Vlčanov zákerný strategický plán obchádza vidiek.

Strategický plán 2023 - 2027 je podvod na vidieku. Strategický plán nekorešponduje so zajtrajškom

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Kto si prečítal strategický plán ministerstva na roky 2023 - 2027, musel hneď pochopiť aký trollovia sa po zmene dostali na ministerstvo. Pučisti a kabinetný kolaboranti. Bankári so spôsobilosťou počítať len na kalkulačke a v tabuľkách. Pochybné indivíduá. Toto je strategický plán na sanáciu bánk a priemyselného poľnohospodárstva. Toto je strategický plán na likvidáciu Slovenského vidieka a záchranu agrojachtingu a agrogolfu.

Je potrebné verejnosti reprodukovať, čo sme poslali do Bruselu. Z troch základných cieľov budeme participovať len na jednom -

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Inteligentný, konkurencieschopný, odolný a diverzifikovaný poľnohospodársky sektor, ktorý zaručuje dlhodobú potravinovú bezpečnosť.

Ďalšie dva ciele, ktoré sú pre Slovensko životne dôležité

Ochrana životného prostredia vrátane biodiverzity a opatrení v oblasti klímy a dosahovanie environmentálnych a klimatických cieľov Únie

Posilnenie sociálno-ekonomickej štruktúry vidieckych oblastí

tam v skutočnosti nefigurujú. Len závlahy a pôžičky. Nemusíme hádať, komu tak záležalo na vynechaní týchto dvoch - vlastne rozhodujúcich faktorov, aby došlo u nás k zmene, ktorá mala byť výsledkom volieb. A za druhé je to odpoveď, aký cieľ bol predvolebnej úderky. Zvíťaziť a zabetónovať.

SkryťVypnúť reklamu

Rozmenené na drobné, obchádzame v záujme agrobarónov, finančných skupín a bánk, ktoré v skutočnosti vedú tento štát verejný záujem a opačne, za jediný záujem vyhlasujeme okupáciu pôdy, priemyselnú devastáciu a hnilobný rozklad vidieka vhodný pre parazitov.

Už dnes je jasné, že Slovensko na kolaborantov ako Vlčan, Bíreš, Nouzovská ďalší škaredo doplatí. Títo pohrobkovia nielen zločineckého poľnohospodárstva, ale aj priamy účastníci likvidácie slovenského vidieka sú podpísaní pod zánik nielen vidieka ale aj krajiny.

Je nehorázne, akým spôsobom oklamali verejnosť, ako zákerne sa postavili proti zmene a ako pokračujú v nastavených parametroch lobistických skupín proti verejnosti.

SkryťVypnúť reklamu

Ak si budete ďalej študovať túto stratégiu zániku, potom zistíte, že je to znôška klamstiev. Napríklad ako silné stránky sú uvedené fungujúce krátke potravinové reťazce - čo preložené do slovenčiny znamená, že existuje jeden, vybudovaný z celého rozpočtu pre krátke potravinové reťazce a rovnakú životnosť aj bude mať, ak vyčerpá podporu, skončí. Navyše je to podvod, ktorý je pre tento rezort už typický - vymysleli, zrealizovali, skončili. Takže pre pochopenie, u nás žiadne krátke potravinové reťazce neexistujú. len obchodné reťazce, ktorým sa Vlčan snaží prilepiť formu krátkeho reťazca.

A druhý blud, silná stránka kontrola potravín, ktorá je v absolútnom rozklade, štatistická kancelária na obalamutenie verejnosti, politická utierka, neschopná ochrániť spotrebiteľa. Agentúra, ktorá vie kde sú bezpečné potraviny, ale nevie kde sú tie nebezpečné.

SkryťVypnúť reklamu

Pomýlené vedenie rezortu s ešte pomýlenejšou stratégiou je výzva na občiansky protest. Je to pokus na volebných výsledkoch zachrániť podvodnú schému slovenského poľnohospodárstva a oklamať vidiek blahobytom z reťazcov.

Momentálna ekipa ministerstva nie je žiadnym reprezentantom zmeny, je to megašpekulatívna stratégia podviesť verejnosť, oklamať skutočných poľnohospodárov a hlavne zlikvidovať vidiek zaviazaním na šnúrku od gatí úvermi a pôžičkami.

Vidiek bude jedna veľká reklamná agentúra pre banky. A čo potraviny ? Marketové sračky zabalené v pekných obaloch a momentálne bezpečné. Čo bude o 20 rokov, to už Vlčan nevie. On totiž nevie ani čo bude zajtra.

Nie som úplne úniový hráč, ale tu nás skutočne zachráni len únia, ak sa zase neposerie pred lukratívnou ponukou našej monokultúrnej produkcie, z ktorých nám potom dovezie pomleté ... A navyše si uchráni svoj vidiek a životné prostredie. To len my nepotrebujeme aby žila aj ďalšia generácia. Tu a teraz.

Ján Marton

Ján Marton

Bloger 
  • Počet článkov:  109
  •  | 
  • Páči sa:  673x

Venuje sa 30 rokov rozvoju vidieka, potravinovému právu a kontrole potravín. Sleduje nezákonosť a nespravodlivosť pri likvidácii vidieka diskvalifikáciou miestneho hospodárstva. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
SkryťZatvoriť reklamu