiadaviek korporácií na diskvalifikáciu a zánik slobodného hospodárenia slovenského vidieka.

V krajine, ktorá plače nad nedostatkom vlastných potravín a udržiava vagabunda a spol., ktorý by v každej kultúrnej krajine s moderným vidiekom sedel v klietke hanby.

Tak v tejto krajine prispievame rezortným ministrom, bankárom a finančným špekulantom, na udržiavanie práve tých oblastí poľnohospodárstva, ktoré sú jeho hanbou, svedectvom úpadku a závislosti a v neposlednom rade ohrozením zdravia ľudí.

SkryťVypnúť reklamu

Ale čo chcete od tejto bankovej kreatúry. Rovnaké myslenie ako všetky garnitúry boľševickej a postboľševickej poľnohospodárskej okupácie. Podpora všetkých možných finančných a korporátnych podvodov na vidieku, podpora všetkých možných foriem okupácie pôdy.

Táto krajina potrebuje generálnu dezinfekciu vidieka od hnijúcich priemyselných poľnohospodárskych podnikov, smradľavých hydinárskych veľkochovov.

Táto krajina sa môže okamžite stať lídrom v potravinárskej produkcii. Táto krajina potrebuje inovatívnu a digitálnu obnovu miestnych hospodárstiev. Táto krajina potrebuje odvahu rezortu vykonať to, čo je jeho povinnosťou. Odstrániť okupantov z pôdy a masívne podporiť návrat verejnosti na pôdu. A návrat k miestnej potravinárskej produkcii.

SkryťVypnúť reklamu

Bude to síce drahé, ale ak spočítame prostriedky, ktoré tento štát nalial do udržiavania socialistického a zločineckého poľnohospodárskeho komplexu, je to investícia do budúcnosti a stability.

Ak tento štát spôsobil 70 ročnú agresívnu a spoľahlivú likvidáciu miestnej potravinárskej výroby a zabezpečil ochranu okupantom pôdy, je teraz povinný túto násilne vyplienenú hospodársku oblasť revitalizovať.

Rozdávanie miliónov na úkor miestneho hospodárenia je zločinom rovnakého charakteru ako kolektivizácia a rozkrádanie.

Vlčan nemá úctu k verejnosti a nemá schopnosť s ňou komunikovať. Je to normalizátor na tej najhoršej úrovni. Prišiel odkojený administratívnym fiškálnym fašizmom. Odíde svinským krokom a slepačím poskokom. Už dnes je neskoro.

SkryťVypnúť reklamu

A vidly sú nabrúsené.

Ján Marton

Ján Marton

Bloger 
  • Počet článkov:  108
  •  | 
  • Páči sa:  667x

Venuje sa 30 rokov rozvoju vidieka, potravinovému právu a kontrole potravín. Sleduje nezákonosť a nespravodlivosť pri likvidácii vidieka diskvalifikáciou miestneho hospodárstva. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu